Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćg

pomonieta tabletka

Polecane posty

Gość gośćg

Biorę tabletki od dwóch lat regularnie i w kacu zapomniałam w pierwszym tygodniu w czwartej dobie i wzięłam w piątej dobie dwie ale stosunek był w dobie drugiej i trzeciej :( czytałam w ulotce jeśli był stosunek w tygodniu poprzedzającym to jest ryzyko ciąży, proszę mi napisac czy ktoś tak miał ?czy mam je odstawić i za dwa tygodnie zrobić test, czy brać do końca. ?proszę o szczere porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrka
Nie wydaje mi sie, zebys była w ciąży.Ogólnie przy zapomnianej tabletce warto przez 7 dni sie zabezpieczać dodatkowo. Takie objawy nie wskazuja na ciążę a raczej na jakieś problemy może z jajnikami. Nie masz upławów jakiś innych niż zwykle? Ja stosuje tabletki o wydłuzonym schemacie stosowania więc przez 81 dni biore je i dopiero mam przerwę na krwawienie. Nie zdarza mi się zapominać bo juz się mega przyzwyczaiłam do brania o jednej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Bierz tabletki normalnie a test zrób po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiawow to jeszcze nie ma bo o tabletce zapomniałam w tamtym tygodniu,tabletki biorę nadal ale na test jest za wczas i wariuje na samom myśl ze moze byc ciąża bo mam już troje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna1980
Nie panikuj! Najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży. Skontaktuj się ze swoim lekarzem w celu upewnienia się, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×