Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienie czy okres.

Polecane posty

Gość gość

Dziś mój 48 dc albo 2 dc. Miesiączki miałam regularne, ta jest jakas dziwna.Wspozyje często bez zabezpieczenia, myślimy o dziecku. 26 dc miałam kilka kropel krwi, trwało ok 2 godzin. Ta miesiaczka się spozniala więc zrobiłam testy ( negatywne) i poszłam do ginekologa.Dostałam duphaston ale najpierw skierowanie na betę która zrobiłam w piątek.Jutro mam odebrać i gdy nie będzie ciazy to łykać duphaston.Ale !...Wczoraj przy podcieraniu zobaczyłam sporo krwi, założyłam podpaske.Niepokoi mnie to że tylko przy podcieraniu jest sporo a na samej podpasce brązowo , krwi bardzo mała ilość, bardziej brązowej wydzieliny.O co chodzi? Któraś wie? Hormony ok bo badalam niedawno. Czy mam wczorajszy dzień zapisać jako 1 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli nie obserwowałaś cyklu, najpierw zaczekaj na test na betę.Bo może to być zarówno miesiączka, jak i plamienie ciążowe, a nawet poronienie.A czy wiesz może jaką masz temperaturę? I jaka była ostatnio? Jeśli jest podwyższona (powyżej 36,7 w ustach lub powyżej 36,9 w pochwie lub odb.ycie)-najprawdopodobniej jesteś w ciąży.Jeśli jest niska (poniżej 36,6 w ustach) -to albo jest to miesiączka, albo poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, trzeba się obserwować, by móc np szybciej wychwycić różne anomalie. wiesz jak wyznaczać sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×