Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carice

pieczenie pochwy

Polecane posty

Gość carice

dziewczyny poradźcie czym złagodzić pieczenie wokół pochwy. Przemywałam tamtum rosa ale po tym jeszcze gorzej piekło. Jutro mam mieć miesiączkę więc do ginekologa na razie nie pójdę. Jak będzie piekło ciągle to pójde po miesiączce ale co do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clotrimazol masz bez recepty
możesz jeszcze kupić dopochwową witamine C nie pamietam nazwy ale w aptece wiedzą o co chodzi i podmywaj się płynem ginekologicznym lactacyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clotrimazol masz bez recepty
i kup sobie kurację lekiem candivac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnakhe
mi pomaga jak sobie zaparzę korę dębu, ostudzę trochę i przetrę wargi sromowe wacikiem namoczonym w takim roztworze a potem posmaruję clotrimazolum. i lacibios femina sobie kup - też pomaga przy początkach infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz
clotrimazolum pomaga, i lepiej posmaruj sie przed okresem bo poźniej do konca okresu bedziesz cierpiała chyba ze bedziesz uzywac tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiala
ja miałam pieczenie przy oddawaniu moczu i okazało się, że mam zapalenie cewki moczowej. na szczęście nie było specjalnie groźne i pomogły domowe sposoby: termofor, nasiadówki, dużo herbaty żurawinowej i kapsułki prouro - też z żurawiną i witaminą c - bardzo dobre, bo mają sporą dawkę tych proantocyjanów z żurawiny i dlatego tak szybko działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
na pieczenie dobrze działa clotrimazolum maść, o ile te obajwy są związane z infekcją grzybiczą, może to być tez zapalenie cewki, wtedy z domowych sposobów dobra jest żurawina, można też spróbować nasiadówki( choć trzeba uważać-mnie kora dębu uczuliła).Na obie dolegliowści można wziąść provag-w kapsułakch do połykania.Te probiotyki chronią układ moczowo-płciowy. Nie rezygnuj jednak z wizyty u lekarza.Możesz potrzebować silnejszych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktos madrze radzi, aby polac pochwe spirytusem przy infekcji, geniusz. Po tym to mozna wscieknac sie z bolu. Na infekcje stosuje tylko Multi-Gyn ActiGel. MI pomaga, mam nadzieje ze i wam tez pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo piecze, to warto zawsze jednak do lekarza pójść. Ja tak doraźnie to stosuję wtedy probiotyk, żeby florę bakteryjną najpierw spróbować unormować. Najskuteczniej zawsze działa lacibios femina ze wzgledu na kompozycję szczepów bakterii, które ma w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie maść clotrimazol, smaruj się rano i wieczorem. Po okresie koniecznie idź do ginekologa jeśli objawy nie ustąpią. Po wyleczeniu zadbaj o odbudowę mikroflory, mnie pomaga lactovaginal dopochwowo, jest to lek z "dobrymi bakteriami", które stanowią naturalną barierę ochronną przed patogenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie pomaga provag żel, chroni on przed infekcjami, przywraca fizjologiczne pH ale tez zawiera substancje kojące i łagodzące świąd i pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista ds probiotyków
Swędzenie i pieczenie to jeden z najczęstszych objawów grzybicy pochwy, warto wtedy zastosować krem z clotriamazolem oraz probiotyk dopochwowy, co zakwasi środowosko pochwy i zahamuje rozwój patogenów.Polecam probiotyk Invag przez 7 dni. Najlepiej zakładać kapsułkę na noc.Jeżeli po kilku dniach stosowania nie ma poprawy należy pójść do lekarza. Po więcej informacji na temat zdrowia intymnego zapraszam na strony invag.pl oraz provag.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie k-u-r*wa problemy. Gorąca woda i wymyc przez 4 dni wszystko ze środka czystym palcem. 2x dziennie najmilej. Nara pustakom konsumpcyjno reklamooglupiajacym w necie i tv :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy swędzeniu lub upławach wspomagam się invagiem, kapsułki zakładam przez siedem dni na noc. Już po pierwszej uczucie swędzenia jest zdecydowanie mniejsze. Przy tych kapsułkach wkładki nie są potrzebne, tylko niewielka ilość wydzieliny wypływa z powrotem. Ze wzglądu na żywe bakterie mlekowe przechowuje je w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×