Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

petting a możliwość zajścia w ciążę

Polecane posty

Gość gość

Hej, pisze z dość specyficznym zapytaniem, ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, doszło do wytrysku jedynie na prześcieradło, które od razu zdjęliśmy, robił mi jednak bardzo mocno palcówke, kiedy skończyliśmy czułam tam dyskomfort, tego samego dnia poszłam do łazienki i zobaczyłam ze wydobywa się z mnie przezroczysty( z domieszką białego) śluz przypominający spermę, wyleciał ze mnie dwa razy tego dnia, poza tym mam po tym zdarzeniu problemy z oddawaniem moczu, piecze mnie i szczypie, wydarzyło się to wczoraj, uprzejmie proszę wiec o szybka odpowiedz, bo jeżeli ten śluz to oznaka zapłodnienia, mam czas wziąć tabletkę wczesnoporonna, ponieważ narazie dzieci nie planuję, z góry dziękuję. Pobolewają mnie lekko piersi ale to może dlatego ze partner był z nimi dość ostry, czuje troszkę więcej śliny w buzi ale petting odbył się wczoraj a ja jestem przeziębiona. Boję się po prostu, że chłopakowi zostało na palcach trochę spermy zanim włożył je do mojej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli zostało mu na palcach trochę spermy to tak, mogłaś zajść w ciążę.14 dni po zdarzeniu zrób test (już 7-10 dni po zapłodnieniu możesz wykonać badanie beta-hcg z krwi).Przy pettingu trzeba bardzo uważać, by nie przenieść nasienia w okolice pochwy.Ale sądzę, że to, co odczuwasz teraz, to raczej objawy infekcji intymnej, a nie ciąży.Niech partner zawsze dokładnie myje ręce i obcina paznokcie.Przeźroczysty śluz "z domieszką białego" zwykle towarzyszy dniom płodnym, ale też podnieceniu seksualnemu.Zacznij obserwować swój cykl, to nie będziesz tak bała się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi tez o to ze mam bardzo nieregularny cykl i od roku nie miałam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze kiedy śluz zasycha na majtkach robi się żółty i ma dziwny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Śluz o dziwnym zapachu świadczy o infekcji.Od roku nie miałaś okresu-i jeszcze nie poszłaś do lekarza?! Należy tam pójść, jeśli okres nie pojawia się 3 miesiące z rzędu!Ja mam nieregularne cykle, ale najdłuższy jaki miałam miał 89 dni.A i tak poszłam wtedy do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gratuluje będzie mały bobasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był twój śluz od podniecenia przecież, mamoże taki zawsze podczas i po stosunku (w prezerwstywie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim zainteresowanym tematyką raka piersi polecam stronę www.femiglove.pl jest tam wiele artykułów, dodatkowo można kupić rękawiczkę do samobadania piersi, która zwiększa czułosć palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli od roku nie miało się okresu, należy iść do lekarza! Należy się do niego wybrać, jeżeli miesiączka nie pojawia się przez 3 kolejne miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem takich sytuacji, ja pamiętam w życiu miałam kilka takich stresujących sytuacji, że właśnie bałam się ciąży, po tych kilku jazdach poszłam do gina, po pigułki vines, w końcu jestem zabezpieczona, bo już serio miałam dość... wieczny stres przed ciążą to nie jest życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×