Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych. Dzisiaj zażyłam 7 tabletke (naraya). od zakonczenia okresu mam plamienia od 2,3 dni. Odbyłam całkowity stosunek (7tabletka) mimo tego plamienia, czasem jest bardziej obfite, a czasem baardzo skąpe. To są moje pierwsze tabletki, poza plamieniem póki co wszystko jest w normie. Ginekolog uprzedził mnie, że przy pierwszym opakowaniu moge mieć plamienia miedzymiesiaczkowe, ale jednak troche się niepokoje. Tabletki biorę regularnie, ale zastanawia mnie to czy organizm nie musi sie przyzwyczaić do hormonów zanim zaczną działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji,jak się bzykasz możesz zaciążyć.To prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nawet do 3 miesięcy organizm może róznie reagowac na dodatkowa dawke hormonów, potem powinno sie to uspokoic. Nie martw sie, minie. Pamiętaj tez o osłonie do antykoncepcji, np Harmonella, chroni przed skutkami ubocznymi antykoncepcji. Jej stosowanie uchroni cie przed żylakami, problemami z wątrobą czy chorobami zatorowymi. Warto ją zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żyję i biorę tabletki antykoncepcyjne nigdy żadnej osłony (suplementu uzupełniającego) nie stosowałam. Organizm może się przystosowywać nawet 3 miesiące do nowej dawki hormonów, ale tabletki antykoncepcyjne chronią Cię przed ciążą od pierwszego dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×