Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pominięte tabletki syndi35

Polecane posty

Gość gość

Biorę tabletki antykoncepcyjne Syndi-35 ze względów dermatologicznych, jak i ze względu na zabezpieczenie się przed ciążą. Biorę je około 1,5 roku. Tabletki biorę codziennie o 23:30. Cykle równo 28 dniowe. Miałam służbowy wyjazd i zapomniałam zabrać tabletek z mieszkania, na blistrze pozostały 4, nie miałam możliwości ich zażyć. Zatem zażyłam 17 tabletek. Z ginekologiem ustaliłam, że nowe opakowanie rozpocznę z pierwszym dniem okresu. Rano, w dniu kiedy miałam zażyć 18 tabletkę kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia. Stosunek przerywany. Jakie są szansę na ciąże? P.s tak, stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse na ciążę są raczej niewielkie ale są, po prostu zrób test i dalej postępuj tak jak kazał lekarz, chociaż ja jak pominęłam 2 tabletki to ginekolog nie kazała mi robić przerwy i czekać na krwawienie a zacząć nowe opakowanie belary. Pewnie to też zależy od tego jakie tabletki się bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się kochałaś, jak wiedziałaś, że nie możesz się zabezpieczyć jak należy? Tylko tyle mi powiedz, bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w gorszej sytuacji bo brakło mi tabletek i nie zaczęłam opakowania tak jak należy i miałam tydzień przerwy a mimo to się kochałam z męzem bez zabezpieczenia. Ale mam nadzieje ze w ciązy nie będę bo gdzieś czytałam ze dopiero po paru miesiącach wraca owulacja... Wiec mam nadzieje ze mi się upiecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to bym nie liczyła, koleżanka zaszła w ciążę chyba w pierwszych dniach a też tam myślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×