Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qłi

ORGAZM WIELOKROTNY U MĘŻCZYZN CZY WASZYM SIE TO UDAJE??

Polecane posty

Gość Qłi

Czy waszym facetom udaje sie tego dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne jak słońce
Udaje sie ale nie zawsze. I to w odstępie 5 min. Naprawde, to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qłi
A czy jest to odczuwalne dla kobiety w trakcie stosunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne jak słońce
Dla mne osobiście nie, ale daje mi satysfacje jego zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyym
A na czym to polega i jak się objawia ?? Ze co kochacie sie i co moze ma 2 orgazmy tzn 2 wytryski przeciez to niemozliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qłi
a jak czesto mu sie to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qłi
nie tu chodzi o przetrzymanie nasienia poprzez rozluźnienie pewnych mięsni a innych zaciśnięcie chodzi o to zeby mężczyzna nie kończył za wcześnie i dzieki orgazmowi wielokrotnemu moze przezyc wiele oragzmów nie wypuszczając nasienia z penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne jak słońce
Jak nie wierzysz to nie wierz, i tak to nic nie zmieni. Nam jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój ma normalne wielokrotne orgazmy, może nie co 5 minut, ale kilka w ciągu godziny i nie musi odpoczywać w trakcie. Kochamy się od godziny do dwóch a on ciągle gotowy :D i czuję każdy jego orgazm i strasznie mnie to kręci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qłi
Mój tak mial raz znaczy podczas jednego stosunku aleon sam niewie jak to zrobil dlatego sie pyta moze jest jakas regula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz ja
Jak facetmoże trzymać plemniki tzn wytrysk i mieć orgazm przecież mężczyźni mają orgazam dokładnie jak zaczyna się ejakulacja . Więc skąd ma mieć orgazm nie mając ejakulacji???????? Specyfiką męską jest tożsamość orgazmu i wytrysku nasienia. Prawidłowemu orgazmowi powinno towarzyszyć największe nasilenie podniecenia i satysfakcjonujących doznań seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qłi
jak sprobujesz zaproponowac to swojemu facetowi to sie dowiesz.Moj chlopak twierdzi ze taki orgazm jest bardzo podobny do normalnego z wysryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz ja
Do Qłi hej powiedz mi tylko jak on to robi skoro nie ma ejakulacji tzn wytrysku ?? gdzie ma plemniki gdzie je trzyma do tego wytrysku ?? Ja wiem że jak mam orgazm to tylko jak mam ejakulację tzn wytrysk i w tym moemncie mam orgazm a nie wiem jak mężczyzna może mieć orgazm bez ejakulacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qłi
orgazm następuje w momencie zbliżania się nasienia na powierzchnie a caly sek tkwi w tym zeby nie dopuscic do wytrysku a jednoczesnie miec orgazm.Szczerze powiedziawszy niewiem jak on to robi..ale mu sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w to....nasienie musi się wydostać podczas orgazmu:) moze Twój chłopak troszkę ściemnia? hmm?? nie to żebym była złośliwa.... ja jestem dumna z mojego ukochanego:) Nie oddałabym go za zadne Skarby!!! O NIE! hehehe Nie mam orgazmu za każdym razem kiedy się kochamy, ale mimo wszystko czuję niewiarygodną przyjemność jak jesteśmy razem....mhmmmm:) A On? Gotowy zawsze i wszedzie! Jak Ty to robisz Kitku? hahaha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qłi
skoro jestescie takie niedowiarki to moze poproscie facetow zeby sprobowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaraa
a moj mezczyna ma wielokrotny orgazm i to podczas jednego stosunku :) po tym jak dojdzie potrafi jeszcze raz dojsc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaraa
a moj mezczyzna ma wielokrotny orgazm i podczas jednego stosunku potrafi 2 razy dojsc :) co za tym idzie 2 razy wyrzuci tez z siebie te male potworki ale cieszy mnie to strasznie bo nawet jesli on szybciej dochodzi ode mnie to ja tez dojde bo on dalej jest zwarty i gotowy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błehehehe
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolette30
Mój facet to po prostu mistrzostwo świata ... on może non stop .. przeciętnie 1 orgazm przeciętnie co 5 min ... ostatnio nawet udało mi się policzyć że w ciągu 1 godziny miał 12 orgazmów ... dla mnie to niesamowite .. on jest the best :-) życzę wam również żebyście znalazły sobie takiego bzykaczka .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczoszka
znalazłam sobie takiego bzykaczka, jesteśmy razem od roku i jest CUDOWNIE. ALe to nie w ilości orgazmów odnajduję tę cudowność :) Wystarczy, że mnie dotknie, że na mnie spojrzy i... Ech....:) Nie ilość, a jakość proszę towarzystwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia s
nicolette30 ------------> :o nie wierze i nigdy nie uwierze w to co piszesz :o 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolette30
Poważnie tak jest ... dla mnie też to było zaskoczeniem .. pierwszy mąż po jednym miał dość a ten faktycznie tak ma .. .. a poza tym to że wiele razy ma orgazm nie znaczy że nie czerpiemy przyjemności z seksu .. jest fantastycznym facetem i cieszy mnie że tak na niego działam ;-) ..on po orgazmach nadal ma erekcję .. może to ewenement ale ja nie narzekam .. poosssdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan doktor
Orgazm wielokrotny u mezczyzny nie jest mozliwy bez zastosowania wspomagania farmakologicznego. Nie jest prawda ze kazdy orgazm wiaze sie z wytryskiem nasienia. Zdrowy mezczyzna osiaga pelna gotowosc do nastepnego orgazmu ok 1 godz od poprzedniego. Nie slyszalem o umijetnosci swiadomego kontrolowania skurczu grupy miesni odpowiedzialnych za wytrysk nasienia. Fantazja, wyobraznia, niesiadomosc, ignoranacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssia17
jestem z moim chlopakiem ponad dwa lata. nie uprawiamy sexu bo mam niespelna 17 i on szanuje mnie. stosujemy petting. ostatnio moj chlopak przezyl 5 krotny orgazm przez dotyk,.... i przez usta.... wiadomo o co codzi. 2 pierwsze orgazmy sa w odstepach 5-7 minutowych i sa bez wytrysku, nastepne sa mocniejsze rowniez bez. gdy dochodzi do 5 ma orgazm przed wytryskiem jakies 15 sekund i potem wytrysk. to jest takie silne ze czasami nie moze wytrzymac. nie wiem jak to mozliwe zeby sie tak dzialo. myslimy ze to jest dziwne.. a moze to przez to ze jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssia17
jestem z moim chlopakiem ponad dwa lata. nie uprawiamy sexu bo mam niespelna 17 i on szanuje mnie. stosujemy petting. ostatnio moj chlopak przezyl 5 krotny orgazm przez dotyk,.... i przez usta.... wiadomo o co codzi. 2 pierwsze orgazmy sa w odstepach 5-7 minutowych i sa bez wytrysku, nastepne sa mocniejsze rowniez bez. gdy dochodzi do 5 ma orgazm przed wytryskiem jakies 15 sekund i potem wytrysk. to jest takie silne ze czasami nie moze wytrzymac. nie wiem jak to mozliwe zeby sie tak dzialo. myslimy ze to jest dziwne.. a moze to przez to ze jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×