Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość22952017

Owulacja a okres

Polecane posty

Gość gość22952017

Witam pisze tutaj ponieważ moj organizm ostatnio plata mi figle. W marcu zle sie czulam mialam objawy jak na ciaze,testy negatywne, bylam rb sb nawet badania na tarczyce nerki w kwietniu bo wczesniej nie bylo terminu u mojej lekarki ale wszystko w porzadku z wynikami. Miesiaczka przyszla i byly to tylko plamienia nastepna( kwietniowa )miesiaczka byla juz normalna obfita i trwala 5dni jak zawsze. Cykle mam miejwiecej 29-32dniowe . Teraz w maju 8dokladnie bylam u ginekologa sie przebadac czy wszystko jest w porzadku ze mna i sie okazalo ze owulacje bd miec za dwa dni dni dopiero i ze jej nie bylo w polowie cyklu tak jak powinno byc czyli przypadla na 10maja (PODWOJNA), z chlopakiem od roku stosujemy stosunek przerywany (wiem ze to nie zabezpiecza przed dziecmi i nawet nie mamy nic przeciwko jakby byl dziudzius tyle ze sami sie nie mozemy zdecydowac)3.5.6.11.12 mielismy zblizenie nie konczyl oczywiscie we mnie nigdy nie konczy. Okres mialam dostać normalnie przy 32dniowym cyklu 6maja ale wszystko sie przesunelo i po 42dniach dzisiaj dostalam miesiaczke. Pytanie czy to mozliwe zeby dostac okres 6dni po owulacji? Od paru dni pobolewalo mnie podbrzusze i piersi juz byly wrazliwe od 3-4dni ?czy ktos tak juz mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×