Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Figa78

Po raz pierwszy

Polecane posty

Gość Figa78

Witam mam pytanie. Mam dzis dzien owulacji i wystapilo u mnie krwawienie mniejsze niz po miesiaczce, nie boli mnie brzuch, pojawily sie krostki jak w dniach plodnych normalnie. Ostatnio mialam normalny 6 dniowy okres. Rkbilismy to z chlopakiem w dni nie plodne, zawsze zdazyl. Wiec o co chodzi? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To jest prawdopodobnie krwawienie okołoowulacyjne.Nie musi zdarzać się za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Dodam ze sluz jest brazowo czerwony. Nie chce byc w ciazy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bys nie chciala byc w ciazy to jest cos takiego jak prezerwatywa albo tabletki anty , teraz pozostaje ci zrobienie testu ciazowego 14 dni po stosunku , a to ze twoj chloptas nie mial wytrysku w tobie to nie znaczy ze nie mozesz zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggośFiga78
Ale bez niczego,dzieci sie nie robią O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Powtarzam.To najprawdopodobniej plamienie towarzyszące owulacji.Wprawdzie miałam również podobne w dniu, w którym zaszłam w ciążę.Jeżeli jednak kochałaś się dawniej, niż 5 dni temu, nic nie powinno Ci grozić.Mimo wszystko -14 dni po ostatnim stosunku zrób test ciążowy.Stosunek przerywany to nie jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Dziekuje za normalne odpowiedzi. Ostatni raz zblizenie z chlopakiem mialam 9 czerwca ale tak jak mowie, nie skonczyl we mnie, nawet za szybko skonczylismy. Nigdy wczesniej nie bylo problemu z tego tytulu ze mielismy zblizenie, tylko popristu niepokoji mnie bo pierwszy raz mam takie krwawienie owulacyjne. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że masz płodne czy nieplodne dni i kiedy ta owulacja jest? Przed wytryskiem wydziela się preejakulat w którym są plemniki i jakąś tam szansa na ciążę jest. Minimalna no ale zawsze ryzyko. Facet często nie czuje. Przy oralu czasem zauwazam:) w każdym bądź razie następnym razem bądźcie bardziej odpowiedzialni i się zabezpieczajcie. Plemniki w sprzyjających warunkach mogą przeżyć od 3 - dni i czekać na owulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to sie czuje kiedy . a poza własnym odczuciem, prowadze kalendarzyk ktory nigdy w takich sprawach mnie nie zawiodl. Moj chlopak tez wie, czy skonczyl czy nie . i akurat zdazyl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego uprawiasz seks przerywany. Jaką to przyjemność dla faceta. A potem za każdym razem stres czy jednak nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Co do dni płodnych, to da się to zaobserwować-np.na podstawie śluzu, temperatury i ze śliny.Poza tym niektóre kobiety odczuwają charakterystyczne dolegliwości (bóle brzucha, plamienia) gdy zbliża się sama owulacja.Bardzo dobre są też komputery cyklu i programy takie jak NFP Sympto Plus.Natomiast kalendarzyka generalnie nie polecam.Chyba że masz bardzo regularne cykle.Różnica między cyklem najdłuższym a najkrótszym nie może przekraczać 7 dni.Wtedy początek dni płodnych=cykl najkrótszy -21 dni.Koniec:cykl najdłuższy-10 dni.Przykładowo.Najkrótszy cykl pani A wynosił 27 dni, a najdłuższy-33 dni.Dni płodne przypadają u niej od 6 dnia cyklu-pierwszy dzień to początek miesiączki-do 23 dnia.Ale to bardzo nieprecyzyjna metoda.W dni potencjalnie płodne zawsze stosuj prezerwatywę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Rozumiem oczywiscie. Poprostu jestem zaniepokojona bo pierwszy raz zdazylo mi sie miec okres tydzien po poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To proste.Jedno z tych krwawień nie było okresem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Plamieniem.Np.towarzyszącym owulacji lub infekcji.Miesiączką jest tylko to krwawienie, które występuje PO dniach płodnych w cyklu.Plamienia z reguły są też krótsze (1-3 dni) i mniej intensywne niż prawdziwa miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
To ja mam krwawienie. Od srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Tak jak miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
No, to w takim razie tamto pierwsze krwawienie (tydzień przed miesiączką) było okołoowulacyjne.:) Czasami (rzadko) owulacja występuje mniej niż 10 dni przed miesiączką.Zwykle spowodowane jest to obniżeniem poziomu progesteronu.Kiedy jego poziom szybko spada (np.z powodu stresu, zmęczenia czy choroby)-zwykle kończy się to wcześniejszą miesiączką.Kiedyś tak bardzo się czymś zestresowałam, że dostałam okresu po zaledwie 6 dniach od owulacji.Zwykle, u mnie, jest to po 12 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Ale poprzednid krwawienie , nie przypominalo w niczym PLAMIENIA . Wiec mozliwe jest krwawienie okoloowulacyjne czy raxzej plamienie (ja plamienie rozumiem jako tak o troche na podpasce, a to bylo krwawienid przez 6 dni.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
I teraz to krwawienie ktore mam, rowniez nie przypomina plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Czasami plamienie okołoowulacyjne przypomina taką "słabą miesiączkę." Często kobiety biorą takie krwawienia śródcykliczne za miesiączkę.Ostatnie, które miałam kilka miesięcy temu, trwało 4 dni i było całkiem obfite. Ale jeśli wcześniej nie obserwowałaś cyklu, trudno to rozstrzygnąć.Bo tak naprawdę miesiączką jest tylko to krwawienie, które poprzedziła owulacja.Nie spotkałam się jednak jeszcze z tym, by jakaś kobieta miała 7-dniowy cykl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
A robiłaś test ciążowy? Bo może to wczesne poronienie lub ciąża pozamaciczna? Na plamienie zagnieżdżeniowe za długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Nie .. Ale to jest niemozliwe ... Ciaza nie wchodzi w gre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Moj chlopak nigdy we mnie nie skonczyl itd, poprzedni okres skonczyl mi sie 6 czerwca a 8 i 9 odbylismy stosunek w ktorym jak zawsze, nie skobczyl we mnie. Dopiero po minucie jak juz skonczylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFiga78
Poza tym mam 18 lat i pierwszy raz mi sie tak zdarzylo. Moze to poprostu dojrzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×