Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frelcia

plastry antykoncepcyjne-ktos ich uzywa??

Polecane posty

Gość frelcia

chcialabym zaczac uzywac plastrów ale nie wiem jak to bedzie wygladalo w praktyce.Czy nie beda sie odklejac bo przeciez od tego zalezy ich skuteczność.Czekam na opinie Sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitka
przynajmniej mi sie nie odklejaja choc zazwyczaj na plaster wybieram miejsce na ramieniu (mniejsza szansa na odlepienie niz podbrzusze) zwlaszcza teraz gdy jest chlodno i nie chodze w krotkim rekawku nie lubie sie afiszowac z noszeniem plastra...troche to dla mnie dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelcia
z tym obnoszeniem sie posiadaczki plastra faktycznie troche przesadzaja i ja rowniez nie mam ochoty na pokazywanie tego calemu swiatu dzieki za odpowiedz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
nie piszcie glupot o obnoszeniu sie z plastrem, uzywalam ich kilka miesiecy i nosilam na ramieniu, nie wyobrazam sobie innego miejsca, tym bardziej ze mialam schizy ze sie odklei i ciagle zagladalam, dotykalam, zeby spradzic, czy jest, chyba troche dziwnie wygladaloby, gdybym na wykladzie, wkladala rece w majtki albo rozpinala spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada125
czyli to jedyne miejsce??a podobno trzeba go zmieniac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli23
uzywam ich juz od paru miesiecy.Jak do tej pory raz mi sie odkleił na ramieniu.Przewaznie nosze na posladku.Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×