Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bajerkahh

pigułki i spuszczanie się

Polecane posty

Hej ! Mam pytanie. Czy jak stosujecie pigułki antykoncepcyjne to pozwalacie swoim chłopakom spuszczać się do środka? I czy nie boicie się ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia12345
tak pozwalam, w koncu po to je biore by korzystac z tej wspolnej przyjemnosci. jesli biore regularnie i nie miewam wymiotow ani biegunek to nie zajde w ciaze. i ty tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
po to wlasnie je sie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapię się za głowę...
to po co bierzesz te tabletki skoro mu nie pozwalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że
dziewczyno wiekszość z nas biorących tabletki powie a raczej napisze ci to samo. ja polegam na tabletkach od 4 lat jak mam jakieś problemy zdrowotne to rezygnuję z seksu i jest dobrze więc nie bój się a po co brać tabsy jak facet i tak nie może mieć wytrysku w tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak im nie ufasz to po co bierzesz te tabletki:/ ehh ja Biore tabletki i moj facet konczy w srodku !! Bo wlasnie po to je biore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek24
no wlasnie ja tez sie zastanawiam czy moge sie spokojnie spuszczac do srodka mojej dziewczynie?? i czy to sprawia wam przyjemnosc jak facet konczy w srodku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia20
fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek 24
ale tylko fajnie mogla bys to rozszezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkka
Jasne ze pozwol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody23
Ja sie spuscilem i mam teraz dziecko. Ale... nie bralam pigulek, wiec dlatego je mam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no i pozwolilam sie spuscic, a teraz jest czwartek i powinnam mieć okres rano i go nie mam! Czy wam na pigułkach też się spóżnia czy zawsze macie tego samego dnia i o tej samej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze roznie wypada. ja mialam raz w drugim dniu, raz w trzecim a raz w czwartym i wiem ze napewno sie pojawi , wierze w to ;) wiec spoko, nie mysl o tym bo streujesz sie. idz zajmij sie czyms innym np ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek1983
biore regularnie od 4 lat cilest i napoczatku pozwalalam to robic tzn. przez jakis rok moze 1,5 ale teraz stanowczo nie! nawet powiem wam ze najczesciej uzywam jeszcze prezerwatywy a to wszystko bo wiele moich kolezanek ktore braly (tez dlugi czas) zaszlo w ciaze stosujac tylko pigolki wiec ja tam wole nie ryzykowac po cholere mi dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wlasnie dostałam okres ,wiec sie ciesze. A kurczaczek 1983 mówisz poważnie czy to prowokacja? Bo raczej mało jest takich wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia24
jezeli prawidlowo birzesz pigulki i nie wystepuja wymioty ani beigunka to nie masz sie o co martwic:)oewnnie ze pozwol:)od tego sa tabsy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek1983
tak mowie prawde. moja kolezanka ma teraz piekna corke Łucje ktora ma 3 latka . ja wole nie ryzykowac po co ale to indywidualna sprawa jak pytalam ginekologa to powiedziala ze jak sie dobrze bierze to nie bedze problemu z ciaza ale ja mam chyba juz jakas paranoje :) zwlaszcza w mojej sytuacji jak mam meza i kochanka rownoczesnie bylo by niedobrze gdybym zaszla w ciaze wiec zabezpieczam sie jak moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek1983
ja tez mam cudowny sex zapewniam Cie. a ze nie chce miec bachora to inna sprawa nie chce i tyle (narazie bo jak bede ok 30 planuje) a z ta szmatka polemizowlabym ale to nie ten temat wiec nie zamierzam. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga5
ja tez pozwoliłam facetawi ale dopiero po 3 miesiacach pigół nie tak od razu prawie dwa lata jem pig€ły i jak narzaie jest ok nie boje sie ciązy pozatym niedługo sie pobieramy co nas czeka to nas nie ominie...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mam troche inna opinie:) nie znamy sytuacji tej dziewczyny ani czynnikow jakie nią kieruja. Skąd wiadomo czy owa dziewczyna nie ma męża który ją też zdradza , bądz wykorzystuje ,bądz maltretuje psychicznie lub fizycznie. Nic o niej nie wiadomo , takze nie wolno oceniać takich sytuacji :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisikirikix
moj facet tez mimo to zeeeeeeeee biore tabletkii boi sie kochac do konca ? co mam o tym mysles? po co je biore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też 12...
ma pewne obawy przed kończeniem we mnie ... jednak ostatnio sie zaczal przelamywac i zobaczymy co z tego bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia
ja mylse ze pigułki to swoja droga ale spuscic sie bez kondona bym nie dała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
ja tez pozwalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusia....
a ja biore tydzien tabletki i dzis skonczyl!! jupi :D...hmmm ale teraz mysle.bedzie dobrze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ->> no jasne ze bedzie dobrze Dziewczyny mam inna sprawe, otoz zdarzylo mi sie pewnego dnia zapomniec wziac tabletke (zwykle o 21 biore) i wzielam ja rano kolo 6. wiem ze istnieje to 12h tolerancji, ale czy to oznacza ze w ciagu tych 12 godzin mam takie samoo 100% towe bezpieczenstwo? jakos tego w mojej ulotce nie moglam znalezc i dlatego sie radzę was. Wzielam więc ja z 6h opoznieniem, czyli w polowie tolerancji , chyba nie jest zle;p ale najgorsze ze po tym wszystkim(czyli po wzieciu jej kolo6 rano) kochalam sie do konca i mam nadzieje ze za 7tydzien dostane okres( kilka tabsow do konca zostalo). Dziewczyny ktore przezyly taka sytuacje i dostaly okres po wzieciu pozniej tabsy licząc sexik niech mnie uspokoja;) Tydzien pozniej tez zapomnialam wziac, wszystko przez pewna wazna impreze, taka zalatana, no wiecie jak to jest ... ale nie bylo wtedy seksiku wiec zostalo mi 5dni brania tabletek do konca opakowania i bedzie przerwa, czy pomimo tego drugiego opoznienia w przerwie jestem zabezpieczona 100%-towo? Wybaczcie ale tez takiej sytuacji jak wiecie nie ma w ulotce, bynajmniej mojej, a Forum jest po to by rozwiac moje watpliwosci. dzieki za odpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do opóźnienia 6 godzinnego , to nie masz co się przejmować. To nie ma znaczenia ,jeżeli taka sytuacja nie powtarza się zbyt często , takze się nie przejmuj. Ja też raz spóżniłam się z wzięciem pigułki o 4 godzinny i uprawiałam seks i nic się nie stało! A co do drugiego pytania , to nie bardzo rozumiem, bo napisałaś ,że zapomniałaś ,ale nie napisałaś czy w końcu wzięłaś tą tabletke czy nie, bo jeżeli wzięłaś do 12 godzin to spoko, a jeżeli nie to powinnaś przez 7 kolejnych dni pamiętać o dodatkowym zabezpieczniu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×