Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Owulacja

Polecane posty

Gość gość

Witam, kilka dni temu skończył mi się okres zaraz po nim kochałam się lecz był to stosunek przerwany. Owulacja powinna być w następnym tyg, śluz mam.raczej wodnisto kremowy i nie jest go dużo ale wczoraj jak byłam podniecona facet zrobił mi minetke to już po za jakieś 5 minut zobaczyłam gęsta wydzieline biało przezroczystą.czy to mógłby być śluz owulacyjny? Czy wynika to z podniecenia? Bo było to tylko jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ktokolwiek na forum ma to wiedzieć? skoro ty nie wiesz to my tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "pare dni"? Sluz owulacyjny "rozciaga sie" miedzy dwoma palcami. Aaale i przed wytryskiem w plynie nasiennym moga znajdowac sie plemniki, ktore grzecznie moga czekac w pochwie pare dni do zaplodnienia. Doksztalc sie solidnie jezeli chcesz stosowac metode naturalna, ktora jest bezpieczna. Mozna kupic kompy do oznaczania dni plodnych metoda sluzowo-termiczna. Z mojego osobistego doswiadczenia wystarczy nauczyc sie obserwowac i interpretowac sluz. Zdarza sie przeciez i podwojna owulacja. Bezpieczniejszy i dluzszy nieplodny czas jest po owulacji. Dzieki metodzie sluzowej udaje sie rowniez zaplanowac plec potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluz owulacyjny jest bardzo rozciagliwa, miedzy kciukiem a palcem wskazujacym mozna lekko potrzec i rozciagnac delikatnie sluz nawet na 5-10-15 cm. U kazdej kobiety sluz moze byc roznie rozciagliwy, trzeba poznac swoj organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Googlnij o metodzie sluzowej Billingsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz jakieś kłopoty z interpretacją to kup sobie mikroskop owulacyjny. Może to być np Afrodyta ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×