Odpowiedz na ten temat

OVARIN nowy lek brał ktoś??

• gośćewka00 2017.03.16 [22:36]
    Nusia84.... Będziemy dla siebie "mała grupa wsparcia" usmiech.gif ja też czekam na @... Zaraz kilka dni po dniach płodnych, robiłam test (wiem wiem że to albo za szybko albo po co się nakręcam) był negatywny... Śluz biały,bóle jajnikow, domyślam się że@ niedlugo przyjdzie ale mam taką małą,cichą nadzieję żeby się udało..
  • Zobacz także:

• Czarnula79 2017.03.17 [09:06]
    Ja jestem po poronieniu .....wczoraj doktor powiedział że po miesiącu możemy dalej się starać, nie ma przeciwwskazań. Ale strach zostaje czy nie będzie znowu to samo....Doktor mówi że teraz prawie 80 % kobiet przechodzi wczesne poronienia...masakra. Ale ja się nie poddaje , wkoncu się uda. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki , i za upragnione dwie kreski
  • gośćmikkii 2017.03.17 [09:44]
    Dziewczyny a mam pytanie jesli po @ zaczynaja sie dni płodne i jest ten sluz biały to jak on juz wystepuje to sa te dni płodne czy po paru dniach od jego wystapienia??
  • gośćewka000 2017.03.17 [12:09]
    Z tego co u mnie zaobserwowalam to bialy sluz mam w dni nie plodne a przezroczysty dni plodne i tak by sie zgadzalo wg testow LH..
  • gośćmikkii 2017.03.17 [13:56]
    ewka to ja u siebie tylko biały zaobserwowalam smutas.gif Przez jaki czas widziałas biały a przez jaki przezroczysty
  • Siikorka 2017.03.19 [09:59]
    Szczyt sluzu plodnego przypada na ok 3 dni przed owulacja. Sluz przypomina wtedy bialko kurzego jaja, jest rozciagliwy (choc ja u siebie takiego sluzu nigdy nie obserwowalam w tych cyklach w ktorych w ciaze zaszlam). Bialy sluz papkowaty przypada na dni nieplodne.
  • gośćmikkii 2017.03.19 [11:33]
    Sikorka to dlaczego ja obserwuje tylko bialy sluz i to niezawsze w kazdym cyklu? Jak nie mam przezroczystego tzn ze w cyklach tych moge nie miec owulacji ?
  • Siikorka 2017.03.19 [21:34]
    Mikki czytaj uwaznie co napisalamoczko.gif ja u siebie nie obserwowalam zmian sluzu w cyklach w ktorych zaszlam w ciaze. Lekarz mowil zeby sie zmianami temp i sluzu nie sugerowac, nie te czasy. U mnie jak pojawial sie sluz plodny pecherzyk przerastal i tworzyla sie cysta (zwykle happy ze plodny sluz sie pojawil jechalam do lekarza na usg w cyklach monitorowanych a okazywalo sie ze pecherzyk ogromny). Na forach internetowych mozna znalezc informacje ze te metody sprawdzaja sie u kobiet ktore maja bardzo regularne cykle i nie maja problemow hormonalnych. A wiekszosc z nas tutaj do nich nie nalezy...
  • gośćewka000 2017.03.19 [22:27]
    Wydaje mi sie ze kada kobieta to inna historia, noe wszytskie objawy sluz musza byc "ksiazkowe". W tamtym miesiacu @ byla 15 a w tym miesiacu cisza.. brzuch mnje strasznie boli, jajniki tez.. zastnawiam sie czy czas na duphaston i wywolanie czy czrkac ?? Co radzicie??
  • gośćmikkii 2017.03.19 [23:30]
    Dzieki Sikorka za odp. Mi juz sił brakuje na to wszystko. Dziś cały dzień przeryczalam. @ będzie jutro albo pojutrze bo juz czuje. Moja psychika jest juz na wyczerpaniu. Tak długi brak sukcesu, to chyba jakaś kara... Inseminacja chyba mi pozostaje bo czekanie wykańcza.
  • Czarnula79 2017.03.20 [09:31]
    gość mikki- a wiesz ze psychika też działa jak się staramy o dzidziusia? Może odpuść trochę. Każda z nas chce mieć te upragnione dwie kreski, ale czasami warto zająć głowę czym innym i czerpać radość z życia i sexu
  • Siikorka 2017.03.20 [21:52]
    Ewka nie rozumiem po co Ci duphaston na wywolanie teraz? Stosuje sie go m.in. albo zeby wyregulowac cykl i wtedy stosuje sie go od 15 dc przez 10 kolejnych dni albo np na wywolanie ale raczej nie o tym czasie... 34dc to jeszcze nie jest tragedia szczegolnie ze piszesz ze jakies tam symptomy nadchodzacej @ masz. Wiec jesli masz nieregularne @ to porozmawiaj z lekarzem i na jakis czas wlaczy Ci progesteron i wyreguluje cykl a nie sotosuj go na wlasna reke i to raczej w niewlasciwy sposob. I owszem psychika ma duze znaczenie w czasie staran. Wylacz myslenie i to parcie ze juz i teraz a zobaczysz ze sie uda.
  • gośćewka000 2017.03.21 [12:08]
    Siikorka, duphaston na wywolanie @ dal mi lekarz.. i to nie jest na wlasna reke. Oznaki nadchodzacej @ ucichly, i tak samo bylo wczesniej. Gdzie przez miesiac @ nie bylo a brzuch bolal. Dopiero lekarz przypisal duphaston i @ przyszla. W ubieglym roku, 4 miesiace @nie bylo a oznaki wystepowaly.. na uregulowanie cyklu dostalam wlasnie ovarin, jak @ sie pokazala to super a jak nie to od razu mam robic testy i jak jest negatywny to duphaton bo w moim przypadku moge czrkac dluuugo na miesiaczke..
  • Siikorka 2017.03.21 [18:43]
    Mikki sorka ale nie rozumiem tej idei brania duphastonu na wywolanie u Ciebie teraz @ skoro stosuje sie go na uregulowanie cykli. No ale lekarzem nie jestem.
  • gość 2017.03.21 [19:47]
    Mialo byc goscewkaoczko.gif zamiast Mikkioczko.gif
  • gośćewka000 2017.03.21 [19:57]
    Dokladnie, ja lekarzem tez nie jestem.. jak zalecil tak staram sie stosowac.. czy lekarz ma racje?? Tez nie wiem.. od wielu slyszalam opinie bardzo dobre.. ale wole wziasc duphaston na wywolanie jak nie miec @ znowu 4 miesiace..
  • gośćewka000 2017.03.21 [20:03]
    Siikorka, wskazania do stosowania duphaston
    Wskazania:
    W połączeniu z estrogenem jako zastępcze leczenie hormonalne dolegliwości związanych z wystąpieniem menopauzy lub po operacyjnym usunięciu jajników. W przypadku podejrzenia lub stwierdzenia niedoborów endogennego progesteronu oraz w przypadkach, w których wykazano specyficzne działanie dydrogesteronu: bolesne miesiączkowanie, zespół napięcia przedmiesiączkowego, endometrioza, wtórny brak miesiączki, nieregularne cykle miesiączkowe, czynnościowe krwawienia maciczne, poronienie nawykowe i zagrażające na tle stwierdzonego niedoboru progesteronu, niepłodność związana z niedomogą lutealną...
  • Czarnula79 2017.03.22 [07:06]
    Dziewczyny , czy jak bierzecie Ovarin bierzecie również dodatkowo kwas foliowy czy inne witaminy?
  • Czarnula79 2017.03.22 [07:07]
    Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy?
  • Czarnula79 2017.03.22 [07:07]
    Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy ?
  • Czarnula79 2017.03.22 [07:08]
    Dziewczyny , czy jak bierzecie ovarin to bierzecie również kwas foliowy lub inne witaminy ?
  • Czarnula79 2017.03.22 [07:39]
  • Siikorka 2017.03.22 [08:49]
    Ewka nadal nie rozumiem ideiusmiech.gif nie kopiuj tekstu z ulotek bo mozna przeczytac w necie a tutaj nic to nie wnosi. Mnie chodzilo tylko o to, ze duphaston jak i luteina wlaczone w odpowiednim dniu cyklu wspomagaja cykl menstruacyjny plus w razie gdyby byla owulacja i zaszlabys to dzialaja korzystnie na ciaze i na jej podtrzymanie. Dlatego nie rozumiem dlaczego masz wywolywac @ skoro mozna wlaczyc duphka i w ten sposob regulowac @ a przy okazji nie stresowac sie czy @ bedzie czy nie tylko skupic sie na planowaniu ciazy i w tym kontekscie oczekiwac spoznienia @. Ale kazdy lekarz ma swoje metody leczenia usmiech.gif ja na luteinie bylam ponad 2 lata. Kiedys inny lekarz powiedzial ze to za dlugo i tylko jakis czas mozna. Takze co lekarz to opiniausmiech.gif
  • gośćmikkii 2017.03.22 [09:08]
    Zgadzam sie Sikorka. Czesto w tych samych sprawach lekarze mowia i radzą zupełnie inaczej. Ja brałam luteine dp. od 16 dc. pierwszy miesiac i teraz @ sie spóznia. Brzuch bolal mnie tylko w ndz jak na @ a dzis juz sroda ale to dopiero 28dc. wiec poczekam jeszcze pare dni
  • Niusia84 2017.03.22 [16:45]
    Sikorka ma całkowitą rację.. Stosowałam duphaston i luteine w drugiej fazie cyklu przez 10 dni,fakt z bez rezultatu jak do tej pory smutas.gif ale to ma wspomudz w razie ciąży,i reguluje miesiączke jak ciąża nie zachodzi..
  • Czarnula79 2017.03.22 [18:12]
  • Siikorka 2017.03.22 [19:22]
    Czarnula79 ja bralam sam ovarin,lekarz nie mowil nic o dodatkowym kwasie foliowym. Z tego co pamietam 2 tabl.maja dobowa dawke kwasu folilwego dla staracych sie (400μg?). Jak juz zaszlam to lekarz zwiekszyl dawke 5mg (ale to juz jest dawka na recepte).
  • Siikorka 2017.03.22 [20:14]
    Czarnula79 ja bralam sam ovarin,lekarz nie mowil nic o dodatkowym kwasie foliowym. Z tego co pamietam 2 tabl.maja dobowa dawke kwasu folilwego dla staracych sie (400μg?). Jak juz zaszlam to lekarz zwiekszyl dawke 5mg (ale to juz jest dawka na recepte).
  • gośćewka000 2017.03.23 [10:13]
    Siikorka, jak juz pisalam.. ja lekarzem nie jestem, tak mi kazal brac duphaston i tak robie. Dzialac dziala i jak pisalam wyzej bez tego moge czekac nawet kilka miesiecy na @..
  • gośćewka000 2017.03.23 [10:15]
    Siikorka, jak juz pisalam.. ja lekarzem nie jestem, tak mi kazal brac duphaston i tak robie. Dzialac dziala i jak pisalam wyzej bez tego moge czekac nawet kilka miesiecy na @..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...