Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poczatki menopauzy

Polecane posty

Gość gość

czy uderzenia gorąca w wieku 40 lat to moze byc menopauza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być, jak najbardziej, ale niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale nie musi. Najlepiej do lekarza się zgłoś na badania, będziesz wiedzieć na pewno i pomoze Ci dobrać leki dzięki którym objawy nie będą tak męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, u mnie tak było – wybuchy gorąca i suchość pochwy. Z tymi pierwszymi jakoś sobie radziłam, na problemy z nawilżeniem stosowałam hydrovag. Globulki z hialuronianem sodu i kwasem mlekowym poprawiły nawilżenie. Wybierz się do ginekologa, może zaproponuje Ci hormonalną terapię zastępczą, to podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej proszę, samo uderzenie gorąca nie może być podstawą do stwierdzenia początków menopauzy. Starasz się o dzidziusia? – to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menapauza menopauzą ale nie zapominajmy o facetach którzy w chodzą w okres andropauzy. Mnie andropauza zaczęła się pojawiać około 45 roku życia. Głównie objawy zmęczenia a co najgorsze brak erekcji. Polecono mi dobry suplement diety Long Men z tego sklepu http://wzaufaniu.pl/potencja-dla-panow/7977-long-men-tabletki.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
A kiedy decinitywnie zaczyna sie menopauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze poczatki to niechęć do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się podpisze pod zbawiennym działaniem Long Mena podczas andropauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej mamie właśnie zaczęło się w tym wieku i właśnie tak samo od uderzeń gorąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
W wieku 40 lat chyba troszkę za wcześnie na menopauzę.A tym bardziej trudno ją diagnozować po samych tylko uderzeniach gorąca.Ja tak miałam np.po pigułce "po", a niektóre kobiety mają w ciąży.:) Obserwuj swój cykl.Jeśli jest nadmiernie skrócony lub wydłużony, brak śluzu i uczucia wilgotności, to tak, może to być premenopauza.Wybierz się do lekarza na badanie i oznaczenie poziomu hormonów-wtedy będziesz wiedziała na pewno.Są też specjalne testy menopauzalne (przypominające ciążowe)-dostępne w aptekach.Na przykre objawy polecam preparaty na bazie soi, np.Soyfem.Soja zawiera naturalne substancje przypominające hormony kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×