Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

owulacja, ból jajnika, te sprawy

Polecane posty

Gość gość

Hej. Wiem że jest pełno takich tematów ale nie mogę znaleźć niczego co by mnie zadowoliło.. W nocy z sob na nd kochałam się z chłopakiem.. Podejrzewamy, że sperma mogła się dostać ''do mnie '' powinno być już po owulacji według kalendarzyka i obserwacji śluzu .. Okres mam regularny, czasem przesunie się o 1 dzień. Tak to zawsze 29 dni. Ostatnio miałam okres 4.03 .. Jednakże dziś zauważyłam załatwiając się, że ''wycieka ''ze mnie śluz w małej ilości Ale dosyć ciągnący się.. Zwatpilam już. Podczas ''szczytu '' owulacji śluzu jest dużo tak? A od niedzieli boli mnie jajnik i bulgocze w nim czasem. Z tego co sobie przypominam to od kilku cykli zawsze mnie boli kiedy mam owulację, ale nie mogę sobie przypomnieć czy przed czy po czy w trakcie.. Jak myślicie co to może być.. Chyba Noe ciąża, choć jej nie wykluczam.. Jasne że się martwię ale nie nakręcam. Okres mam dostać w następny czwartek.. Więc jeśli nie przyjdzie to w następna niedzielę robię test. Chcę znać wasze zdanie. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź z góry (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o jakąś odpowiedź.. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża jest możliwa, bo kalendarzyk nie jest skuteczny. Owulacja może się przesuwać, nawet jeśli normalnie cykle są regularnie. Jak chcesz wyznaczać sobie dni płodne, to zacznij dodatkowo interpretować temperaturę albo kup sobie tester owu np na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak odrazu po do teraz by mnie bolało? Teraz ten ból odczuwam w pachwinie lewej. Kiedyś też miałam takie bóle właśnie ok 2 tyg przed okresem i strasznie mnie bolało w tej lewej pachwinie.. Kiedyś czułam ból też w prawej a teraz tylko w lewej.. Zastanawiałam się może że to coś innego. . Zobaczymy, ale mile widziane wasze komentarze (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, że ciąża jest możliwa, ale taki ból nie jest jej objawem. z takim bólem, tym bardziej od tygodnia powinnaś udać się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×