Odpowiedz na ten temat

Podraznienia

• gość 2016.08.29 [01:19]
    Witam dziewczyny,chciałam się zapytać czy miałyście kiedyś tak, iż podczas sikania szczypie Was cewka moczowa i ogółem Wasze miejsce intymne jest podrażnione i piecze? Nie wiem czy to coś poważnego i za ile to przejdzie...
  • gość 2016.08.29 [01:21]
    Ginekolog!! Grzybek zawitał
  • gość 2016.08.29 [07:58]
    Kto w twojej ci/pie zbierał podgrzybki?
  • gość 2016.08.30 [12:54]
    Jeśli czujesz dyskomfort podczas oddawania moczu prawdopodobnie masz infekcje pęcherza moczonego. Zacznij zażywać provag, który zakwasza drogi moczowe oraz pochwę chroniąc przed namnażaniem patogenów. Pij wodę z cytryną i zażywaj witaminę C. Okolice intymne doraźnie podmywaj tantum rosa.
  • gość 2016.08.31 [17:52]
    Mnie tez to wygląda na zapalenie pęcherza. Do rady osoby powyżej dołączyłabym jakąś furagine oraz provag żel do smarowania okolic intymnych. Żel łagodzi podrażnienia, pieczenie, świąd i chroni przed rozwojem infekcji intymnej.
  • cela41 2016.09.07 [18:17]
    Infekcja pęcherza i możliwe początki grzybicy. Zastosuj furaginę, żuravit, pij dużo wody, zaopatrz się również w probiotyk dopochwowy lactovaginal w celu wzmocnienia mikroflory. Pamiętaj o dobrym płynie do higieny intymnej, pierz bieliznę w płatkach mydlanych i starannie prasuj.
  • gość 2017.04.15 [15:40]
    urofuraginum, neofuraginum (bez recepty jest dostępne)
    ibuprom przeciwzapalnie
    herbatka z żurawiny
    duże ilości witaminy c najlepiej z rutyną np. rutinoscorbin, rutimax itp.
    pić dużo wody, chłodnej, ciepłej, nie powinna być z lodówki
    moczyć nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli np green pharmacy (rozmaryn i lawenda), ziołowa (Farmona)
    wchodzić pod prysznic i masować nerki i pęcherz ciepłymi strumieniami wody
    można włączyć probiotyk np. lactovaginal
    bardzo dużo pić
    uważać na nogi, żeby nie zmarzły
    ograniczyć cukier w diecie, ostre przyprawy, kofeinę itp.
    zrobić badania w kierunku bakterii
    profilatycznie można brać coś z żurawiną w kapsułkach (jeśli komuś służy, ) np. urinal, vimont żurawina plus, żuramix,
    można pić też soki rozrobione w wodzie (uwaga kwaśne) np.EkaMedica
    przyczyny: bakterie, zła dieta, stosunki płciowe,sporty, przemarzanie, przewianie, alergie, powirusowe powikłania, przyjmowane leki, hormony, nadreaktywność, basen, kąpiele w wodzie, zmiany temperatury i może coś jeszcze..,
  • gość 2017.04.20 [17:45]
    To może być infekcja pęcherza moczowego, której często lubi towarzyszyć infekcja grzybicza pochwy. Zalecam wizytę u ginekologa, a na własną rękę możesz pić dużo wody z cytryną, kup sobie żurawinę, żuravit. Miejsce intymne możesz smarować provag żelem, który zakwasza środowisko pochwy dzięki czemu hamuje rozwój patogennej mikroflory.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...