Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniechęcona i wkurzona

Pieczenie po stosunku- BARDZO PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość zniechęcona i wkurzona

Witam. Od jakiegos czasu kazdy stosunek konczy sie u mnie pieczeniem. Podejrzewano grzybice i infekcje. Leczyłam sie juz dwa razy razem z męzem. Nic mnie nie swiedzi, nie piecze. Tylko pieczenie pojawia sie po stosunku i trwa jakies 20 minut. jest niedowytrzymania. Co robić?! mój mąz twierdzi ze jestem nawilzona. Dodam ze biore tabletki antykoncepcyjne Cilest i niestety musze je brac bo mam policystyczne jajniki. Wczoraj jak probowalismy sie kochac to nawet nie dało rady włozyc całego penisa pomimo ze byłam podniecona. Penis wszedł do połowy i koniec. Niewiem czy to wina stresu??? Mam stresującą prace i ogólnie problemy ze stresem. Ostatnio byłam u dwóch róznych ginekologów i dostałam leki na grzybice ktore nic nie pomogły. Juz niewiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
Juz o tym myślałam. Próbowalismy z prezerwatywą i jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
O pochwicy tez myslałam, ale kiedys było inaczej. Nie mielismy zadnych problemów z seksem. dopiero od kilku miesięcy zaczął sie cyrk i latanie po lekarzach. Dzieki za rade. Spróbuje z tym lubrykantem i winem :) A moze powinnam zmienic tabletki? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu, znam to, też mieliśmy z facetem problemy z włożeniem. zanim wybrałam sie do lekarza używaliśmy żelu nawilżającego, pomagało, a on stopniowo wchodził, po woli. u Ciebie, no kurcze musi to być jak nic zapalenie pochwy, lub grzybica.. mówisz, że leki nic nie dają.. niech lekarz nie zapisuje Ci ich w ciemno tylko najpierw zrobi wymaz z pochwy i w laboratorium wyhoduje bakterie, wtedy będzie mógł dobrać odpowiednie leki na taki szczep Candida jaki u Ciebie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio odstawilam tabsy i sama widze,ze konsystencja sluzu jest inna-jest bardziej maziowaty,gestszy,na tabsach niestey taka szybko schnaca woda.no i libido mi skoczylo do samego sufitu...taki niestety minus tabsow.teraz lubrykant lezy caly czas zamkniety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
Kurde, zaden lekarz nic nie wspominał o takim badaniu. Ja dostawałam leki dosutne i dopochwowe i na tych doustnych było napisane ze działają na wszystkie szczepy candida. Brał je tez moj mąż. Do tego doustnie przeciwbakteryjne i dopochwowo lekarz przpisał mi jakis lek na P. Podobno bardzo dobry. Za 3 czopki zapłaciłam 25zl. Powiedział ze po tym napewno grzybica nie powróci. I faktycznie nie mam upławów, nic nie piecze, nieboli. Jednak problem z pieczeniem po stosunku pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
Jezeli chodzi o tabletki anty to ja tez zauwazyłam ze po nich mam inny śluz i mniej. Ale jestem w takiej sytuacji ze musze je brac bo stwierdzono u mnie policystyczne jajniki. Biore je zeby chronic jajniki zebym w przyszłosci mogła zajsc w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka,ze zawsze piwinien byc zrobiony wymaz i sprawdzenie z jakim grzybem ma sie do czynienia..ale z reguly te same grzyby takuja i nikomu sie nie chce wymazow robic.moja kumpela miala grzyba n paznokciu,to dopiero po 2 latach leczenia ktos jej zrobil testy :/ ja niestety musialam miec lubrykant w czasie brania tabsow.Z reguly tylko na poczatek,zeby latwiej bylo wejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
Cholera jasna z tymi lekarzami szlag człowieka moze trafic. Nie wiedziałam ze powinnam miec zrobiony wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie wspomnialo-posiew to sie nazywa chyba...po prostu daja grzybka na podloze i po kilku dniach pod mikroskop sprawdzic co to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z reguly nie trzeba w sumie.to sa bardzo czesto te same grzyby,ktore atakuja kobieca pochwe.mi z reguly gynalgin pomagal,ale jego sie aplikuje do srodka,wiec dziwie sie wlasnie,ze facio wam doustne przepisal.przy gynalginie chyba 10-14 bez sexu i co wieczor aplikacja,piecze troche,ale wyzera wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniechęcona i wkurzona - mi też nie zrobiono wymazu, dostałam globulki PIMAFUCIN, dopiero wzięłam dwie i zobaczymy co z tego będzie, może to właśnie te brałaś... ? jeśli już nie masz żadnych objawów grzybicy a piecze Cię tylko po stosunku to nie wiem jaka może być jeszcze przyczyna. może mężowi wydaje się, że jesteś nawilżona, ale jednak to nadal za mało, więc dobry będzie ten lubrykant. i może wybierz się do ginekologa i powiedz wprost, że takie masz odczucia po stosunku i wtedy poradzi co i jak i może w końcu zrobi wymaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa lumpa
ja tez odczuwam pieczenie, u mnie wina jest zbyt skape nawilzenie, zbyt duzy penis, i naskorek pochwy jest u mnie delikatny, wiec szybko peka, po stosunku krwawie i mnie piecze. Zadnemu lekarzowi jeszcze nie udalo sie mi pomoc. Probuj z lubrykantami, ja co dwa dni sobie wciskam odpowiednia ilosc, zeby w ogole byc nawilzona w ciagu dnia, nie tylko w trakcie seksu. Pij duzo wody i wymus wymaz - mnie tak leczyli w ciemno przez rok antybiotykami, mascmi, nawet kroplowke mialam i nie wyleczyli, bo... to nie byla grzybica. Podejrzewam, ze mozesz miec chorobe weneryczna, albo waginoze bakteryjna, albo zapalenie pecherza. Cytologie jaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tak miałam też mnie leczono na grzybicę i nie pomagało ja nie używałam tabletek, mąż to już chyba nie mógł ze mną wytrzymać :) trwało to jakiś czas, długo zauważyłam że było to powodem stresu kiedyś mąż "bardzo się postarał" nie nie wszedł we mnie tylko pieścił, na drugi dzień zrobił to samo ale i sam już "skorzystał" nie piekło myślę że to troszkę w głowie siedzi u ciebie ja miałam dużo stresu wtedy życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosy
Witam. A ja wiem o co chodzi. Mam taki sam problem. Jestem mokra podczas stosunku ale po strasznie pieką mnie wargi :( Tez biore Cilest. Otóż każda tabl antykoncepcyjna powoduje ze komórki sluzowe wydzielają mniej śluzu. Starcza go na około 20 minut w czasie stosunku, potem komórki jakby nie nadążają i powstaje tarcie. Wcale to nie jest żaden grzyb. Pani ginekolog radziła mi żeby po kkażdym stosunku stosować Alantan w MAŚCI a przed jakiś lubrykant albo globulki lub maść z kwasem hialuronowym. Efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniechecona i wkurzona a czy antybiotyki doustne przypisał ci lekarz?jesli nie to poproś o takie.Znam podobny przypadek gdzie kobieta miała infekcje grzybiczą i dostawała do pochwowe czopki czy coś takiego i wcale jej nie pomagały dopiero po doustnym antybiotyku przeszły jak ręka odjął wszystkie objawy i to w ciągu 3-4dni , grzybica już nie powróciła więcej.Nie czytałąm dokładnie wszystkich wypowiedzi,moze ktoś ci już poradził to co ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
Umpa lumpa choroby wenerycznej nie mam. Pola Mówiłam juz ginekologowi o tym pieczeniu po stosunku i dostałam leki na grzybice. wi-lcia pisałam juz ze leki ktore brałam przepisał mi lekarz te dopochwowe i doustne. tak szczerze gynalgin brałam kiedys i dostałam od niego uczulenia. Dostałam leki doustne i dopochwowe zeby infekcje wykonczyc raz a dobrze. Lekarz mi powiedział ze męzowi tez przepisze doustne leki bo u faceta cewka moczowa jest dosc długa i jesli cos sie w niej zagniezdziło to smarując penisa mascią nie zadziała ona wewnątrz. Mam jeszcze brac tabletki z Lacibios femina (probiotyk) z pałeczkami kwasu mlekowego. Działają zapobiegawczo po zakonczeniu leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
lubie rozmawiac mysle ze mozesz miec sporo racji. Ja borykam sie z nerwicą, nie jest jakas silna ale jednak. Czesto sie stresuje różnymi sprawami. Moze po prostu to jest przyczyną. Moze nie potrafie sie w pełni wyluzowac i dlatego mam mniej śluzu i pojawia sie podrażnienie. Spróbuje lubrykantu i musze wyciszyc sie psychicznie. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona i wkurzona
Witam. Zastosowałam sie do waszych rad. Było winko i lubrykant, wyluzowałam sie i nic nie piekło!!!!!!!!! Pierwszy raz od tak długiego czasu nic mnie nie szczypało, nie piekło po stosunku!!!!!! Nie było tez zadnych problemów z wprowadzeniem penisa. Dodam ze zaczełam tez przyjmowac Lacibios Femina ( doustny probiotyk ginekologiczny) wiec do konca niewiem która z tych metod najbardziej mi poogła...... a moze wszystkie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkaaaa
witam dziewczyny czytam wasze wypowiedzi i ja mialam zapalenie grzybicy i dostalam antybiotyk jak i dla siebie jak i dla partnera i nic mi nie pomogło tak samo jak po stosunku mnie piecze i tak samo jak sikam i robiłam sobie badanie moczu i wszystko było ok i ja juz nie wiem co mam robic bylam u ginekologa i co nic dalej mi nie pomogło a to strasznie boli uzywam teraz durex wczesniej uzywałam tabletki raz mialam mokra a ras sucha i nie mam siły pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
a stosowałaś probiotyki po antybiotyku? ja zwykle zakłądam lactovaginal przez conajmniej 10 dni. Robiłaś wymaz i posiew z pochwy? jeśli lekarz nie zleci to zrób sobie prywatnie-ja płaciłam za taki zestaw badań 60 zł, ale wiedziałam ile jest lactobacillisów i czy mam jakieś bakterie i grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh123638
Ponawiam temt. Posiadam wspomniany już wcześniej ból pochwy po stosunku. Jest to pieczenie na skraju wytrzymania... Miałam robione już wszelkie możliwe badania: usg, wymaz, cytcytologie, mocz, które nie wykazały żadnych najmniejszych zmian co więcej wyniki są wręcz idealne. Używam tabletek antykoncepcyjnych atyvia. Miałam zapobiegawczo podane czopki dopochwowe oraz maść łagodzący na wyrównanie flory bakteryjnej. WCIĄŻ TEN SAM BÓL. Jest to wyjątkowo nieznośne a w szczególności że strach przed tym bólem PO odbiera mi całą przyjemność i ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miałaś badane rozmiary dziury i bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest to spowodowane otarciami po seksie?? Używacie jakiegoś nawilżacza? U mnie sprawdza się provag żel, który nie tylko nawilża i łagodzi podrażnienia ale również hamuje rozwój grzybów i bakterii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam.Używamy prezerwatyw,dbam o higienę wiec nie mogłam zrozumieć dlaczego tak się czuję .Zrobiłam cytologię wyszła OK.Od lekarza dostałam,żel który ma łagodzić objawy ale mam też brać probiotyk dopochwowy Lactovaginal,który zakładam po stosunku i nie ma wpływu na skuteczność antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas stosowania pigułek miałam problem z suchością pochwy. Na poprawę nawilżenia podczas stosunku zakładałam przez tydzień hydrovag, globulki z hialuronianem sodu, który nie tylko poprawia nawilżenie, zwiększa on również sprężystość śluzówki. U mnie globulki bardzo pomogły, do tej pory stosuje je profilaktycznie dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Kup sobie w aptece wspomniany tutaj juz provag żel i smaruj sie nim zarówno przed zbliżeniem, wtedy zadziała jak lubrykant, i w razie potrzeby po seksie, zawiera substancje łagodzące i kojące więc uśmierzy i zmniejszy odczucie pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczenie po stosunku było tak duże,że nie mogłam spokojnie leżeć biegłam do łazienki i musiałam się podmywać co jak łatwo się domyśleć nie było komfortowe.Wspomniałam o tym mojemu lekarzowi który dał mi chyba najmocniejszy ale najbezpieczniejszy na rynku probiotyk Lactovaginal. Ulga niesamowita i najważniejsze nie muszę biegać po stosunku pod prysznic:)Ps.maść i żel też przerabiałam ale bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piecze, to pewnie jakaś infekcja się wdała i może trzeba będzie iść do lekarza. Tak czy siak nie zaszkodzi na pewno przez kilka dni pobrać probiotyk, żeby florę bakteryjną do równowagi przywrócić. Ja polecam lacibios femina, bo ma tę zaletę dla mnie, że jest doustny i bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczenie po stosunku może byc spowodowane otarciami, może tez sie z tego rozwinąć infekcja. Ja profilaktycznie po takich zbliżeniach stosuje wspomniany tu już Hydrovag, który goi ranki, uelastycznia śliuzówke pochwy, przywraca intymne nawilżenie i chroni przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×