Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość11111

Pomocy, potrzebuje kontakt z kobietami po poronieniu farmakologicznym

Polecane posty

Gość gość11111

Potrzebuje kontaktu z kims kto ma informacje na temat ginekologa w Warszawie, ktory mi pomoże usunac ciąże, tabletki albo zabieg, jestem w 3 tyg, mam 18 lat, to był moj pierwszy raz z zabezpieczeniem, tragiczna wpadka, prosze nie pisać ze zabijam, ze jestem morderczynią. Potrzebuje konkretnych informacji od kobiet ktore przeszły aborcje farmakologiczna, jak to wyglada i skąd wzięły tabletki(pewne źrodła) prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to nielegalne lol. Nie znajdziesz tego nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz i ciaza? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Wyobraź sobie ze mi nie jest do śmiechu :) tym bardziej ze nic nie pękło, nie było nawet ogolnie wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatropylna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Maryja dziewica, prosze o pomoc, nie chce zamawiać nic niepotwierdzonego ani z womanonweb, a takze chce sie dowiedziec jak to wszystko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada tak samo jak zabojstwo. I to JEST zabojstwo. Stalo sie, nic nie poradzisz. Musisz urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Nie zamierzam, prosze odpuścić sobie takie komentarze, kazda kobieta powinna miec prawo decydować o tym sama, nie rozumiem czemu Polska jest praktycznie samotna wyspa na tle Europy w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj informacji na necie w twoim miesnie o ginekologach idz do jakiegos poszukaj info czy ktos gdzies dostal taka pomoc.Potem sie udaj do niego i wal prosto z mostu,ze chcesz tabletke wczesnoporonna o ile wiem nie jest za darmo musisz przyszykowac kase nie wiem ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
W moim mieście juz szukałam, nic nie ma. W Warszawie musi byc ktos, potrzebuje kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ja poronilam w 10 tygodniu i przezylam traume. Caly czas mysle ze to co sie stalo to przeze mnie ze nie oszczedzalam sie ze to ja mkglam zabic swoje dziecko. Dlugo rozmawialam z lekarzami ktorzy tlumaczyli mi zebym sie o to nie obwiniala bo to nie moja wina. Do tej pory nie moge sie z tym pogodzić i wkur.... mnie takie osoby jak ty ktore ot tak postanawiaja zabic swoje malenstwo. Ja oddalabym wiele zeby moc je urodzic. Stuknij sie w leb i zastanow nad tym co robisz. A jak nie umiesz przewidziec konsekwencji to nie pchaj sie z d..... niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce czytać historyjki o twoim bahorze i stosunku do aborcji. Wieśka mieszkanko czarnogrodu. Jesli chce usunąć ciaze niech to zrobi. Nie jest inkubatorem.nie musi być matka teraz. Każdy ma prawo dcydowac o sobie. A stwierdzenie ze kilkutyg. Plod jest dzieckiem jest po prostu nie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z womenonweb paczki sa przechwytywane przez celnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym według ciebie jest ten 10 tygodniowy płód kiedy widać juz bijące serduszko????? to ty jesteś śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac sama jestes nieźle rozpieszczonym bachorem skoro uważasz ze wolno tobie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09,17 gosc ma racje po chuj to piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wątku: womenhelp org , womenonweb org oraz strona na której znajdziesz pełno historii kobiet po aborcji farmakologicznej : maszwybor net . Dodam, ze zatrzymania przez celników zdarzają się w tej chwili bardzo rzadko, a jeśli mieszkasz w województwie do którego womenki nie wysyłają, możesz skorzystać z przekierowania paczki lub poste restante

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tu kogo umoralniać. Każdy ma swój rozum, podejmuje własne decyzje. Wpadki sie zdarzają. Ale to nie znaczy ze kazda dziewczyna jest gotowana bycie matka. 18lat to za wcześnie na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Dziekuje za zrozumienie, historie z woman juz czytałam, mozna powiedzieć ze przetrzasnelam cały internet w poszukiwaniu info, chciałam napisac tu o jakas bezpośrednia historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie chcesz zamuwic na women ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość11111 dziś Dziekuje za zrozumienie, historie z woman juz czytałam, mozna powiedzieć ze przetrzasnelam cały internet w poszukiwaniu info, chciałam napisac tu o jakas bezpośrednia historie " nie wiem o jakie bezpośrednie historie Ci chodzi :( właśnie na maszwybor net można przeczytać wiele bezpośrednich historii dziewczyn, akcje opisywane są "na żywo" w trakcie przyjmowania tabletek,a bardziej doświadczone dziewczyny dzielą się radami ze swoich przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na dawanie doopy 18 lat to nie za wcześnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×