Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piecze mnie po stosunku

Polecane posty

Gość gość

Hej, prosze was o pomoc i rady. Od paru dni piecze mnie strasznie pochwa po stosunku, mam stałego partnera i nigdy sie to nie zdażyło. Mam ból gdy musze siku i w nocy przez to nie moge spac, siedzę na toalecie z bólem.. co to może być? I prosze o jakies rady aby przestało szczypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara023
Musisz iść do lekarza , ewidentnie masz jakąś infekcję , nie zwlekaj ,przez internet się nie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie jakaś infekcja więc powinnaś udać się do ginekologa, doraźnie możesz sobie teraz pomóc stosując np. tantum rosa i invag kapsułki probiotyczne z żywymi bakteriami kwasu mlekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na infekcję dróg moczowych. Do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mocno w ciebie wchodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo, starsm sie o wizyte u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej pieszczot ci/pa się rozszerzy i nie będzie cię ocierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsdvfber
uzywacie innych niż zawsze prezerwatyw ? moze to reakcja na jakies coraz to nowsze prezerwatywy zapachowe lub z "roznymi" wypustkami Może to byc tez infekcja dróg moczowych (nie piecze podczas oddawaniu moczu?) lub zbyt małe nawilzenie pochwy podczas stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsfwsgr
dopiero doczytalam ze "masz ból przy oddawaniu moczu " , na zkarzenie drog moczowych najlepsza urofuragina w aptece bez recepty, jesli bol bedzie nie do zniesienia a czasu do wizyty duzo to polecam kupic w kilka godzin zmniejsza ból zwlaszcza gdy boli i szczypie i piecze podczas "kończenia" oddania moczu i pij duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczypie mnie tak ze moczu nie moge oddać, czuje ze chce mi sie siku a nie moge, tylko pare kropelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti12345
Masz na pewno zapalenie cewki moczowej,ale musisz iść do lekarza,nie wyleczysz się przez internet i bez skutecznych leków. Nie zwlekaj,będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dyskomfort po stosunku w postaci swiądu, pieczenia czy opuchlizny najlepszy jest Hydrovag, który przyspiesza gojenie ran i otarc oraz chroni przed rozwojem infekcji. U Ciebie wygląda to na rozwijające sie zapalenie dróg moczowych wiec biegnij do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest zapalenie cewki moczowej, to zwykle zaraz dochodzi do tego infekcja pochwy...o infekcjach intymnych znajdziesz dobre informacje tutaj: http://www.provag.info/infekcje_pochwy poczytaj tez o ty jak dbac o okolice intymne aby znow nie dostac infekcji, przede wszystkim wizyta u lekarza i skuteczne wyleczenie sie, a potem koniecznie kuracje probiotykiem ginekologicznym, ja polecalabym provag, bo sama go stosuje i jest skuteczny, poleca go tez polskie towarzystwo ginekologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wszystkim za pomoc! :) bylam u lekarza i dali mi leki, na razie nic sie nie dziekuje wiec jest okej. Zobaczymy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyleczeniu zacznij profilaktycznie stosować provag, żeby problem nie wrócił. Kapsułki chronią przed infekcjami intymnymi i problemami z pęcherzem moczowym. Zakwaszają drogi moczowe i pochwę, u mnie już nie raz pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po stosunku smaruj sie provag żelem, który zmniejsza świąd, pieczenie i chroni przed rozwojem infekcji. Teraz to juz chyba konieczna jest wizyta u gina, bo wygląda na rozwinięta infekcje. Nie polecam stosowania na własna rękę furaginy, jej przedawkowanie grozi konsekwencjami neurologicznymi. Lepiej zażywac to pod okiem lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie tez jakaś infekcja, wejdź na http://www.kobiecesprawy24.pl/ - tam jest sporo informacji, jesli chodzi o leczenie infekcji intymnych. Zwlekać nie warto, aby uniknąć niepotrzebnych i o wiele bardziej dotkliwych w skutkach komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×