Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolaj66

Piekąca, bolesna pochwa

Polecane posty

Gość karolaj66

Witam chciałbym prosić was o pomoc. Mam problem od jakis 3 lat z piekąca swedzaca pochwa oraz z jej bólem, jest cala zaczerwieniona i podrazniona, oraz wydostaje się z niej bialo żółty śluz . Mam tak odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne. Dzieje się tak mniej więcej co dwa miesiące. Mam problem równiez z uprawianiem seksu ponieważ pochwa jest sucha. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki chyba trzeba zmienić. I to u lekarza, a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie jest ona zwiotczała?Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaj66
Nie. Mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie od tabletek, moim zdaniem to infekcja bakteryjna, biorę belarę od 3 miesięcy, wcześniej miałam plastry i nigdy nic takiego mi się nie zrobiło. Czy przez ten czas byłaś badana? dziwne że lekarz nic nie zauważył, a może poproś o inne tabletki, może te Twoje są starej generacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy często zmieniasz partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj Hydrovag, jest bez recepty. To najlepszy preparat na suchośc pochwy jaki stosowałam. Przywraca naturalne nawilżenie, chroni przed infekcjami intymnymi ale także zapobiega powstawaniu ranek czy otarc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od trzech lat masz tak poważny problem i nic z tym nie robisz? dziwne, że lekarz który wypisuje Ci tabletki nic nie zauważył - nie bada Cię? nie wspominasz o dolegliwościach? objawy mogą wskazywać na poważną infekcję i zaniedbaną nadżerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×