Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zla na siebie i caly swiat

petting, plemniki, palec- CIAZA???????? prosze przeczytajcie...

Polecane posty

Gość zla na siebie i caly swiat

Witajcie. Wiem, ze po przeczytaniu mojej wypowiedzi na pewno posypia sie zarzuty o brak odpowiedzialnosci, opoznienie w rozwoju lub cos w tym stylu... Wiec ja wam mowie od razu na wstepie ze zdaje sobie sparwe z glupoty swego czynu i wszelkie komentarze typu: "trzeba bylo pomyslec wczesniej" naprawde nic mi nie pomoga. Totez prosze tylko o opinie dziewczyn kompetentnych, ktore moga mi cos doradzic i sa doswiadczone w takich przypadkach. Otoz sprawa wyglada tak: mniej wiecej miesiac temu uprawialam z facetem petting. No i jak sie domyslacie obawiam sie ze mogl on na palcu przeniesc plemnmiki " w niebezpieczne" miejsce, kiedy mnie tam dotykal (wczesniej dotykal swojego penisa..). Dwa razy przed wprowadzeniem tam palcow, umyl wczesniej rece, ale za trzecim razem juz nie. I bardzo sie boje ze moglo mu tam cos zostac...Ten incydent mial miejsce 22 sierpnia. Dodam ze juz wtedy spozniala mi sie miesiaczka (mialam miec 10 sierpnia) a nie mialam wczesneij ZADNYCH kontaktow seksualnych, wciaz mam blone dziewicza. Po tym zdarzeniu (petting) wystapilo u mnie krwawienie (pod koniec sierpnia), ale nie wiem czy to byla miesiaczka, poniewaz trwalo to tylko dwa dni i bylo bardzo skape...Nie zrobilam wczesniej testu ciazowego, bo z poczatku bylam pewna ze to okres, dopiero potem wyczytalam ze nawet u kobiet w ciazy wystepuje czasem miesiaczka... teraz wciaz nie mam okresu. Dziewczyny potrzebuje waszej rady - czy w takich warunkach moze dojsc do zaplodnienia?Slyszlyscie aby komus sie cos takiego przytrafilo? Co mam myslec o tym krwawieniu? Zrobie oczywiscie test ale chcialabym wiedziec na co sie przygotowac... Tylko prosze o powazne komentarze, naprawde nie jest mi do smiechu, zwlaszcza ze dzien po tym niepodpowidzialnym wybryku zaczely sie moje dni plodne...Blagam napiszcie szybko, z gory dziekuje P.S Przepraszam za brak polskich znakow ale blokuja mi sie polskie czcionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj,mysle ze nie ma sie czym przejmowac. Owszem,moze i mogly byc plemniki na palcu chlopaka,ale mysle ze bylyby zbyt slabe zeby mogly dojsc do komorki jajowej. Wystapil okres,skapy bo skapy,ale to rozne czynniki na to wplywaja.spokojnie.nie masz sie czym przejmowac,oczywiscie,jezeli jednak cie nie uspokoilam,to zrob test,ale mysle ze nie potrzebnie wydasz pieniadze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze okres ci teraz jeszcze nie wystapil,bo sie stresujesz tym ze moglabys byc w ciazy,spokojnie,uspokoj sie,napewno dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megana
Mam podobny problem i tez jestem roztrzesiona tym wszystkim, moj chlopak mnie uspokaja ze nie moglo dojsc do zaplodnienia. Tylko ze ja mysle negatywnie :( Narazie nic nie wskazuje ze moglabym byc w ciazy bo czuje sie dobrze...tylko ten okres, ktory spoznia mi sie zaledwie 10 dni a ja mysle o najgorszym. Pocieszam sie tym, ze moglo to byc spowodowane dluga podroza albo egzaminami na studia. Troche mi pomogla wypowiedz 'zony mefista' moze tobie rowniez...Rozluznij sie, wez kapiel, idz na spacer. Teraz pozostaje nam tylko czekac..Powodzenia. Moze naprawde nie ma sie co martwic! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie i caly swiat
Ojej dziewczyny kochane jestescie, tak szybko odpowiedzialyscie i portrafilyscie w swoich wypowiedziach zawrzec cos takiego... cieplego i pocieszajacego ze naprawde odrobine sie rozluznilam... Dziekuje, ze jestescie i obyscie mialy racje... Teraz pozostaje mi chyba tylko czekac na okres i rzeczywiscie przestac sie martwic...Do megana - ja rowniez zycze Ci powodzenia, napisz prosze jesli cos sie wyjasni, pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do megan-podroz,stres wywolany egzaminami,naprawde potrafi zrobic swoje.wierz mi,wiem cos o tym.mi sie bardzo odregulowal okres,spoznial mi sie 2 tygodnie,przed matura,wiec mysle ze naprawde dziewczyny,po pierwsze spokoj!!!po drugie,bierzcie witamine C,codziennie jedna tabletke,powinno przyspieszyc okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megana
dziekuje 'zono mefista' za slowa otuchy :) dzisiaj nie czulam sie najlepiej :( bylo potwornie, jeszcze nigdy sie tak nie czulam ;( i dalej nie mam okresu...ale cos czuje ze bedzie za kilka dni..bo to sie czuje :> glowa do gory 'zla na siebie i caly swiat' i daj tez znac co sie z toba dzieje.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może po prostu zróbcie sobie test. Jest to góra 15 zł kosztu, a nie będziecie się musiały niepotrzebnie stresować - nie będę mówić ile Was będą kosztować choroby wywołane przez stres ;) Przynajmniej od razu będziecie wiedziały co jest grane. Pozatym w ciążę nie tak łatwo zajść - znam pary, które kilka lat się starały. Uszy do góry i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie i caly swiat
Jestem...Dzieki raz jescze za wszelkie slowa otuchy! megano ja tez nie za dobrze sie czuje bola mnie barzdo jajkniki,glowa, brzuch odrobinke a w dodatku chyba sie przezeibilam no i teraz nie moge rozpoznac z czego te dolegliwosci wynikaja:pogody, nerwow, choroby, czy tez zblizajacej sie miesiaczki...:( Stawiam na to ostatnie... Jejku po raz pierwszy chcialabym zeby okres sie juz pojawil....Chyba pojde za namowa Smarkuli (dzieki za kciuki :) i zrobie test. Zono Memfista - dzieki za wszystkie posty, czytam je raz po raz dla otuchy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie i caly swiat
Megano daj znac, czy cos sie wyjasnilo... U mnie bez zmian, z tym ze kicham i gardziolko boli :( A wlasnie, czy gdybym teraz, gdy jestem przeziebiona zrobila test, czy jest taka mozliwosc zeby sie to odbilo na jego wiarygodnosci? Chodzi mi o to czy stan zdrowia albo jakies oslabienie moze wplynac na wynik testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie,choc testy,takie domowe,no moga byc niewiarygodne,a pomyslalas tez,ze brak miesiaczki jest spwodowany wlasnie jakims wirusem??to tez sie zdarza.bierz witamine c,postawi cie na nogi,i przyspieszy okres.szybkiego powrotu do zdrowia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie,choc testy,takie domowe,no moga byc niewiarygodne,a pomyslalas tez,ze brak miesiaczki jest spwodowany wlasnie jakims wirusem??to tez sie zdarza.bierz witamine c,postawi cie na nogi,i przyspieszy okres.szybkiego powrotu do zdrowia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie,choc testy,takie domowe,no moga byc niewiarygodne,a pomyslalas tez,ze brak miesiaczki jest spwodowany wlasnie jakims wirusem??to tez sie zdarza.bierz witamine c,postawi cie na nogi,i przyspieszy okres.szybkiego powrotu do zdrowia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie i caly swiat
Dzieki za zyczonka powrotu do zdrowia :) Nie sadze zeby brak miesiaczki byl spowodowany jakas infekcja, nic takiego nie zauwazylam, no ale zawsze moge sie mylic. Biore za Twoja rada witaminke C i... wciaz czekam. Megano odezwij sie prosze martwie sie co u Ciebie, daj znac jak tu bedziesz. Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megana
Witam :) jak milo ze mnie ktos oczekuje :) dzisiaj sie to stalo..dostalam okres!!!! :) :) :) nigdy bym sie nie spodziewala ze moment w ktorym dostane moze tak ucieszyc:) chociaz czuje sie nienajlepiej :( ale swiadomosc ze wreszcie jest, jest po prostu super :) Do 'zla na siebie i caly swiat' - z tego wynika ze nie moze dojsc do zaplodnienia przez takie cos, glowa do gory, mnie sie udalo Tobie rowniez sie uda :) trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno !! i nadal oczekuje wiesci od Ciebie, mam nadzieje ze niedlugo juz poinformujesz mnie o tym samym :) Bedzie dobrze!! Zycze rowniez szybkiego powrotu do zdrowia :) i pozdrawiam wszystkich obecnych na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megana
Witam :) jak milo ze mnie ktos oczekuje :) dzisiaj sie to stalo..dostalam okres!!!! :) :) :) nigdy bym sie nie spodziewala ze moment w ktorym dostane moze tak ucieszyc:) chociaz czuje sie nienajlepiej :( ale swiadomosc ze wreszcie jest, jest po prostu super :) Do 'zla na siebie i caly swiat' - z tego wynika ze nie moze dojsc do zaplodnienia przez takie cos, glowa do gory, mnie sie udalo Tobie rowniez sie uda :) trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno !! i nadal oczekuje wiesci od Ciebie, mam nadzieje ze niedlugo juz poinformujesz mnie o tym samym :) Bedzie dobrze!! Zycze rowniez szybkiego powrotu do zdrowia :) i pozdrawiam wszystkich obecnych na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie to jest przyczyna
dla której spermą powinna zajmować sie tylko kobieta.A facet nie powinien jej dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megana
do 'zla na siebie i caly swiat" odezwij sie co u Ciebie? martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodie
Hej dziweczyny mam identyczny problem, z tym ze nie do konca jestem pewna czy chlopak mial sperme na dloniach bo to ja go zawsze dotykam, a mimo tego schiza na maxa. No i oczywiscie okres sie spoznia. Ale czytalam gdzies ze plemniki gina w warunkach zewnetrznych wiec chyba bedzie ok. A poza tym nie slyszalam zeby bez wspolzycia dziewca zaszla w ciaze, bo to bylo by dziwne. Powiedzcie ze bedzie dobrze, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkasieczek
bedzie dobrze elodie...zobaczysz...ja tez mialam taki przypadek...spoznial mi sie okres, a tylko dlatego, ze sie bardzo denerwowalam zaistniala sytuacja..i przez to ten brak okresu...zobaczysz!!wszystko bedzie dobrze:)3mam kciuki:)jak dostaniesz mesiaczke to daj znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny według mnie za szybko sięgacie po test ciążowy. Jak są takie chocki klocki ze spóźniającym się okresem, dziwnymi krótkimi krwawieniami, to nie test a trzeba do lekarza iść, bo to mogą być zaburzenia albo coś jeszcze innego. Elodie z tą dziewicą to tak nie do końca.. może się zdarzyć ciąża jak faktycznie w przypadku autorki topiku dostałoby się tam sporo plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie i caly swiat
Jestem! Przepraszam za brak jakichkolwiek znakow zycia - oprocz klopotow z organizmem, o ktorych juz wiecie, mialam rowniez problemy z internetem. Ale nareszcie koniec moimi troskami - 14 pazdziernika dostalam okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obfity, cholernie bolesny - czyli taki jak zawsze :)! Boze, jestem taka szczesliwa! Nawet nie chce myslec co by bylo gdyby... No wiecie... Serdecznie dziekuje wszystkim za wsparcie i slowa otuchy, naprawde czulam sie podniesiona na duchu. Megano jak dobrze ze i Twoja sprawa zakonczyla sie pomyslnie, dzieki raz jeszcze za troske! Pozdrawiam wszyskich goraco.Dziewczyny, ktore maja podobny problem - jestem z Wami! Trzymam za wszystkich "niepewnych" kciuki - oby wyszlo na Wasze! Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja własnie po wczorajszej 'zabawie' trzese sie ze strachu...Byłam tylko w gatkach i uprawialiśmy petting, czy jesli on miał spdnie i 'nie wytrzymał' to mogło coś sie przedostać do mnie(spodnie były troszke mokre)?? Błagam odpiszcie , nie wiem co mam robić i myśleć...Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w dodatku mam dni płodne!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
non coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja też się obawiam... byliśmy ubrani ale byl wytrysk.........bardzos ie boje choc masa ludzi tu mnie przekonywala ze nie powinnam ......inna masa mnie wyzwala tez..trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie
sranie w banie nawet nieraz przez jhebanie nie mozna zajsc w ciaze a coi ddopiero na palcu -pff chore niedouczone idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jasne
ze jak spodnie byly mokre a on nie wytrzymal to mozliwe jest zaplodnienie zdarza sie zdarza naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA20
DO KOGOS TAM "PIERDOLICIE"JAKTO NIEMOZNA PRZEZ PALEC CO TY IDIOTA CZY IDIOTKA???!!CO ZA ROZNICA CZY PLEMNIKA WPROWADZISZ PALCEM CZY FIUTEM??!!CO ZA LUDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×