Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mloda...

OKRES!!! wasze sposoby na bol brzucha

Polecane posty

Gość mloda...

to pierwszy dzien wiec boli jak cholera :( jestem ciekawa, co wam pomaga dodam, ze tabletki odpadaja, bo zadne mi nie pomagaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomaga uzywanie tamponow
serio, duzo mniej boli bo sie wszystko rozluznia, pozatym termofor i pyralgina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły okład na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietety mam ten sam problem, ja umieram w 1 dzień :( Biore Ketonal :/ i się niszcze.... Ni emam sposobów na ten cholerny ból :/ zazwyczaj leżę w łóżku... Najchętniej polala bym brzuch cieplutką wodą, ale wiem że nie można w czasie okresu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkljfh
termofor jest the best :) i tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki anty pomagają na ból?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jak za ciepła woda będzie i polejesz dłużej brzych, to można krwotoku dostać :/ oczyście nie każdy musi dostać, ale zdarza się... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie mięty, czekolada w dowolnej ilości gorzka jak na początku boli trak że idziesz wymiotowac to przyjmujesz pozycję na klęczka i pupa do do pięt i taki żółwik się robi ; wtedy jak by mniej boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
cieplutka kąpiel(ale nie goraca) i lulu...a jesli mocno boli to biore aulin lub nimesil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzenie dziecka:) tez miałam dość pierwszego dnia okresu a teraz luzik dziś dostałam okres i brykam z synem na sankach czyli u mnie sprawdziła się ta \"metoda\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
no ja wlasnie mam zaraz zamiar wylegiawac sie w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzenie dziecka:) tez miałam dość pierwszego dnia okresu a teraz luzik dziś dostałam okres i brykam z synem na sankach czyli u mnie sprawdziła się ta "metoda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przywykłam do tego bólu xD od 2 lat mnie boli i żyję... Tylko tobyło dziwne że po 1,5 roku zaczął mnie boleć... trudno :D do gina musze z tym iść ale przeniósł się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
zaraz wskakuje do wanny, a potem przyjedzie moj Misio i bedzie mi masowal brzuszek :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, to mnie martwi... że ludzie gadają i tez czytalam wiele razy, że ten ból przechodzi po urodzeniu dziecka :P niestety mam dopiero 17 lat i nie chce dziecka teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda... Mi właśnie CZASAMi przechodiz jak mi chłopak masuje brzuszek... :D Nie zawsze pomaga, ale czasem ból jest mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zachodźcie tylko w ciąże młode kobietki:)w/g mnie moze warto zastosować terapię hormonalną podobno dobrze dobrane hormony minimalizuja krwawienie i brzucho tak nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie termofory i gorąca woda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę o tym czytać. Dużo też pomaga właśnie herbata miętowa jak tu któraś już napisała. Mnie tak naprawdę przeszły te bóle właśnie ja zaczęłam brać tabsy anty. A teraz jestem w ciąży. Niby po pierwszym dziecku też tak bardzo nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, lek Nimesil, poproście o przepisanie waszego lekarza. Jest rozpuszczalny w saszetkach. Jak sobie wezmę przy bólach pierwszego dnia to po 15 minutach już działa i nic nie boli :) Oczywiście to zalezy jakie sa te bole, u mnie to wyglądało tak, e odczuwałam silne skurcze cały dzień, na tyle bolesne że cały dzień był już zmarnowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa1977 ma rację
...ja też "chodziłam po ścianach" z bólu, w pierwszym dniu. Po urodzeniu dziecka, te dni nie są dla mnie żadnymi "trudnymi dniami". Musicie kochane ratować się czym się da, choć zdaję sobie sprawę z tego, że niewiele pomaga :(...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodka...
Powaznie polecam picie czystej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierzcie garących kąpieli bo krwawienie będzie tragiczne!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbpoiuy
jak nie możesz stosować tabletek to zastosuj czopek, np. pyralginum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
to prawda po nimesilu bol ustepuje po 15minutach...tabletki anty pomagaja w takich silnych bolach...jak zaczelam je brac to przestalo mnie tak mocno bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paka
spróbuj Vegantalgin H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to termofor , No-Spa , albo podwójny Eferalgan 500 ... Mi zawsze pomaga , mimo , że kilka razy zemdlałam z bólu w czasie okresu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nejtan
Mi żadne sposoby, które pisałyście nie pomagają. Nimesil też nie, żadne tabletki. Letnia kąpiel nie, miętowa herbata nie. Nic zupełnie nic :( Ale troche mniej mnie np boli jak leże na brzuchu i nogi mam zgięte w kolanach i nimi macham w lewo i prawo, rusza sie wtedy i miednica (śmieszne troche ale sprobujcie). Dodam jeszcze, że ja pierwszego dnia okresu mam tak dziwnie, jest mi gorąco okropnie, a mam taka gęsią skórke jakbym marzła strasznie. Dzisaj nie poszłam do szkoły przez to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujcieee
vegatalginn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Termofor, ale nie mocno gorący tylko ciepły. Albo położyć się, dłonie na podbrzusze i głęboko oddychać, rozluźnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×