Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROMI

PIGUŁKI- KTÓTKO JAKIE ZA I PRZECIW DOŚWIADCZENIA

Polecane posty

Gość PROMI

Właśnie wróciłam od lekarza z receptą na Diane. Nie jestem przekonana do tego wyboru, bo czytałam i słyszałam niezbyt pochlebne opinie o tych tabletkach, chociaz to jest raczej indywidualna sprawą.... Ciekawa jestem opini (krótko :zalety i wady) oinnych środkach, jakie są wasze doświadczenia i opinie? Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansi
Ja biorę mercilon i nie mam żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze to milionowy raz....!!! jednej pigułki pasują drugiej nie! jesli dostałas recepte na pigułki od ginekologa, który ciebie zbadał przeprowadził wywiad to takie powinnas zacząć stosować! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze to milionowy raz....!!! jednej pigułki pasują drugiej nie! jesli dostałas recepte na pigułki od ginekologa, który ciebie zbadał przeprowadził wywiad to takie powinnas zacząć stosować! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram renikę! Dla jednej dobry będzie Cilest, dla drugiej Microgynon, a dla trzeciej Mercilon, a dla ciebie może Diane. Każda z nas może inaczej tolerować te same pigułki. Można zrobić co najwyżej statystykę, które pigułki są najlepiej tolerowane, a które najgorzej, ale po co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś brałam różne
moje zalety: nie martwisz się o ciążę, regularne cykle, bezbolesne miesiączki moje wady: zanik (dosłownie) libido, pojawił sie cellulitis i rozstępy, nie mozna obserwowac swojego organizmu bo zanika owulacja moje wady po odstawieniu: popsuła się cera -i to bardzo, rozregulowane cykle, plamienia, nie wraca owulacja, libido nie wróciło i nadal jest zerowe, ogólnie wszystko jest rozregulowane jak w starym zegarku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................jjh
pieprze tabletki!! najlepiej to samemu obserwowac wlasne cykle :) a poza tym Diana jest juz oficjalnie wycofana w USA ze wzgledu na jej szkodliwosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedys bralam rozne
jak dawno temu je odstawilas? po jakims czasie powinno wszystk wrocic do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiku
No ja niestey tez nie ma milych doswaidczen z pigulkami, na poczatku bralam diane i od tego sie zaczelo, niby nie bralam jej anty tylko na tradzik ale odstawilam po 3 michach bo tradzik nei znikal a za to pojawil sie celulitis i 3 kilo wiece-nigdy nie mialam problemow z waga a z celulitisem to juz w ogole, potem zniknela ochota na sex i pojawila sie suchosc pochwy i to bylo najgorsze, chcialam uprawiac sex z moim chlopakiem a tu susza :/ w koncu sie wurzylam i na jakies 3-4 miesiace odstawilam pigulki i niestety nic nei wrocilo do normy, nadal suchosc pochwy, nadal celulitis na nogach i tylku , moze tylko schudlam nieco.Nie wiem co mam robic, bo chce brac pigulki, dodam tylko ze nie mialam robionych badan hormonalnych wiec mze mialam zle dobrane:/ potem po przerwie postanowilam jesc logest i dalej to samo. Ja chce w koncu miec normalne nawilzenie, czuje sie teraz jak stara baba :(((( a moj chlopak uwaza ze mnie nie pociaga i powstaja na tym punkcie konflikty :( teraz zapisalam sie na wiyte do ginekologa-endokrynologa i mam zamiar zrobic kompletne badania, chce brac pigulki ale chce tez czuc co to jest pozadanie i sex!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś brałam różne
odstawiłam prawie 2 miesiące temu... nie wiem czy to dużo czy malo i czy już czas aby wszystko siu unormowalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×