Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam was wszytskich Jesteem straszniee zdenerwowana. 3 dni temu uprawialiśmy z moim chłopakiem petting,on doszedł i na moich rekach znajdowała się jego sperma. Po tym wszytskim poszłam skorzystać z tolatey ( uprzednio nie myjąc rąk) i podcierając się, otaralam ręką swoją pochwę.Czy jest jakakolwiek możliwość abym była w ciązy? Mam dopiero 16 lat, i było to nasze pierwsze takiego typu zbliżenie i jeszcze pytanie, co zabija pleminiki? Jesli chlopak umyl ręce w wodzie z mydłem, to jest bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie planowałaś ciąży, a stało się… Zastanawiasz się co dalej... … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. w w w . n e t p o r a d n i a . p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziewczyno.Jeżeli dochodzi do kontaktu spermy z Twoimi narządami płciowymi, zawsze istnieje możliwość ciąży.Choć w tym przypadku jest ona na pewno mniejsza, niż w przypadku prawdziwego stosunku.Mam jednak kuzyna, który został poczęty przy pieszczotach.Musiałyby to jednak być Twoje dni płodne.Naucz się je sobie wyznaczać-np.mikroskopem ze śliny (kalendarzyki internetowe są nieskuteczne!) a nie będziesz tak bała się ciąży.Zawsze dokładnie myjcie ręce po pettingu.Dwa tygodnie po tym zdarzeniu możesz wykonać test ciążowy.Myślę, że będzie negatywny.Plemniki poza organizmem żyją bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
A plemniki nie lubią kwaśnego środowiska, więc możesz myć ręce płynem o lekko kwaśnym ph, np.do higieny intymnej.:) Casanova używał połówek cytryny jako kapturków dla swoich partnerek.:)S*****e nie sprzyja też wysoka temperatura (gorąca woda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×