Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płodność mężczyzny po lekach na nadciśnienie

Polecane posty

Gość gość

Witam, powiedzcie mi dziewczyny czy po lekach na nadciśnienie zażywanych przez męża wogóle możliwe jest zajście w ciąże? Już dostaje rozstroju nerwowego bo ile można sie starać? Czy komuś się to wogóle udało albo zna kogoś komu sie udało? Błagam napiszcie mi coś bo chyba oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, moj chlopak leczy sie na nadcisnienie, nie wiedzialam ze te leki wplywaja na plodnosc, ale zaszlam w ciaze dopiero po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumak87
Cześć, napisz proszę co to za leki. Ile się staracie i jak reszta badań – coś wykonywaliście w kierunku diagnostyki? ;) Musisz napisac więcej wtedy na pewno osoby dostępne tu Ci pomogą. Warto udac się do lekarza, ze swojego doświadczenia wiem, że najlepiej od razu do klinik leczenia niedpłodności np. takich jak Invimed, aby nie tracić czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi.Z pierwszym dzieckiem zaszłam bez problemu bo wtedy nie zażywal. Problem pojawił sie gdy zaczelismy sie starać o drugie a wtedy już zażywal. Też nie wiedziałam że to przez to jest problem dopiero jak zaczęłam o tym czytać to rzeczywiscie podobno spowalniają plemniki ale nie sądzilam że do tego stopnia zeby sie starać już 10 miesiecy i nic. To już zaczyna być męczące i stresujące zwlaszcza ze nie jestem już młoda. Ale pocieszające jest chociaż że napisał tu ktoś że wogóle zaszedł bo myślałam że to wogóle już nie jest mozliwe . Jesli ktoś miał podobne doświadczenia to błagam dziewczyny piszcie bo chciałabym wiedzieć czy ciąże po tym wogóle sa możliwe. Gość z 11:47 czy dzidziuś urodził Ci się zdrowy? Pytałam o to lekarza czy wplywaja też te leki na jakość plemnika ale powiedział mi że nic na ten temat nie słyszał czy plemniki po tym są tylko spowolnione czy też uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×