Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienia, ból pleców

Polecane posty

Gość gość

Biorę tabletki anty Vines. Miesiąc temu byłam u ginekologa, wyszło że mam stan zapalny i zapisał mi tabletki Lactovaginal. Brałam je, mimo że odczułam pieczenie. Kiedy została mi ostatnia,10 tabletka, kochałam się z chłopakiem. Niestety bolało mnie podczas stosunku i zauważyłam krew. No i zaczęło się. Na początku lekkie brązowe skrzepy, później trochę więcej krwi i tak plamie już 6 dzień. Do tego towarzyszy mi od kilku dni ból pleców, który dzisiaj się nasilił i czuję też dziś ból brzucha. Dodam też że przez ten czas używaliśmy z chłopakiem prezerwatywy, a dzisiaj tak wyszło że nie użyliśmy i było o wiele lepiej. Nie bolało. W poniedziałek oczywiście dzwonię do ginekologa, ale proszę o nakierowanie co to może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że vines nie ma z tym nic wspólnego jeśli bierzesz je od dawna, ale nie jestem pewna czy przy niewyleczonym stanie zapalnym można współżyć( bo po tych lekach powinnaś iść na kontrolę do gina) i dopiero wtedy można się sexić, ja dodatkowo jeszcze dostałam jakieś globulki na odbudowę flory w pochwie i w sumie było 2 tyg bez bzykania więc leć na biegu do lekarza dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×