Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienie 23 dc.

Polecane posty

Gość gość

Cykle mam 28-30 dniowe,bez mocnych boli czy czegoś innego.Mam owulacje. Pisze z zapytaniem: wczoraj (23 dc) na majtkach zauważyłam 4-5 kropelek krwi, a przedwczoraj zabolal mnie brzuch kilka razy jak na @. Dziś cisza,założyłam podpaske w razie czego,i cisza, czysto. Co to było? Słyszałam coś o plamieniu implantacyjnym.. Zazwyczaj dzień przed @ mam plamienie,ale w tym czasie nigdy nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli zazwyczaj masz cykle w granicach 30 dni, to mogło być również plamienie okołoowulacyjne (owulacja wcale nie musi występować dokładnie w środku cyklu).A dlaczego pomyślałaś o implantacji? Podejrzewasz, że mogłaś zajść w ciążę w tym cyklu? Od stosunku do implantacji (której może, lecz nie musi, towarzyszyć niewielkie plamienie) upływa zazwyczaj 6-10 dni.Dlatego test ciążowy z krwi wykonuje się po 10 dniach.Domowy test z moczu wykaże ciążę po co najmniej 14 dniach od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ciążę bo bardzo czesto wspozylam bez zabezpieczenia,w jednym tygodniu 3 razy pod rząd. Dziękuję za odpowiedz. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×