Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomogę bezintersowanie w poczęciu

Polecane posty

Gość gość

Jestem szczupłym brunetem. Mam 33 lata, 185 cm wzrostu, czarne gęste włosy, oczy brązowe, wyższe wykształcenie techniczne - dwa fakultety. Mam dość szerokie zainteresowania się m.in. lotnictwo, sztuka..itd Jestem w związku. Bez nałogów. Jestem zdrowy i niedawno przeszedłem większość badań z krwi itd. wszystkie wyniki są dobre. Grupa krwi B RhD + Nie oczekuje, żadnej gratyfikacji. Nie oczekuję kontaktu z dzieckiem. Preferuje tzw. "metodę naturalną" Zainteresowaną panią lub parę z Krakowa lub okolic proszę o kontakt: korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza ci to że to będzie mimo wszystko twoje dziecko które kiedyś dorośnie, będzie żyło, chodziło po świecie i zastanawiało sie kto jest jego prawdziwym ojcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cię kiedyś "zainteresowana pani" pozwie o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujcie sobie to "moralizatorstwo", bo to jest świadoma decyzja. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby dziecko było kochane przez tą lub tych (parę) którzy pragną mieć dziecko a nie mogą. korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś idiotą od tego są przebadani dawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykorzystujesz biedne kobiety :/ jesli jakas chce to moze sobie isc do banku spermy i nie musi sie od razu puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to: bezintersowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×