Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toffffik

PIGUŁKI- i już bez obaw?

Polecane posty

Gość Toffffik

Hej dziewczyny!! Chociaż biorę 4te opakowanie Diane, boje się kochać z chłopakiem bez prezerwatywy. TAk, czytałam ulotkę, i wiem, ze teoretycznie działają od pierwszej wziętej prawidłowo...Ja biorę regularnie, czyli wszystko powinno być ok. Ale cięzko mi zaufać takim tableteczkom, nie chce wyjść na idiotkę, wiem ze czasem dziewczyny martwia się na wyrost, ale czy tabletki działają na organizmy WSZYSTKICH kobiet w taki sam sposób? Więc mam opory, jednak dwa razy zdarzyło nam się bez prezerwatywy, ale było bez wytrysku (wiem, ze wydziela się też płyn ejakulacyjny, w którym także są plemniki). Byłam na tabletkach, a jednak teraz chodzę poddenerwowana, co jeśli mam pecha i cos poszło nie tak? Wiem, jak naiwnie to brzmi, ale nie da się uspokoić myśli krążących wokol jednego tematu... Powiedzcie, jak jest u Was? Tak totalnie ufacie tabletkom, ze nie używacie już nic innego i pozwalacie na wytrysk do wewnątrz? Dajcie znać...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzeba czasu zeby sie przekonac. Zazwyczaj wiekszosc dziewczyn jest swiecie przekona,ze ten niewielki procent to padnie na nia i to ONA zajdzie. nie zapomnisz o ktorejs, albo nie masz wymiotow (albo antybiotykow nie bierzesz)to jestes w pelni zabezpieczona. wiem, ze pisze troche niegramatycznie, ale jest ranek wczesny i moj mozg jeszcze spi :D P.S. A po za tym to tabletki maja takie skutki uboczne jakie wystepuja w czasie ciazy i to moze byc mylace czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka lat jestem na pigułkach i znając ich działanie i oczywiście przyjmując je \"zgodnie z przepisem\" niegdy nie miałam obaw co do skuteczności i nie zabezpieczałam sie dodatkowo. Jak na razie, dzieci nie mam, co mówi samo za siebie. Tyle, ze trzeba je brać tak, jak pisze, czyli mniej więcej o stałej godzinie, porze, uważać na interakcje z lekami, sensacje żołądkowe, nie zapominać o przyjeciu. Czasem az mnei wywraca, jak słyszę, że dziewczyna \"nie wzięła dwóch pigułek, no ale przeciez nic sie nei stało\" i potem sie dziwi, że cykl sie rozregulował czy zaszła w ciążę. Organizm jest jak mechanizm, żeby wszystko w nim dobrze chodziło, trzeba bardzo precyzyjnie dbać o niego, zwłaszcza, jeśli chodzi o hormony, bo one zawiadują jego działalnością. Pozdrawiam i życzę udanego, niestrachliwego pożycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi......
Biore Logest juz trzecie opakowanie ,nigdy nie zapomniałam ani jednej tabletki.I mam takie pytanie ostatnio z moim chłopakiem zrobilismy sobie miły wieczor kolacja i wino .Wypiłam 3 lampki wina potem sie kochalismy czy wino ma jakis wpływ na skutecznos tabletek ,Czy raczej nie mam czego sie obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę od 6 lat. Nie zabezpieczam się dodatkowo, używam do woli, alkoholu nie żałuje na imrezach a raz w tygodniu wypijamy z męzem butelke wina. Śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×