Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomijanie tabletek

Polecane posty

Gość gość

Czy jeśli bede pomijać niektóre dni , max tydzień z całego opakowania to jest ryzyko zajŚcia czy chronią mnie wtedy tabletki z poprzedniego tygodnia itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma tez znaczenie ile zawierają hormonów te tabletki? Bo te moje zawierają tylko 15% któregoś z hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w przypadku pominięcia jednej tabletki istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Aby antykoncepcja została zachowana spóznienie nie może przekroczyć 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet kilka godzin nieregularnosci w spozywaniu tebl. moze skutkowac zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
A Ty to chcesz zrobić celowo, tzn.pomijać tabletki? Każda pominięta pigułka zwiększa ryzyko ciąży.Tabletki działają głównie dzięki hamowaniu owulacji, ale jeśli zapomnisz o pigułce, jajeczkowanie może wystąpić prawie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nawet pominięcie 1 tabletki skutkuje ciążą a takie branie w kratę to dla mnie głupota, po co w ogóle brać? Chyba że chcesz żeby Ci cycki urosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeśli zamierzasz pomijać to zwyczajnie zrezygnuj po co masz marnować kasę i swój czas no i zdrowie, bo wiadomo że skutki są różne. Ja pomijałam ale głównie przez gapiostwo, na szczęście wpadki nie ma, ale zdecydowałam się na wkładki antykoncepcyjne levosert bo nie martwię się o regularność z tabletkami no i ewentualnie pękające gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tabletki trzeba brać o stałej godzinie. Jeśli pominiesz tydzień to nie zdziw się że będziesz w ciąży. Ja stosuję belarę i mam nawet budzik nastawiony w celu przypominania o tabletce. po to bierze się je regularnie, by nie było niechcianej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×