Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała2323

Plamienia podczas brania tabletek anty.

Polecane posty

Gość Mała2323

Hej kobitki.. moj problem pojawil sie dzisiaj rano. Plamienie w formie (brązowego plamienia). Biore tabletki antykoncepcyjne "Kontracept" 3lata. Biore regularnie o 20godzinie kazdego dnia. kiedys zdarzylo mi sie zapomniec albo wziełam z lekkim opożnieniem ale bylam sama wiec sie nie martwiłam. Nigdy nie mialam plamienia w trakcie brania tabletek. jestem w polowie opakowania. Wczoraj z rana kochaliśmy sie z chłopakiem.. kochamy sie bez innego zabezpieczenia. Martwi mnie co to może być.. Czy jest prawdopodobieństwo zajscia w ciązę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka1234567
Zero prawdopodobienstwa zajscia w ciaze. Mam to samo. Dzisiaj poszlam do lekarza I ta powiedziala ze niektorzy tak po prostu maja zwlaszcza osoby z gorsza cerkulacja krwii (to ja) moze pojawic sie po latach brania tabletek. Ja mam przez ostatnie pol roku!!! Jak Tobie nie minie jak mi to opcja innej antykoncepcji albo zmiana tabletek na te z wieksza dawka hormonow. To wlasnie moja lekarka mi powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji ,jak sie bzyka to się zachodzi w ciąże.Teraz jest wiosna to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2323
Dzieki goscioweczka1234567, dla upewnienia robiłam test wyszedł negatywny wiec jestem juz o to spokojna. A pewnie i tak pójdę do lekarza żeby sie zbadać i miec pewność ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie plemienia po współżyciu trzeba skontrolować u ginekologa! To najczęściej jest nadżerka i ona podkrwawia kontaktowo (gdy uderzy w nią penis na przykład). Lepiej zrobić kontrolną cytologię. Jesli wyjdzie dobra - nie m się czym przejmować, jesli nie - lepiej nadżerkę usunąć. A w każdym razie leczyć. Lekarz będzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×