Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia12

plamienie zamiast okresu

Polecane posty

Gość kasia12

czego to objaw? Ja zamias okresu mialam 2 dniowe plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalaaaa
hello... wlasnie mam ten sam problem... zmaiast okresu mialam 3 dniowe slabe krwawienie, mozna by powiedziec z eplamienie... i nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, ja tez tak mialam jak mialam 19 lat, byłma u ginekologa-cięzko mu było stwierdzic co mi jest ale po kilku badaniach stwierdził że to zwykłe zaburzenie hormonów. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalaaaa
heh no ja wlansie mam 19 lat... hihi :P watpie zbey to byla regula ze kazda 19latka tak ma, ale zawsze to troche pocieszajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie ze ma tak kazda nastolatka, chyba mnie zle zrozumialas... Ja mowie ze ja mialam to w tym wieku, mozna miec 16,30,40... to wszystko zaburzenie hormonów a przeciez kazdy je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalaaaa
nie no jasne wiem, tylko wiesz tak sobie poprostu chcialam troszke wytlumaczyc:P ja to z pewnoscia mam jakies zachwiania hormonalne,,, zastanawiam sie tez czy moze na to wplynac stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaaaaaaaaa
dzieki wielkie :):) hehe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat...
a czy takie plamienie zamiast okresu moze byc oznaka ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba to zsbadać
jeśli macie już okres przynajmniej od 3 lat to trzeba to zbadać! takie problemy zazwyczaj wiążą się z zaburzeniami hormonalnymi . Często tak występuje przy zwiększonej prolaktynie chociaż nie zawsze! Jednak ja na waszym miejscu nie bagatelizowałabym tego! To wasze zdrowie i pamiętajcie że kiedyś zechcecie być mamusiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 12
Ja myslalam,ze jako mloda mezatka jestem w ciazy,bo mam ciagle duze piersi.Zrobilam zatem test-okazalo sie ,ze nie jestem w ciazy! Mialam kiedys problem z prolaktyna-moze znow podskoczyla? To moze byc przez za wysoka prolaktyne?? To juz 8 dzien ,a moje piersi ciagle takie jak przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuupppppppppp
tez mam plamienia, 24 lata i panikuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ale macie stresy
powiem wam cos. ja nie mialm okresu przez 4 miesiace, ale za to mialam wlasnie plamienia,dziwne to bylo, bo byly kilkudniowe, pojawialy sie..znikaly.. poszlam z tym do gina... zbadał mnie, robil mi tez usg, okazalo sie ze jestem zdrowa, ale zapytał mnie czy cche brac tabletki anty na uregulowanie okresu. powiedzialam ze tak, bo chcialabym normalnie miesiaczkowac. no i teraz dostalam w koncu ten okres i wzielam dzis drugą tabletke cilestu. doktor mi powiedzial ze z samego stresu ktory mi towarzyszyl podczas tych cykli bez menstruacji powodowal brak krwawienia. jedynie te plamienia występowały i on powiedzial to to normalne a stres narobił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek260
hej dziewczyny ja mam 28 lat i tez mam to co wy tzn powinnam dostac okres a dostalam to dziwne cos zawsze boli mnie brzuch w pierwszych dniach okresu a tu nic i w dodatku to juz 7 dzien jak mam to plamienie w ciazy nie jestem bo robilam test choc szkoda do lekarza tez nie mam jak isc bo w polcse bede dopiero w marcu pomozcie co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa zalamana
ludzie ratujcie 3 tygodnie temu bawiłam się z chłopakiem, do stosunku nie doszło ale bałam się ze na rekach mogliśmy przenieść plemniki. tydzień temu w nocy z piątku na sobotę kochaliśmy się w prezerwatywie. jak to pisze jest środa i w tym tygodniu powinnam dostać okres, jednak w poniedziałek zaczęłam krwawic i trwało to dwa dni było to takie plamienie bo jzu sie skoczyło. dodam ze byłam dziewicą i czy mogło to być spowodowane przerwaniem błony??, czy jest to oznaka ciąży i kiedy powinnam zrobić test ciążowy po ilu dniach???? i czy powinnam sie udać do lekarza?? ratujcie i mam 19 lat i jestem załamana!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa zalamana
kurde nie tydzień temu tylko w ten piatek /sobote ;/ czyli jak to pisze jest ok. 4 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12 poobserwuj sie jeszcze przez 2 3 cykle, jesli nadal zamiast okresu bedziesz miala plamienia udaj sie do ginekologa, nigdy nic nie wiadomo. chociaz jesli mialas duzo stresów to raczej nic powaznego i takie plamienia zamiast okresu mogly wystapic. nawet przez klimat moglo ci sie cos rozregulowac. nie wyjezdzalas nigdzie? to tez moglo miec wplyw. albo ta prolaktyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....... tak moze byc wynikiem zaburzen hormonalnych, silnego stresu, ostrej diety itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tak, niektore kobiety w pierwszych miesiacach ciazy maja plamienia zamiast miesiaczki, a podejrzewasz u siebie ciaze? robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek260 wyjezdzalas gdzies? mials jakies stresy? odchudzalas sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolkaaaa zalamana przerwaniem blony raczej nie... hmm... tak jak do poprzedniczek do ciebie tez kieruje to pytanie - odchudzalas sie ostatnio, wyjezdzalas gdzies? to moze byc tego przyczyna. a kiedy powinnas dostac okres? test zrob najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki ale wtedy dowiesz sie czy jestes w ciazy po tych pieszczotach o ktorych wspomnialas ze mogliscie przeniesc plemniki. bo jesli chodzi o piatkowy seks to jesli prezerwatywa nie pekla to w ciazy nie powinnas byc. a skoro mowisz ze okres powinnas dostac w tym tygodniu to byly to juz raczej dni nieplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaa zalamana
to prawda odchudzałam sie od maja ale ostatnio jadłam duuzo bo imprezy itp. przed chwila zrobiłam sobie test podobno jakiś bardzo czuły i wyszło mi ze NIE jestem ufff i nie wiem ale chyba znowu krwawię ale mam nadzieje ze to jest już okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie krwawienia wystepuja na poczatku miesiaczki, wiec moze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaa20
czesc waam :(( Tez mialaam dostac okres i dostalaam.. ale neiwiem czy mozna nazwac to okresem... ostatanio bardzo sie stresowalam.. mialaam wezwanie do prokuratury i wogole.. powiedzcie tylko ze to nie ciąża...:( a boje sie zrobic tesst pomocyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi siebie
witajcie ;) mam okres 3 rok dokladnie w lipcu bede 3 lata :D nie mam jeszcze regularnej miesiaczki ale jednak w tym miesiacu tak jak wyliczylam tak dostalam ... ale jednak to nie miesiaczka tylko plamienie ... jest obfite i brazowe ... mialam tak juz raz ... gdy pierwszy raz dostalam okres ... jednak kilka dni przed okresem kochalam sie z chlopakiem i zastanwaiam sie czy to ma cos wspolnego z tym ? i czy to nie ciaza ? na test jeszcze zawczesnie i pytam was o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweli
no ja mam podobnie tylko ja kochałam się z chłopakiem 2 miesiące temu zrobiłam 2 testy i wyszło że nie jestem... mam plamienia brazowe czasem pojawia się krew dodam że w poprzednim miesiącu dostałam okresu...w dodatku wypadają mi włosy strasznie... boję się bo nie chce być w ciąży... schudłam trochę stres też jakiś był ale nie wydaje mi się że to od tego... jutro mam usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajny dzien
w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarata
ja nie powinnam dostac okresu ale mam plamienie juz bardzo dlugp slyszalam ze to moze byc oznaka ciazy! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×