Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość ellbal

Jakiś czas temu robiłam test ciążowy. Pink test. Pisze w nim, że wykrywa ciąże już 6 dni po zapłodnieniu na 99.9%. Ja go robiłam 20dni po ewentualnym zapłodnieniu i wyszedł negatywny. Czy mogę temu wierzyć? Robiła któraś z Was już taki Pink-test? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze stosunek byl 20 dni temu nie znaczy ze wlasnie w tedy doszlo do zaplodnienia:) Jezeli zrobilas po terminie @ i wyszedl negatyw a okresu nadal nie ma to za 2-3 dni powtorz. Ciezko powiedziec czy moze byc wiarygodny bo z tego co napisalas to malo mozna stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellbal
Okres to ja mam tak nieregularny, że nie ma nawet co wyliczać.. Bywały sytuację, że miałam go po dwóch miesiącach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok ale chyba wiesz kiedy mialas ostatni i kiedy byl stosunek? A jezeli masz tak nieregularne to powinnas isc do gina bo masz zaburzona gospodarke hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellbal
Tak. Okres skończył mi się 16kwietnia a stosunek miałam 4tego maja. Robiłam dwa testy-jeden po 9dniach a nastepny po koło 20dniach, oba negatywne.. Tak, mam zaburzenia ale nie przejmowałam się tym zbytnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zrobisz jak bedziesz chciala:) ale wizyta u gina moze tylko pomoc zwlaszcza ze juz prawie dwa miesiace jak nie masz @ moga to byc zaburzenia hormonalne ale moze byc rownierz torbiel lub wiele innych dolegliwosci ktore nieleczone moga w przyszlosci zaowocowac nawet bezplodnoscia. Oczywiscie to jest najgorszy scenariusz ale jestem zdania ze lepiej zapobiegac niz leczyc:) A z kad jestes? Mozesz zrobic badanie krwi beta hcg zeby wykluczyc ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmyślisz
hejka dziewczyny! Wracam do temtu bo mam problem. Od mojego niby zaplodnienia minelo 10 dni. Mowie niby bo kurcze bawilam sie z chlopakiem i bylam w okresie owulacji i choc nie było aktu seksualnego mialam chyba kontakt z plemnikami i boje sie ze sie przedostało boi czuje sie strasznie dziwnie:((( bylam u gina i powiedzial ze to mozliwe dlatego sie boje teraz;/ myslicie ze po dziecieciu wykryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help2
Nie wiem, dziewczyny na forach piszą że ze 14 dni trzeba odczekać, a najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki, wtedy test jest najbardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazzka
też robiłam parę razy pink test, u mnie się sprawdził, ale czekałam zawsze do terminu miesiączki a nawet + parę dni i wtedy robiłam, generalnie test może wykryć już po tych kilku dniach od zapłodnienia, no ale własnie, moment stosunku a zapłodnienia to jeszcze dwie różne rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy_11111111
ja robiłam ten test 2 dni po spodziewanej miesiączce wyszedł pozytywny i się nie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamska
tollkaa, jeśli jesteś w stanie cierpliwie odczekać do terminu to tak zrób, najpewniej będzie, jeśli test wyjdzie pozytywny, tzn. najprawdopodobniej, że trzeba będzie pogratulować :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pink test wyszedł bardzo słabo dodatni 8-9 dni po zapłodnieniu ( tak, wiem kiedy było zapłodnienie). Była to bardzo bardzo słaba kreska, następnego dnia beta była 13,89. Dzień przed spodziewaną miesiączką po południu , z moczu po 2 h od ostatniej wizyty w toalecie- dość gruba kreska. Ale pre test też dał słabą kreskę 4 dni przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamska
Słaba czy nie, ale jeśli widoczna i test był wykonany prawidłowo to może faktycznie wyjść pozytywny i będzie to wynik prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollkaa
No tak, teoretycznie tak, jak kiedyś moja znajoma pinka robiła i to wcześniej, sporo przed terminem @ też miała taką bladą kreskę ale była ciążą :) u lekarza potem potwierdziła :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamska
Jeśli test był zrobiony prawidłowo i zgodnie z instrukcją co do joty to wynik jest praktycznie "laboratoryjny". Nawet słaba kreska, najlepiej potem powtórzyć za parę dni i zobaczyć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollkaa
W zasadzie można wrócić uwagę jeszcze na jedną rzecz - test taki powinno się wykonywać z porannego moczu, z pominięciem pierwszych "kropel" :) chodzi o wysokie wówczas stężenie hormonu i wiarygodniejszy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirlonnka
Nie jest to "konieczność", chodiz o fakt, że wtedy stężenie hormonu jest najwyższe i wynik pewniejszy, stąd takie "zalecenie" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobielka
A to OK, muszę kurcze jak kupię ten test poczytać dokładnie instrukcję i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiiiiiiilka
Hej, a u mnie jest tak: jakoś ósmego dnia cyklu pękła nam gumka. Stwierdziłam, że do dni płodnych jeszcze sporo, więc się nie przejmowałam. ale teraz okres spóźnia mi się czwarty dzień. Przedwczoraj zrobiłam test (około 15:00, ale wcześniej nie piłam zbyt wiele, ani nie biegałam siku za bardzo) i wyszedł negatywny. Mimo tego nadal się trochę boję... Myślicie, że mam czego? Dodam, że ostawiłam tabletki jakieś 4 miesiące temu i od tego czasu miałam w miarę regularne cykle, tzn. 27-30 dni, a teraz 34 dzień i nic... Dodam, że nie bolą mnie piersi, są miękkie, poza tym od 4 dni jestem na wakacjach i może to ma jakiś wpływ na spóźniający się okres... Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirlonnka
Powtórz najlepiej test zgodnie z instrukcją :))) Bo tak naprawdę to najpewniejszy wtedy będzie wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirlonnka
ok :) lepiej tak zrobić, w końcu zawsze chcemy mieć pewny wynik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobielka
pewnie ;-) instrukcję już przestudiowałam więc powiinam zrobić test poprawnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirlonnka
No to mamy trzymać kciuki? Starasz się ze swoim TŻ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobielka
staramy się staramy :))) już podjęliśmy decyzję i się staramy także trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobielka
No w zasadzie to raczej zaczynamy starania dopiero :) sytuacja się ustabilizowała jakiś czas temu pod kątem pracy, mieszkania etc., i dlatego postanowiliśmy że czas wziąć się do pracy nad maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirlonnka
:)) no to powodzenia :)) oby czym prędzej pokazały się upragnione 2-kreseczki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barlenda
dziewczyny pytanko!! czy zawsze czekacie do terminu @ czy robicie te testy wcześniej np. tydzień/dwa po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirlonnka
lepiej czekać, ale możesz robić wcześniej, nikt nie broni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barlenda
no tak tylko czy wynik będzie wtedy wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×