Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

11

planowanie płci dziecka chce dziewczynke!!!

Polecane posty

powiedzcie jak zaplanowac urodzenie dziewczynki? plis!! bardzo pragne dziewcznki ,czy moze jest jakis sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno temu (24 lata) mialam taki sposob. Przez jakis czas musisz robic dokladne pomiary temperatury, zeby dokladnie okreslic dzien jajeczkowania. I starac sie o dziecko na dzien przed tym momentem owulacyjnym. Poniewaz plemniki Y sa znacznie szybsze, ale krocej zyja niz X. I jesli wygina te Y to masz szanse zostac mama dziewczynki. Nie wiem, czy dosc dokladnie to opisalam, ale nam sie udalo. Gdzies widzialam ksiazke na temat planowania plci dziecka. Moze poszukaj w ksiegarniach albo antykwariatach. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111
oczywiscie ze wazne jest zeby było zdrowe ale.... moze to dziwne ale nie znosze małych chłopców to jesli jest jakis sposób zeby miec dziewczynkę to dlamnie wybawienie ,boje sie ze jak by sie urodził chłopiec to po prostu by był ale nie jestem pewna ze dała bym mu cała swoja miłos zdaje sobie sprawe ze to chore i moze powinnam isc do jakiegos psychiatry , ale nic na to nie poradze nie cierpie chłopców i tyle mamy w rodzinie małego robaczka niby jest słodki ,wezme go na kolana ale nie umiem sie przemuc zeby go przytulic ,pocałowac,natomiast dziewczynki uwielbiam czy to z rodziny czy nie moge zacałowac i zasciskac na smierc , moze ktos ma podobnie? albom jestem nienormalna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzę o dziewczynce
i boję się ,że jak będzie chłopak to się załamię! :o wstyd to pisać, bo przecież dla każdej matki najważniejsze jest aby jej dzidzia urodziła się zdrowa a nie jakiej płci! ale ja tak nie lubię chłopców!!!!! :( :o A jeśli chodzi właśnie o planowanie płci to już gdzieś taki topik był i napisałam tam "sposób" na dziewuszkę! Powtórzę więc krótko, to co wygrzebałam w necie: przynajmniej na 1/2 roku przed planowaną ciążą zmienić dietę na bogatą w magnez i wapń. Do zapłodnienia powinno dojść do 4-3 dni przed owulacją(im bliżej jajeczkowania tym większe prawdopodobienstwo spłodzenia chłopca), preferowana pozycja klasyczna bez orgazmu! ;) Wyżej też podałam Wam link do tabelki o planowaniu płci-można spróbować! :) powodzenia Wam życzę i ślicznych córeczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111
boze ,myslałam ze jestem jedna na swiecie z takim dziwactwem, az mi ulzyło,!!!! szkoda ze te metody nie daja 100% pewnosci? nie ma co trzeba spróbowac , ale jak bedzie chłopiec to sie zapłacze i załamie , FABIA 26 jak znajdziesz jakis link lub sposób to daj znać!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacia_17
dziewczynki :) był taki topic pt "płeć dziecka " poszukajcie sobie , tam wszystko było opisane co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! BARDZO CHCIALABYM MIEC DZIEWCZYNKE- coreczke, podajcie prosze jakas w miare niezawodna metode, mam juz wspanialego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć jest nie ważna
choc lepiej miec np dziewczyne i chłopaka niż na przykład troje chłopcow czy troje dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 25 lat ( w tym roku sierpień) mamy już synka 3 latka .Bardzo pragniemy z mężem córeczkę proszę o podanie dobrej metody .Mam problem z obliczanie w które dni dziewczyka a w które chłopiec nadmienię ze cykl trwa u mnie 28 dni .Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c
a ja mialam taki sam problem tyle, że musialam miec chlopczyka. ja nie planowalam ciazy ale jak juz bylam to musial byc chlopak. na usg dowiedzialam sie, że bedzie dziewczynka. strasznie rozpaczalam. rodzina miala mnie za wariatke.kazdy mowil zeby tylko bylo zdrowe a niewazna jest plec ale ja i tak swoje myslalam.nie dopuszczalam mysli, że bedę miala dziewczynke i urodzilam chlopczyka. ale jestem szczesliwa. nie wiem czy umialabym tak pokochac dziewczynke. teraz planujemy drugie dziecko ale plec juz jest dla mnie nie wazna bo chlopczyka juz mam. jakby byl drugi to tez bylabym szczesliwa. p.s. moja kolezanka tez nie planowala ciazy ale strasznie chciala miec dziwczynke. ja jej probowalam wmowic, że chlopczyk fajniejszy ale nie dala sie przekonac. teraz jest szczesliwa mama coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a czy ktoś wie w który dzień cyklu jest większe prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jesli kochasz sie na 2 dni przed owulacją to większe prawdopodobienstwo ze bedzie dziewczynka.Im lizej owulacji to większe prawdopodobienstwo ze chlopak bo plemniki z męskim genem sa mniejsze i szybsze i mniej trwale.A z damskim są trwalsze więc dluzej przetrwaja w pochwie. mniej więcej chyba wytłumaczyłam. ale oczwiście nie jest to metoda skuteczna w 100%,raczej zwiekszająca prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda podobno jest skutecznat
tylko musi być poparta badaniam opartymi o NPR przez jakiś czas przed planowaną ciążą:) Ale i tak najbardziej podoba mi się ta metoda;) cytuję jedną z forumowiczek" Do zapłodnienia powinno dojść do 4-3 dni przed owulacją(im bliżej jajeczkowania tym większe prawdopodobienstwo spłodzenia chłopca), preferowana pozycja klasyczna bez orgazmu! " Ciekawe jak niby ma dojść do zapłodnienia przed owulacją???No i bez orgazmu,jaka szkoda,jednak płodzenie dzieci to cięka praca wymagająca wielu wyżeczeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Dobry wieczór bardzo prosze uczestników forum o pomoc i opinie, planujemy z mężem córeczkę, mamy już piecioletniego synka i do pelni szczęścia brakuje nam jeszcze tylko malej Martusi. Problem tkwi w moich nieregularnych cyklach i trochę też w obawach: Moje ostatnie cykle styczeń/luty - 25 dni luty/marzezc - 32 dni marzec/kwiecień - 32 dni - choroba kwiecień/maj - 35 dni - wydlużony- śmierć bliskich osób czerwiec/lipiec - 33 dni - choroba ale zazwyczaj mam takie3 1 dniowe. Przez ostatnie 3 miesiące kochaliścmy sie regularnie od 7 do 12 dnia cyklu i niestety nic z tego nie wyszlo, dzisiaj jestem w jedenastym dniu cyklu i zastanawiamy sie z mężem do którego dnia musimy wspólżyć aby zwiekszyć szanse na urodzenia dziewczynki. Jeżeli ktoś jest w stanie mi coś doradzić, będę BARDZO WDZIĘCZNA, z góry dziękuję i serdecznie pozdrawaiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam na forum "ciąża, macierzynstwo....." jest tam temat "Chłopiec czy dziewczynka" odezwiemy się do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) co do planowania płci to nie jest takie proste. Polecam w sierpniu wyjdzie mój artykuł w Samo Zdrowie o tym Więc tak na dziewczynkę komu mam zaplanować musi podać mi 1. daty urodzenia siebie i męża 2. kiedy chcecie zajśc w ciążę 3. jak standardowo jecie czy mleczne posiłki czy raczej mięsne i ostre 4. długość 6 ostatnich cykli Dziewczynkę zaplanować trudniej, ale jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy chrusniak
ja tez chce coreczke i podobnie jak autorka oraz kilka osob marze o coreczce...Kiedy mysle o tym, ze kiedys zostane matka, czy o imionach jakie mi sie podobaja- to mysle o dziewczynce i tylko zenskie imiona wybieram :) Ciesze sie, ze jest nas wiecej bo juz myslalam, ze jestem jakas nienormalna :) Nie lubie malych chlopcow i kompletnie nie moge w stosunku do nich wykrzesac czulosci :( Za to mezczyzn rzecz jasna lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki mają wpływ środki antykoncepcyjne (EVRA) na planowanie ciaży oczywiście dziewczynki. Tak bardzo pragnę mieć dziewczynkę że jest mi słabo jak o tym myślę. mam dwóch chłopców i choć dotej pory uważałam że troje dzieci to za dużo to teraz nie moę ( od 4 lat) pozbyć sie myśli o córuni. Boję się że jakże z tego wielkiego \"chcenia\" pomylę się w obliczeniach albo ?????????????. nie zniosłabym chłopca Chcę dziewczynkę tak bardzo że jak nie spróbuję to będę załowała do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola25
Ja chciałam mieć dziewczynkę, mąż chłopca, ale w końcu ja rodzę, hehe. Poczytałam trochę o tym i polecam książkę ze strony internetowej www.planowaniedziecka.er.pl . Super porady, chociaż byłam sceptycznie nastawiona do planowania płci. Nadal nie jestem pewna, czy mam upragnioną dziewczynkę, bo stosowałam się do porad, czy dlatego, że miałam szczęście :) Bogna, nie mają żadnego wpływu.. No, chyba że zażywasz je regularnie i jednocześnie chcesz zajść w ciążę, wtedy trudno :) ale tak, to antykoncepcja na dalszą metę nie ma nic do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1675
jeżeli chcesz miec dziewczynke to 15 minut przed stosunkiem zjedz grejpfruta 100% pewność że bedzie dziewczynka :):)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc---
Ludzie czy wy zescie powariowali??? Przecierz najwazniejsze jest zeby maluszek był zdrowy! a nie jaka bedzie jego plec! Co to ma byc?? Kaprys- chce dziewczynke??? Nie zachowujcie sie jak rozkapryszone dzieci! Nikt nikomu nie da 100% pewnosci ze uda musie począc dziewczynke chocby nawet stosował milion róznych metod. Nie traktujcie dziecka jako zaspokojenia swojej zachcianki ( bo ja chce dziewczynke, nie lubie małych chłopców) Jak mozna traktowac macierzyństwo tak przedmiotowo??!! A jak urodzicie chłopca to co??? Niebedziecie go kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa......
abc- : 1. topik jest dość starawy, 2. każda z tych dziewczyn pisała, że najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe! a że marzą o dziewczynce ?? czy to jakaś zbrodnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc---
To nie jest zbrodnia tylko niewolno tak sie psychicznie nastawiac bo jesli urodzi sie chłopiec to co wtedy?? Matka moze miec problem z zaakceptowaniem własnego dziecka juz nie mówoąc o pokochaniu go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wymyślajcie
To bzdura, że kobieta nastawi się na dziewczynkę, urodzi chłopca i go nie pokocha. Przecież zawsze na tego typu topikach wypowiadają się kobiety, które obsesyjnie marzyły o dziecku określonej płci, urodziły dziecko płci, której nie planowały i pokochały malucha bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys pamietam bardzo chcialam miec coreczke jako pierwsza i nie wyobrazalam sobie ze moglby urodzic sie chlopiec. teraz jestem w ciazy nie znam jeszcze plci, nie staralismy sie w ogole samo wyszlo :) a za 3 tygodnie moze juz sie dowiem kogo tam mam i kto wieczorami mnie delikatnie kopie ;) nadal chcialabym aby pierwsza urodzila sie dziewczynka, ale jesli bedzie chlopiec pokocham go tak samo, bo juz kocham to malenstwo bez wzgledu na to co ma pomiedzy nozkami :) jedni maja szczescie inni nie i trzeba sie z tym pogodzic, nie mozna miec wszystkiego co sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze .. 234
chce dziewczynke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...
ja nie planowałam zajscia w ciaze ale jak juz sie tak złożyło, to bardzo chciałam miec córeczke... teraz jestem w 6 mies. ciazy i dowiedziałam sie dzis ze na 100% bedzie chłopak... na poczatku starałam sie cieszyc z tej wiadomości, ale teraz juz nie potrafie.... płacze od kilku godzin... tak naprawdę dopiero teraz uswiadomiłam sobie jak Bardzo chciałam miec corcie. chyba za bardzo... ale widze ze nie jestem sama. mam nadzieje ze oswoje sie z ta mysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×