Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy! ciąża????

Polecane posty

Gość gość

Pytanie może głupie, ale do rzeczy: zabrakło nam lubrykantu, nawilżyłam się oliwką. prezerwatywa nie pękła. Ale: czy mogły powstać jakieś mikrouszkodzenia, którymi sperma jednak by się przedostała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy powinnam zażyć tabletke po? Mam 17lat :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś odpowie;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ze teoretycznie mogloby tak byc, nie wolno uzywac nic na prezerwatywe oprocz specjalnych plynow!!! oliwki moglyby teoretycznie uszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie pękła,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale to w sumie ciekawe pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się nawilżać? 17tka?! ok. co do oliwki jeśli nie pękła guma, nie zadziesz w ciążę, możesz dostać ewentualnie zapalenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzerke i gin powiedziala, zebym zawsze stosowala cos do stosunku, naczytalam sie duzo i nie chce juz robic tego bez zadnych nawilzaczy. Czyli na pewno nie powstaja zadne mikrouszkodzenia? innymi slowy "uszkodzenie prezerwatywy albo zmiejszenie jej skutecznosci" to może byc TYLKO pekniecie tak? uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę.. następnym razem oprócz oliwki i prezerwatywy (najlepiej plemnikobojczej, ewentualnie jakiejś extra grubej, ot, dla pewnosci) użyj jeszcze jakiejś globulki dopochwowej, do tego żeby mieć 100% pewności gdy do ginekologa po tabletki anty. No i koniecznie stosunek przerywany! Wtedy mikro pęknięcia juz nie będą takie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepnym razem nie uzyje oliwki chce tylko wiedziec czy cos takiego jak mikrouszkodzenia sa mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhealabvuruss1987lhcgc
nie wiem ale to w sumie ciekawe pytanie Jasne http://imx.tw/bKTr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportitenwho1979tgccy
mam nadzerke i gin powiedziala, zebym zawsze stosowala cos do stosunku, naczytalam sie duzo i nie chce juz robic tego bez zadnych nawilzaczy. Czyli na pewno nie powstaja zadne mikrouszkodzenia? innymi slowy "uszkodzenie prezerwatywy albo zmiejszenie jej skutecznosci" to może byc TYLKO pekniecie tak? uffff Jasne http://hib.to/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiomighmybe1985zolsi
nastepnym razem nie uzyje oliwki chce tylko wiedziec czy cos takiego jak mikrouszkodzenia sa mozliwe. Jasne http://4flat.net/s/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×