Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guzz

ONKOLOG BIALYSTOK!

Polecane posty

Gość guzz

Czesc. Mam prawie 19 lat i jestem z okolic Bialegostoku. Potrzebuje namiarown na onkologa w Bialymstoku refundowanego przez onz najlepiej najblizej centrum bo ja nie orientuje sie abardz w miescie:) Ponoc na krakowskiej ( to obok sw rocha) jest ginekolog i onkolog, czy ktos to moze mi potwierdzic? jak do takiego lekarza sie umowic? Telefonicznie czy trzeba isc i stac w kolejce?? prosze o odp jestem zdesperowana, wykrylam u siebie guza w prawej piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spokojnie, nie każdy guz to rak :) to może być torbiel albo jakies inne zgrubienie. W którym dokładnie miejscu masz? były przypadki nowotworów w rodzinie?? idź do ginekologa on cię zbada i powie co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
t chyba nie jest rak bo czytalam rak jest jakby przyczepiony do tkanki a moj guz sie przesuwa tzn ja go mge ekko reka przesuwac, ona jest taki jajowaty, mysle ze to gruczolakowlokniak. W mjej rodzinie niestty byly przypadki zachorowania na raka i to smiertelne dlatego tak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
chcialam powiedzic refundowanego przez nfz*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
a ta klinika jest paltna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
platna* sorki za bledy to wszystko przez te nerwy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś idę na usg piersi bo też coś wykryłam tyle, że w lewej piersi. A nie lepiej iść prywatnie ? Jeżeli chcesz iść na fundusz to musisz mieć skierowanie ( chyba ) od rodzinnego lub ginekologa, a nie każdy chce dać. Mi przynajmniej rodzinny i ginekolog powiedzieli, że oni nie dają żadnych skierowań. Może lepiej najpierw zrobić usg piersi, a dopiero później do onkologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez proponuje isc najpierw na USG, jesli to guz to dostaniesz skierowania...bez skierowania nigdzie Cie nie przyjma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
Do onkologa czy ginekologa nie trzeba skierowania. Wiem t na pewno bo przejrzalam wiel strona ale nie znalazlam innych potzrebnych mi info. Chyba tez najpierw zapisze sie na usg. Tez sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
Milo znalezc kogos z tym samym problemem i w tym samym wieku. Mam ppytanie, jak sie zapisywalyscie na usg tzn gdzie to trzeba zrobic? u rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że do ginekologa nie trzeba :) ale do onkologa musisz mieć od ginekologa albo rodzinnego gdy chcesz iść na fundusz. Jeżeli idziesz prywatnie to nie musisz mieć. A nie chcesz iść prywatnie ? Na fundusz pewnie będziesz musieć czekać. Hm na razie się nie boje, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
ok rozumiem;) nie wiem co to edzie, ale chcialabym sie juz pozbyc tego cholerstwa raz na zawsze. Dreczy mnie to jakos i nie moge przestac o tym myslec. Najchetniej sama bym to sebie wyciela....cZasami mam takie mysli ze zal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
Moge isc prywatnie tylko chodzi o to ze na razie nie chce mowic rodzicom o tym bo ost moj ojciec bardzo chorowal i lezal dlugo w szpitalu i teraz wyszedl ale nie jet z nim zbyt dobrze i nie chce rodzicow tym zamartwaiac, a do prywatnego nie mam kasy i musialabym ich poprosic a wtedy by sie wydalao. Powiem im jak bede wiedzial juz na 100 proc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ale nie chcą dawać. Możliwe, że dają skierowania dopiero jak juz coś wykryją, a jeżeli ktoś chce iść sam skontrolować czy wszystko ok to musi iść prywatnie. Przynajmniej ja idę prywatnie i nie będe latać po 10 lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
Aha. A le placisz za wizyte czy jescze nie wiesz? Ja najpierw pojde do ginekologa a potem zmusze go zeby mi dal skeirowanie na badania i do onkologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzz idź do rodzinnego lub ginekologa, powiedz co Ci jest i poproś o skierowanie, najwyżej nie dostaniesz, bo z nimi to różnie bywa :/ nie martw bo nie wiadomo czy w ogóle coś masz :) mnie pobolewa już z rok. U mnie badanie usg kosztuje 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiłam ginekologowi, że pójdę do onkologa to mi powiedział, że mam najpierw zrobić usg, a jeżeli coś będzie nie tak to dopiero do onkologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
Ja na bank go mam i mie caly czas boli ta piers, jest taka obrzmiala a guz mam juz duzy i on na bank tam jet, co do tego to ja nie mam watpliwosci. Tylko te glupie procedury, te kolejki i skierwania strasznie mnie wkurzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
wspolcuje, ja naszczescie mam okres regularnie co 21 dni, ale lei ze mnie jak z niagary. Moja siostra tez ma co 2 miesiace, a jest odemnie 3 lata starsza to dostala od ginekologa tabletki na uregulowanie okresu z hormonami i teraz juz jest chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś około 19.30 pójdę bo mam być między 19, a 20. jak chcesz to mogę Ci później napisać czy wszystko ok. Wątpię, żebyś miała guza jak już to pewnie jakieś zgrubienie lub coś. Idź po skierowanie i zrób badanie jak najszybciej. Najwyżej pożycz pieniądze od siostry czy jakiejś koleżanki i później oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
kase sie zorganizuje to nie bedze problem) zdrowie najwazniejsze:) Bede bardzo vardzo bardzo wdzieczna jesli napiszezs mi potem co i jak, na pewno wpadne wiezorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
Ja oczywisce tobie etz:) Bede trzymala kcuki zeby wszystko bylo w porzadku. Jesli chodzi o mojego guza to ja go mam i to nie jest na pewnoz zadne zgrubienei bo on nie ma juz kilku mm tylko kilka cm.. sama nie wiem ile bo na jet gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzz
dziekuje balbinko za pocieszenie i tuche:) narazie spadam ale potem wpadne wiec jak cos to pisz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na badaniu i wszystko w najlepszym porządku :) nie mam kompletnie nic. Myślę, że tak samo będzie z Tobą :) myślałam, że coś mam bo w lewej piersi czułam duże zgrubienie, które mnie bolało przy ucisku. Jak widać to są gruczoły i w jednej piersi może mieć inny kształt, a także może być większy. Nie martw się na zapas :) jak chcesz to możemy pogadać na gadu, albo przez telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×