Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Azyl25

Okres po okresie??

Polecane posty

Gość Azyl25

Witam Kochałem się z moją znajomą 22 lipca. Zrobiła sobie 2 test ciążowe pierwszy 5 dni a 2gi 7dni po stosunku, o dziwo wyszły pozytywnie. Znajomej spóźniał się okres, który powinna dostać 4-5.08. Okres dostała 13.08 trwał on 3 dni. Wczoraj 19.08 dostała znowu okres? Mówiła, że obfity tak jak ten poprzedni. tylko, że bardzo boli ją brzuch. (jak dostała ten poprzedni okres kilka dni wcześniej to aż tak bardzo jej brzuch nie bolał). Mam pytanie czym to może być spowodowane? Znajoma bierze tabletki antykoncepcyjne już chyba 2lata albo dłużej ale w ostatnich 2ch tygodniach brała je nieregularnie (zapominała wziąć 2 tabletek, potem po zrobieniu testu ciążowego i pozytywnym wyniku całkiem je odstawiła i teraz znowu je bierze). W ostatnim tygodniu zachorowała miła zapalenie migdałków i w szpitalu podejrzewali również różyczkę. Tabletki w tym jakieś antybiotyki ma brać jeszcze przez kilka dni. Czy przez chorobę mogły jej się tak cykle rozregulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałeś tu wcześniej. Kojarzę twój temat. Betę zrobiła? U gina byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie lalkę do ruchoania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azyl25
Bardzo dziękuję za mądrą odpowiedź pana/pani w poście wyżej... A teraz do trochę bardziej poważniejszych osób. Wyszło tak, że okres znajomej się spóźniał i dostała go tydzień później niż zazwyczaj. Do gina nie poszła i bety też nie robiła z tego względu iż dostała okres i się tym zasugerowała, że już nie musi iść do gina czy na badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech zrobi betę a potem pójdzie do lekarza bo to wcale nie musiał być okres a krwawienia w czasie ciąży. Musi to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azyl25
Tak poczytałem trochę o tych plamieniach ale wszędzie piszą, że to właśnie są "plamienia" a nie obfite krwawienie połączone z mocnym bólem brzucha ehhh Ogólnie dziwnie, że w zeszłą niedziele miała "okres" 3-4 dni ją trzymał potem 2 dni przerwy i wczoraj ją znowu tak złapało hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to poronienie? Tak czy inaczej nikt online nie pomoże. Niech znajoma idzie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Prawdopodobnie ten drugi "okres" to wczesne poronienie.Niech "znajoma" powtórzy test, gdy krwawienie ustanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×