Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdenerwowana

Pomozcie!

Polecane posty

Gość Zdenerwowana

Hej! Pisze,bo mam male zmartwienie. Kochalam sie z chlopakiem 8 dni po rozpoczaeciu miesiaczki,a 3 dni po zakonczeniu.Okres powinnam dostac jakos 3 dni temu :( W ostatnich miesiacach moje cyjkle trwaly ok. 30 dni.Dzisiaj mija 31 :( Mielismy stosunek przerwany... robilam test ciazowy 6 dni po stosunku i wyszedl negatywnie. Nie mam mdlosci... ale mam wieksza potrzebe wydalania moczu... Bardzo sie boje :( Bo mam 18 lat i po prostu nie jestem przygotowana na maciezynstwo :( Powiedzcie mi,jaka jest szansa,ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
Częstsze siusiane może być objawem stresu albo nawet i zbliżającej się miesiączki (jak jak mam okres to ciągle siusiam). Zrób test jeszcze raz, ale rano tuż po obudzeniu (z pierwszego moczu). Kup np. PRE-TEST, on wykrywa wczesną ciążę, kosztuje ok. 15 zł. Chyba Bobo-test też wykrywa szybko. trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda............
jesli masz cykle 30 dniowe to nie powinnas sie martwic, dni plodne wystepuje u ciebie gdzies w ok 13- 17 dniu cyklu. raczej nie jestes w ciazy. ale wiadomo zawsze moze sie cos popieprzyc. ja juz trzy razy myslałam ze jestem w ciazy i nic.chyba jednak nie tak łatwo zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana
Nie pamietam firmy tego testui,ale wiem,ze bylo napisane,ze mozna juz 6 dnia po zaplodnieniu go wykonac.Pamietam tylko,ze taki dzidziuś był na opakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
z dzidziusiem to połowa testów jest... :) i Quick View (różowe opakowanie) i Pre-test (babka z dzidziusiem) i inne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana
na tym opakowaniu byl chybz sam dzidzius na niebieskim tle:)Ale juz dobrze nie pamietam,a i test robilam z samego rana,no i tak jak mowie-bylo tam napisane,ze od 6 dnia mozna juz.No,ale kupie jutro znpowu i zrobie w srode-bede przynajmneiej pewna.Ale to i tak nei zmienia faktu,ze cholernie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
trzymam mocno kciuki :) wiem jak to jest, bo sama nieraz miałam schizy ciążowe... tak to już jest :( pozdrowionka i nie schizuj za bardzo, bo sobie tylko opóźniasz (wiesz co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
trzymam mocno kciuki :) wiem jak to jest, bo sama nieraz miałam schizy ciążowe... tak to już jest :( pozdrowionka i nie schizuj za bardzo, bo sobie tylko opóźniasz (wiesz co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerowana
Dziekuje...Jak tylko zrobie test,to napisze od razu....Mam nadzieje,ze bedzie OK...Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana
No wiec...juz jstem spokojna ito bez robienia testu, gdyz dostalam dzisiaj okres :) Jestem taka happy, ze szok:) Dziekuje za wwzystko!!!!!!Jakbym miala kiedys problem,to na pewno napisze na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
No i widzisz :) Heheh, ja kiedyś przy spóźniającym się okresie jak schizowałam, to po zrobieniu testu - gdy zobaczyłam wynik negatywny - tak się ucieszyłam i wyluzowałam, że zaraz dostałam okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiowa
ale chyba przyznasz, że takie historie czegoś uczą... np. tego, żeby nie kochać się bez zabezpieczenia :) Może to była taka nauczka dla Ciebie na przyszłość, żebyś była bardziej rozsądna?? Stosunek przerywany to nie jest metoda!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty
oni maja racje , wez ty sie za antykoncepcje normalna, gumy, tablety, plastry, a nie czai sie na plodne/nieplodne, pare dni przed/po, bo to watykanska ruletka i ciagle bedziesz tu pisywac raaaatunku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×