Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po 30 problem z nawilżeniem

Polecane posty

Gość gość

miała tak któraś? Ide do gina za tydzień ale jakoś mnie to stresuje czego taka anomalia możne być wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna anomalia rzeczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie coraz częściej się słyszy że kobiety po 30 wchodzą w okres okołomenopauzalny. Zrób sobie badania hormonów płciowych i hormonów tarczycy. Mi przy suchości pochwy spowodowanej antykoncepcją hormonalną pomógł hydrovag, globulki nawilżają i poprawiają sprężystość śluzówki, na tyle że pęknięcia i otarcia w trackie stosunku po kuracji przestały się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klopoty z nawilzeniem moga miec rozne przyczyny, u mnie byly to czeste infekcje pochwy i zaburzona flora bakteryjna pochwy, diagnoze postawil moj ginekolog, zalecil kolonizacje pochwy dopochwowym probiotykiem ginekologicznym lactovaginal, po 7 dniowej kuracji czulam ze jest lepiej! nawilzenie wracalo do normy:) a do tego pozbylam sie problemu nawracajacych infekcji intymnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Nie koniecznie jest to związane z wiekiem ale np stylem zycia, nasilonym stresem itd Poczytaj o suchości pochwy: http://kobiecosc.info/zrodla-suchosci-pochwy-o-ktorych-nie-wiedzialas/ Natomiast aby sie jej pozbyc bardzo pomocny jest Hydrovag, zawiera kwas hialuronowy, chyba najlepsze źródło nawilżenia, wiemy to z doświadczenia w kosmetyce, poza tym zawiera kwas mlekowy wiec chroni tez przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaammilka
moim zdaniem to raczej problem związany z hormonami, ale nie jestem lekarzem.Zbadaj się. U mnie taka "suchość" występowała przez dłuższy czas po porodach. Zbliżenia możliwe były tylko z lubrykantem, a na co dzień pomagał provag żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przyczyną są tabletki anty. Ogólnie jestem z nich zadowolona więc stosujemy lubrykanty. Najlepsze według mnie są pjur med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×