Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienie zamiast miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jakieś 2 tygodnie temu miałam małe plamienie przez może 3-4dni. Wtedy byłam tydzień przed normalną miesiączką. Dzisiaj jest już 18 marca, a ja nie dostałam okresu. Juz kiedys takie plamienie przed mi sie zdarzylo, ale krwawienia pozniej dostawalam normalnie. Nie wiem czy mam o co sie martwic bo narazie niewiele czasu uplynelo. Czy to mozliwe zeby plamienie zastapilo miesiaczke? Dodam, ze mam 18 lat i jeszcze nie współżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz kto to ginekolog ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie współżyła, to jak to ma iść do ginekologa? przecież do niego chodzi się tylko jak się jest w ciąży... Wymagasz za dużo logiki od ludzi zadających tu pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy z miesiaczka i zamiast do lekarza to pytanie na forum , tu otrzymasz diagnoze i recepte , czemu nie idziez do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz jakieś zaburzenia hormonalne. Powinnaś udać się do ginekologa. Staraj się też na bieżąco wyznaczać fazy swojego cyklu, dzięki temu szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie. Jeśli będziesz mieć z tym kłopot zawsze możesz sięgnąć po np mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę, bo sama takiego używam :) Afrodyta. Na początku nie do końca wierzyłam w jej działanie, ale szybko się przekonałam, że jest bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Autorko, popieram poprzedniczkę.Naucz się obserwować swój cykl.Plamienia normalnie świadczą o wahaniach poziomu hormonów, ale nie wszystkie wskazują na poważne zaburzenia.Mogą np.poprzedzać owulację.Czasami towarzyszą infekcji intymnej.Ogólnie do 5 lat od rozpoczęcia miesiączkowania krwawienia mogą być nieregularne, także ich długość i intensywność może być różna.Ogólnie przyjmuje się, że słabe krwawienie do 3 dni to "plamienie", powyżej 3 dni-to raczej bardziej skąpa miesiączka.Ale pewność można mieć kiedy się wie, kiedy była owulacja (dni płodne).Miesiączką jest tylko to krwawienie, które wystąpiło 10-18 dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie odnośnie wyżej wspomnianej afrodyty...można jej używać nawet jeśli ma się nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu -szczególnie wtedy!!!! Czemu Wy wszystkie kojarzycie naturalne metody antykoncepcji tylko z "kalendarzykiem", który rzeczywiście wymaga syperregularnych cykli? Testery takie, jak Afrodyta badają poziom hormonów w ślinie danego dnia, więc to zupełnie obojętne, czy jest to akurat 7,27 czy 57 dzień cyklu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×