Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamiska1111

Pomocy !

Polecane posty

Gość Kamiska1111

Witam. Brałam tabletki antykoncepcyjne półtora tygodnia, jednak chce z moim ukochanym starać się o dziecko. Osdstawilam je z dnia an dzień kilka dni temu. Wczoraj uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń a przed wczoraj ( niby ) miałam ostatni dzień płodny. Dzisiaj dostałam brązowych upławów z krwią. Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij ty sie w leb , co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie masz nic sensownego do.powiedzenia na dany temat to najlepiej nie wypowiadaj się wgl ;) ta strona jest po to aby uzyskać jakąś pomoc a nie krytyke xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze powinnaś wziąć tabletki do końca opakowania po drugie czy jesteś pewna że miałaś dni płodne? Bo po odstawieniu tabletek płodność może powrócić nawet po kilku miesiącach a po trzecie brązowe upławy mogą być spowodowane odstawieniem tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po odstawieniu tabletek tak nagle, możesz mieć zawirowania w cyklu. Odczekaj miesiąc i potem wróćcie do starań. Swoje dni płodne możesz potwierdzić testerem na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślinę? jak działa taki tester? możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam afrodytę i jestem bardzo zadowolona. najlepiej będzie jak wejdziesz sobie na testerafrodyta.pl i sama poczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×