Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pigułki i suchość

Polecane posty

Gość gość

jak przy pigułkach radziłyście sobie z suchością pochwy, wkurza mnie to może lepiej je odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy antykoncepcji hormonalnej często ten problem się pojawia. Kup hydrovag, który nawilża i poprawia elastyczność śluzówki. Hialuronian sodu działa jak gąbka, już pierwsza globulka poprawia nawilżenie, kuracja trwa tylko tydzień. Możesz zmienić tabletki na krążek dopochwowy, u mojej siostry taka zmiana bardzo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze nawet nie bedziesz musiala zmieniac metody antykoncepcji, wystarczy ze zrobisz sobie ta kuracje globulkami Hydrovag to pozbedziesz sie problemu suchosci1 mnie ginekolog tez je kiedys zalecil i szybko mi pomogly! teraz tak profilkatycznie, co kilka tygodni aplikuje sobie przez 2-3 dni po globulce, zeby zachowac efekt i dodatkowo zadbac tez o zdrowie pochwy, bo chronia one tez przed infekcjami intymnymi, ktore czestopojawiaja sie przy stosowaniu pigulek anty.wiec tez ci sie przydadza z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat biorę Vixpo i nie mam problemu z suchością, ale na rynku jest dość sporo lubrykantów, którymi można się wspomóc. Zawsze możesz też spróbować jakichś innych tabletek, może problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja tez stosuje Hydrovag, bo działa na przyczyne problemu a nie tylko wspomaga doraźnie. Po tygodniowej kuracji pożegnałam sie z problemem suchości, dodatkowo kwas mlekowy chroni przed rozwojem infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole żele, jak jestem sucha przed stosunkiem smaruje okolice intymne provag żelem, który dobrze nawilża i łagodzi. Żel nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów jest bazzapachowy i mogą go stasować alergicy. Ma wygodny dozownik i nie brudzi bielizny/pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaż łechtaczki i będziesz wilgotna.śluz będzie z ciebie płynął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na suchość pochwy z własnego doświadczenia polecam zele pjur med. Są na bazie wody. Teraz suchość mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×