Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOCY!! Jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, okres miałam dostać 31 lipca, dziś jest 3 sierpnia i czytałam na internecie sposoby by przyspieszyć okres, to wzięłam gorącą kąpiel i masowałam podbrzusze i zamiast okresu wydzielał mi się śluz. Dodam, że kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia w ostatni z dni płodnych, gdzie jak sie dowiedzialam jest 30% szans na ciąże, brzuch mnie troszkę boli od dzisiaj w nocy jakbym miała okres dostać. Boję się, że jestem w ciąży, a nie chce tego. Dodam jeszcze, że oboje palimy a ja przez ponad rok czasu paliłam miętowe papierosy co jak słyszałam może być przyczyną później bezpłodności. Czy jest duża szansa na ciąże? Mam nadzieje że nie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze, że nie mam żadnych właściwie objawów ciąży. Piersi mnie troche bolą przy dotyku, ale tak bolą jak zbliża mi się okres. Poza tym nic innego, żadne zachcianki, żadne mdłości nic, a nic. A minęło już 2 tygodnie od seksu wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jeszcze dodam że przez cały tydzień się często i mocno denerwowałam i stresowałam. Wczoraj mierzyłam tempereture miałam 36,8 ale pare godzin wczesniej bylam nad woda i sie opalilam. Czy duze sa szanse na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewielkie. To spóźnienie mieści się w granicach normy + stres mógł się do tego dołożyć a nawet za dużo przebywania na słońcu mogło wpłynąć, jest wiele czynników mających wpływ na cykl. Najlepiej zrob test i będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiaczka spóźnia Ci się od zmian pogody. Jak zrobisz test to wynik będzie już wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×