Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Agacia

!!!PLASTRY EVRA!!!

Polecane posty

Gość Agacia

Czy któraś z Was stosuje plastry antykoncepcyjne? Ja mam właśnie naklejony pierwszy i... wcale to nie jest takie fajne... Nie wspomnę że cena pozostawia wiele do życzenia, ale chciałam spróbować, bo po pigułkach źle się czułam. Mam naklejony plasterek na pośladku. Pierwsze co mi sie nie podoba to wychodzący wokoło klej, do którego przyklejaj się "niteczki z garderoby". Efet wygląda podobnie, jak po noszenie normalnego plastra - zawsze się robi czarna obwódka... Zaczęlam to zdrapywać, bo wygląda to okropnie... Druga sprawa, to dziwne uczucie. Mam wrażenie jak po zastrzyku. Tzn. takie dziwne napięcie w tym miejscu i lekko obolałe. Czy któraś miała podobne problemy i jak sobie z nimi radziłyście? P.S. Mam nadzieję, że one rzeczywiście działają, bo wyglądają tak niepozornie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy możecie
napisać ile kosztują takie plastry i jaki jest system ich stosowania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ceny - to mój mężczyzna mi je kupił, więc dokładnie to nie wiem, ale są w granicach 60 zł za 3 plasterki (czyli na jeden cykl). Nakleja się jeden plaster na 7 dni, czyli w pierwszy dzień okresu, pożniej na 8 dzień cyklu i na 15 dzień cyklu. Oczywiście \"stare\" się odkleja. Na 22 dzień się odkleja i następuje tzw. tydzień bez plastra, w którym powinien się pojawić okres. I na 29 dzień przykleja się nowy plasterek (czyli zaczynamy liczyć od nowa). To tak jak przy tabletkach - 21 dni hormonów + 7 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up
możesz się kochać bez obawy że zajdziesz w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARh
Ja przykleiłam drugi plaster,ogólnie jestem zadowolona ale jednocześnie pełna obaw co do ich skutecznośc.Faktem jest że odklejają się na obzezach i troche sie brudza,czekam na inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clio27
Hej mam 2 opakowania plastrow do sprzedania jesli ktos jest zainteresowany piszcie na maila klaudia.kowalik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia k.
hej!używam plastrów juz 3 miesiąc.na początku mi urosły piersi,a teraz są znowu takie same jakbyły przedtem.czy którejś z was to się zdarzyło?bo wszytskie piszecie,ze wam tak piersi urosły.dla mnie to też nie byłby problem,a wręcz przeciwnie,poniewaz moje piersi nie są takie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balgeta
Witam wszystkich!! Ja od sześciu lat stosuje antykoncepcje z powodu PCO i nawet na pigułkach rosły mi cysty ale to nie jest tematem tego forum ,co do plastrów Evra to także zaczne je stosować i także mam obawy ale czy słuszne to dopiero okaże się w praniu :)) Czy na forum jest jakaś dziewczyna która stosuje taką metodę po przeprowadzonej aborcji z powodu obumarcia ciąży??Jak sprawdza sie Evra w takiej sytuacji ,czy ktoś wie??Ja mam doświadczenie tylko z tabletkami i moje znajome także ,lekarz bardzo zachwalał a ja tylko bym chciała poznać opinie kobiet które mogą mi coś na ten temat powiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamer
nie warto sie przejmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam plastry evra tanio
skndaliss@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRZEDAM PLASTERKI EVRA
SPRZEDAM 4 OPAKOWANIA NOWE NIE ROZPAKOWANE WIECEJ INFO GG 991 1825 EMAIL lukas7291@o2.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRZEDAM PLASTERKI
SPRZEDAM PLASTERKI NOWE NIE ROZPAKOWANE Z APTEKI SA MI ZBEDNE BO JUZ NIE UZYWAMY 4 OPAKOWANIA CENA ZA SZTUJE 40 ZŁ KONTAKT: 517 181 592 email lukas7291@o2.pl gg 991 1825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość http//kobieta-kobiecie.phorum
dla kobiet o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equana
Witam serdecznie, Jestem dziennikarzem i przygotowuję obecnie program o kobietach mających problemy wywołane stosowaniem antykoncepcji. Jeśli pomimo zażywania tabletek zaszłaś w ciążę,jeśi uważasz, że stosowana przez ciebie wcześniej metoda jest przereklamowana,jeśli nieświadomie popełniłaś jakiś błąd w stosowaniu antykoncepcji, który potem zemścił się na Twoim zdrowiu i chciałabyś ostrzec inne dziewczyny - bardzo proszę o kontakt W programie możemy zagwarantować anonimowość. Bardzo proszę o pomoc w realizacji programu. Zdaję sobie sprawę, iż jest to temat niezwykle trudny i intymny, ale jednak bardzo istotny. Z góry dziękuję za przychylność, andromeda44@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equana
Witam serdecznie, Jestem dziennikarzem i przygotowuję obecnie program o kobietach mających problemy wywołane stosowaniem antykoncepcji. Jeśli pomimo zażywania tabletek zaszłaś w ciążę,jeśi uważasz, że stosowana przez ciebie wcześniej metoda jest przereklamowana,jeśli nieświadomie popełniłaś jakiś błąd w stosowaniu antykoncepcji, który potem zemścił się na Twoim zdrowiu i chciałabyś ostrzec inne dziewczyny - bardzo proszę o kontakt W programie możemy zagwarantować anonimowość. Bardzo proszę o pomoc w realizacji programu. Zdaję sobie sprawę, iż jest to temat niezwykle trudny i intymny, ale jednak bardzo istotny. Z góry dziękuję za przychylność, andromeda44@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta1@o2.pl
Witam!!! Ponieważ z powodów zdrowotnych musiałam zrezygnować z antykoncepcji, mam do sprzedania 5 plastrów Evra. jest to jedno całe opakowanie i jedno nadpoczęte w którym zostały jeszcze 2 plastry. Chciałabym je sprzedać wszystkie i dlatego chce za nie tylko 70 złotych, ja pokrywam koszty przesyłki. Jak napiszecie do mnie na maila to wysle zdjęcia plastrów i odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. Mój mail to: mmarta1@o2.pl Pozdrawiam!!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta1@o2.pl
Witam!!! Ponieważ z powodów zdrowotnych musiałam zrezygnować z antykoncepcji, mam do sprzedania 5 plastrów Evra. jest to jedno całe opakowanie i jedno nadpoczęte w którym zostały jeszcze 2 plastry. Chciałabym je sprzedać wszystkie i dlatego chce za nie tylko 70 złotych, ja pokrywam koszty przesyłki. Macie jeszcze jeden plus - nie musicie iść do ginekologa =). Jak napiszecie do mnie na maila to wysle zdjęcia plastrów i odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. Mój mail to: mmarta1@o2.pl Pozdrawiam!!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta1@o2.pl
Witam!!! Ponieważ z powodów zdrowotnych musiałam zrezygnować z antykoncepcji, mam do sprzedania 5 plastrów Evra. jest to jedno całe opakowanie i jedno nadpoczęte w którym zostały jeszcze 2 plastry. Chciałabym je sprzedać wszystkie i dlatego chce za nie tylko 70 złotych, ja pokrywam koszty przesyłki. Macie jeszcze jeden plus - nie musicie iść do ginekologa =). Jak napiszecie do mnie na maila to wysle zdjęcia plastrów i odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. Mój mail to: mmarta1@o2.pl Pozdrawiam!!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evra plastry sprzedam
hej dziewczyny! Sprzedam 1 opakowanie plastrow evra ! 35 zl+wysylka. anka1234_77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta@@
Witam :) Potrzebuję co najmniej jednego plastra, w ostateczności całęgo opakowania... Jest ktoś chetny do sprzedania? Proszę o odpowiedź, najlepiej warm-maz.. Prosze odowiedz na nr gg:21015716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam plastry evra kasia
dziewczyny! mi zostały 3 opakowania, a koncze kuracje plastrami. placilam wlasnie 55 zł niecałe a sprzedam za 54. kasiasz1986@interia.pl CHĘTNIE SPRZEDAM KOMUŚ Z ŁODZI (oczywiście komuś, komu plastry przepisał lekarz) GDZIE MOŻLIWY JEST ODBIÓR OSOBISTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikspe
kupie cale opakowania plastrow evra,przesylka za pobraniem, kontakt: mabo17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam plasterki
Cześć Sprzedam 1 opakowanie + jeden plasterek osobny z rozpoczętej paczki. Musiałam odstawić niestety kurację. Termin ważności: 06-2012. Cena 30zeta. Odbiór w warszawie przy metrze centrum, lub okolice galerii mokotów. Kwestia do dogadania. Mail: dorcia.s(at)gmail.com Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam plastry
Dziewczyny, odprzedam 2 plastry- niestety mi ta altenatywa antykonecepcji nie służy. Cena do uzgodnienia. luccy_lp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOSIA9999
KUPIE SZYBKO PLASTRY EVRA gosiaglasgov@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaq90
Mam do sprzedania jedno całe opakowanie plastrów i w drugim 2 szt. Możliwa wysyłka lub odbiór w Krk. Cena całego opakowania 35zł, cena obydwu 45 zł. malgorzatafr@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fociak2013
sprzedam 3 nowe opakowania plastrów evra .cena za 1 op. 35 zl plus koszt wysylki. wazn.2014 r. e-mail: zieloneoczy24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam plastry Evra! Plasterki są ważne do maja 2014 roku. Oryginalnie zalaminowane. Sprzedaję, ponieważ staramy się o dziecko. !!!WYSYŁKA GRATIS!!! Moje GG: 3103100 mail: malbik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruh
Sprzedam dwa plasterki EVRA bo już nie potrzebuję ;P Jeden z datą ważności 02.214 a drugi 06.2013. Koszt - 10 zł/1szt. Szczeci. Mój mail: darusia92@gmail.com POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×