Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feminka28

PCOS. OWULACJA NA WSPOMAGACZACH.

Polecane posty

Gość feminka28

Witam stwierdzono wlasnie u mnie ten zespol. Niestety w dniu 11 dc brak dominujacego pecherzyka choc jestem po stymulaclji Letrozole. Nastepne usg jutro czy cos sie ruszylo a bedzie to moj 13 dc. Starania o dzidziusia juz przeszlo 7 lat:-) jesli jest jakas chetna Pani do rozmowy to zapraszam serdecznie. Jesto trudne bardzo ale nie trace nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero po 7 latach staran lekarze odkryli pcos? szybko :/ a wracając do tematu, ja z tym zespołem zaszłam po clostylbegycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Trafilam na dobrego lekarza ktory sie mna zajal porzadnie i to on mi powiedzial co jest nie tak. Clo na mnie nie dziala bo robi mi sie po nim torbiel. Dlatego dostalam mocniejszy lek ale zalamalo mnie ze wczoraj czyli w 11 dc najwieksze pecherzyk byl 10 mm. Dominujacego nie bylo. Mam nadzieje ze jutro sie poprawi bo od wczoraj wieczora ciagnie mnie lewy jajnik. Powiedzialam o tym lekarzowi a on ze moze zaczynaja rosnac pecherzyki, ale to jutro sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chcialam doląnczyc do forum ja walcze o dzidziusia tez 7 lat mam stwierdzone pco i jestem stymulowana ruznymi lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Witam witam. Jakimi lekami jestes stymulowana? Ja najpierw clo a teraz letrozole. Do tego biore metformax850,kwas foliowy i witaminum B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Cykl jednak stracony:-( . Pecherzyki nie rosna endometrium tylko troche sie powiekszylo. Nastepny cykl i podwojna dawka letrozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja jestem stymulowana pierwsze femara a potem merional.ja tez biore kwas foliowy ale dawke 5mg i siofor100{powiem tyle ze na tym udalo mi sie zajsc w ciaze i poronilam}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Bardzo mi przykro:-( . Slyszalam ze femara i letrozole to tak samo dzialaja. Ja podwajam dawke od nowego cyklu. Pilam jeszcze inofolic ale na ta chwile nie stac mnie niestety bo bardzo drogi jest. Zreszta letrozole tez do tanich nie nalezy. A teraz bierzesz jakies wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Jeszcze raz przeczytalam juz wiem co lykasz. Nie slyszalam o takim leku jak merional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam teraz od pierwszego dnia cyklu femare tylko teraz dal mi 2 tabletki niewiem dlaczemu jak dawiej bralam 1 a merional to dalszy wspogacz to sa zaszczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
feminka28 przecież na chwile obecną na rynku jest praktycznie taki sam preparat nazywa sie Inofem, jest dużo tańszy i spokojnie dostaniesz go w jakiejś aptece internetowej. To Polski odpowiednik inofolic o takim samym składzie wiec możesz kupić sobie tańszy zamiennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Karolinko dziekuje za informacje nawet nie wiedzialam ze jest taki lek:-) musze poszukac w internetowej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Gosc a mialas w wczesniejszyn cyklu robiony minitoring? Rosna Ci pecherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminka28 poszukaj Inofem w aptece. Na pewno jest tańszy. Trzymam kciuki za pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Kupilal juz dzisiaj dwa opakowania inofolicu za 74 zl gdzie wczesniej kupowalam go w innej aptece jedno opakowanie za 60 zl. Wiec odrazu wzielam dwa razy:-) i juz sobie go wypilam to znaczy jedna saszetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feminka szukaj lepszej ceny, mi udało się kupić inofolic za 29 zł/opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bierz 2x1- mi udało się po 2 miesiącach kuracji zajść w ciążę, może to zwykły przypadek, a może nie, ale wcześniej 4 lata bezskutecznego leczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam na innym forum, ze dziewczyny piją po dwie saszetki. Podobno lepiej działa. Zresztą tak zaleca ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaMa
Ale przecież jak kupiła byś Inofem to tam kuracja wychodzi dużo taniej bo opakowanie jest większe. Z resztą jak tam sobie wolisz ale chyba jak napisane jest po jednej saszetce to ja piłabym jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam feminko tak mam caly czas monitoring i rosna pechcerzyki ale juz bez merionalu i idzie to pomalu w poniedzialek mam kolejna wizyte ,a u ciebie jak idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fenimko mi doktor kazal brac kwas foliowy 5mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam pcos. Dwa lata starania, teraz czekam na okres i usg w dniach kiedy powinna być owuacja, wtedy dostane wspomagacze.Zdycham już od dwóch dni z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Bogusiaz ja mam zamiar zacząć brać Inofem. Niedawno wykryto u mnie PCO co prawdopodobnie jest główną przyczyną moich problemów z zajściem w ciąże. Lekarz kazał mi kupć Inofem i pić go przez jakiś czas. Po zakończeniu będę robiła kolejne badania i mam nadzieję, że wyniki się poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika785
Jakie leki przyjmowałaś? Napisz coś więcej? Ja staram się o dziecko od roku i nic. Mam PCO dlatego przyjmuję Inofem. Za miesiąc mam kolejne badania i lekarz zdecyduje co dalej. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zażywam inofem, bo mam spore problemy z zajściem w ciążę. Jestem już po 30, w dodatku cierpię na pcos i mój gin polecił mi ten suplement ze względu na inzytol, który ma spory wpływ na owulację. Piję to to od 3 tygodni. A Wy stosujecie dłużej? Widzicie jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagosia89
ja stosowałam inofem 5mcy. po 10 miesiącach starań - w tym 5 z inofemem, zaszłam w szczęśliwa ciążę:) mimo PCOS, od razu też poleciłam inofem mojej młodszej siostrze - ona tez ma pcos a nas nikt nie leczył wcześniej, bo mieszkałyśmy na wsi do studiów.... ona jeszcze nie walczy o dzidziusia, ale po co ma się męczyć z okresami stulecia raz na kilka miesięcy, skoro można sobie pomóc.... Warto :) to cena maleńka w porównaniu z tym jak to pomaga. polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszyłaś;)) naprawdę dałaś mi dużą nadzieję. Nie mogę przerwać kuracji inofemem, bo w razie niepowodzenia będę sobie pluła w twarz, że a nuż było warto stosować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlaaa91
Moim zdaniem oprócz naturalnych metod, kalendarzyków obserwacji cyklu itd. Warto sięgnąć po suplementy diety typu Inofem. Wiadomo, ze nie zajdzie się od nich od razu w ciążę, ale przy regularnym stosowaniu widać naprawdę duże efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×