Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sareira

ovulastan Forte-Antykoncepcja ???

Polecane posty

Zostałam mama jakis czas temu... Moj ginekolog przepisal mi tabletki antykoncepcyjne o nazwie OVULASTAN Forte -- czy ktoras z was je uzywała?? Bo nie ma zadnych opinii na temat tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uogpiu
Ja biorę je od wczoraj. I szczerze mówiąc troche się przestarszyłam czytając całą ulotkę, tym bardziej że mam cukrzyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tez mialam brac ale gdy przzeczytalam ta dluga ulotke to podziekowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdej ulotce o antykoncepcji takie info znajdziesz ja biorę tabletki kilka już lae jestem pod stałą kontrolą lekarza i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmashingPumpkins
Witam! Biorę Ovulastan Forte od kilku miesięcy, początkowo odczuwałam wiele różnych, "typowych" dla antykoncepcji dolegliwości. Są to moje pierwsze pigułki i na chwilę obecną nie planuję żadnych zmian. Mój organizm przyzwyczaił się do nich, aktualnie po dolegliwościach nie ma ani śladu i szczerze powiedziawszy, nie czuję, że przyjmuję antykoncepcję. Wszystko gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię ja urodziłam córę w grudniu i w lutym moj gin dał mi właśnie te tabletki i zaczęłam po nich tyć bardzo w ciagu 2 mc brania przybrałam ok 6-8 kg :( a cały czas karmię piersią i ładnie leciałam z wagi :D z 62 po tabletach wazę prwie 70 :( osobiście nie polecam;) ale każdy organizm inny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już biorę 4 miesiące i jestem z nich zadowolona :) nie mam żadnych skutków ubocznych które są podane na etykiecie . Po tych tabletkach mam w końcu regularna miesiączkę :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje ovulastan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w Pomorskim ok 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dolnym śląsku 3zł :) Szczerze mówiac naczytałam sie różnych opinii i teraz mam obawy. Dzisiaj bedzie 2 dzien brania tabsów i wiem,ze narazie nie mam co sie stresowac bo to dopiero początek, podbrzusze mnie boli jak przy kazdej miesiacce wczesniej nic niezwykłego. Ale strasznie sie boje ze przytyje. Plan mam taki, ze jezeli po 3 opakowaniu zauwaze przybranie masy to je po prostu odstawiam, poprosze moja ginekolog o inne. Niby mnie badała, ale przy wypisywaniu recepty powiedziała "hmm, jezeli to sa pierwsze pani tabletki anty to przepiszemy ovulastan', ze niby mała dawka hormonów i powinno byc ok. No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 zł *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam na okres żeby zacząć brać zobaczymy ale też mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle że ja boję się zeby tradziku nie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2492
ja biore ovulastan forte od 5 miesięcy i nie mam żadnych skutków ubocznych, osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uzywam kocham się bez obaw Partner kończy we mnie zawsze i jest ok Biorę już 6 miesięcy a jakie brałąś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też biorę te pigułki - żadnych dolegliwości przez okres brania ok 4 miesięcy nie odczułam natomiast waga poszybowała w górę o ok 4-5 kg i to jest straszne. Dodam tylko że na pigułkach jestem od ok 16 lat i te są pierwsze gdzie waga tak poszybowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny_lu
Drogie Panie! Mam pełne potrójne opakowanie Ovulastan. Czy któraś z Was chciałaby je odkupić? Mi już niestety są nie potrzebne - bez obawy - nie zaszłam przy nich w ciąże (sic!). Po prostu nie mam już do kogo się przytulać frown Cena: 50,- piekny_lu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_małpa
nie polecam tych tabletek, strasznie cera mi się pogorszyła. Nie dało się nawet dotknąć tak bolała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie odradzam te tabletki!!! gorszego świństwa nie spotkałam, a brałam kilka innych... mam chyba wszystkie objawy niepożądane - mdłości, nudności, opuchnięcie, zatrzymanie wody, powiększone żyły, ciągłe zmęczenie i senność, czuję że tyję pomimo tego że nie jem i nie mam apetytu! Cera - masakra! Wyglądam jak trędowata, nie tylko cała w trądziku, ale ogólnie strasznie brzydka zszarzała, rzadne kosmetyki nie pomagają! Po 1 tabltetce wziętej na noc, o mało się nie udusiałam, takiej dusznosć dostałam przez sen!!! Odstawiam dziś tą trucizną, NIGDY WIĘCEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka000
Dziewczyny ! Pytajcie w swoich aptekach o ovulastan 63 tabletki! Osobiscie placilam 22zl za 21 tabletek, gdy po 4 miesiacach dowiedzialam sie ze te pakowane po 63 tab. kosztuja 35zl ! czyli +/- 10 zl do przodu na jednym opakowaniu jestesmy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem, że tabletki artizia mnie nie zawiodły ani razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamello8
Po urodzeniu córeczki ginekolozka przypisała mi azalie ale po odstawieniu małej od cyca przypisała mi ovulastan aby unormować miesiączkę. Biorę juz 3 tygodnie i przez caly czas mam okres. Coś tu chyba z moim organizmem jest nie tak. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolian
Witam , ja biorę ovulastan od 2 miesięcy i jest w porządku . na samym początku brania tego leku miałam lekkie mdłości i tyle . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pilnie proszę o pomoc. W pierwszym dniu 3 tygodnia brania tabletek zapomniala wziasc jednej kiedy sie zorientowalam postepowalam wg ulotki czyli wzielam zalegla i ta ktora powinnam przyjac czyli dwie jednoczesnie. W ulotce jest żeby teraz nie robić przerwy jednak bylam dzis u lekarza i powiedzialam to co wyżej i lekarka powiedziala zebym mimo wszystko zrobila przerwe o co chodzi ??? Co mam teraz zrobic? W tym czasie kochałam sie bez dodatkowego zabezpieczenia... Dlaczego lekarz mówi co innego niż ulotka pomozcie proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie narzekam na te tabletki, jestem w połowie drugiego opakowania są to moje pierwsze, jedyne skutki jakie odczułam to zmiany nastroju. Krwawienie jest krótsze od normalnego okresu, mniej obfite, czasami miewam ból brzucha, cera też raczej bez zmian. Wiadomo na początku były nudności bolesne piersi ale zaledwie przez 2 tygodnie, a no i brak plamienia między kolejnymi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie odsprzedam dwa nienaruszone opakowania ovulastanu. Jeśli któraś z Pań będzie zainteresowana to zapraszam :) agnieszka.magda12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne Ovulastan Forte 3 op. po 21 tabletek (nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Ovulastan 3x21. Cena 45 zł. email: beata0807@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 3 opakowania Ovulastanu-nowe waznosc 10/17. Zainteresowanych prosze o kontakt na: natalia81mk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×