Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaki

pomóżcie...odpowiedzcie mi

Polecane posty

Gość klaki

Mam problem...więc proszę o radę i odpowiedż na nurtujące mnie pytanie. Jestem osobą młodą, brakuje mi doświadczenia. Czy możliwe jest zapłodnienie gdy mój chłopak dotykał moje miejsca intymne, co prawda nie było wytrysku ale plemniki znajdują sie równiez w wydzielinie...:(no i nie "wszedł" do środka:( spóźnia mi sie okres, jestem juz chyba za mocno przewrażliwiona, denerwuję sie, mam objawy podobne jak prze normalną miesiączką typu nabrzmiały brzuszek....wiec moze sie zbbliża...to juz 4 dzien spóxnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
zrob koniecznie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
zrobiółaś? i co...? jesli mogę wiedzieć..starasznie sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
zrobilam test i wszystko w porzadku...wynik negatywny...a okres spoznial mi sie przez wlasnie ten cholerny...STRES...:D ale nie czekaj i szybciutko lec do apteki...bo mi sie spoznial ale ja mialam dodatkowe ale malo skuteczne zabezpieczenie,dlatego sie tak balam ...szybko lec do apteki!! ubieraj sie i juz cie nie ma przed kompem!! a! i najlepiej PRE-TEST albo BABY QUICK VUE... juz cie nie ma!! do apteki!! ale szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
niestety nie mogę..jestem w pracy...chyba umrę ze starachu...boze nawet nie chcę myslec co by było gdyby był pozytywny:(wiesz boję sie nawet go zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
a mam jeszcze pytanie długo ci sie spóżniał..wiesz mam nabrzmiały brzuch...powyskakiwały mi jakies pryszczyki małe jak przed okresem..wiec moze dostane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
no i ja mialam to samo!!!! balam sie jak dzieciak!! a skoro jestesmy na tyle "dorosle" zeby rozpoczynac wspolzycie to teraz musimy byc tez na tyle dorosle zeby spojrzec na test...i jak tylko bedziesz wracala z pracy to wlaz do apteki i nie marudz!!! choc szczerze w to watpie zebys byla w ciazy... ale zawsze jest prawdopodobienstwo! wiec czekam na wynik testu i musisz go zrobic jeszcze dzisiaj bo inaczej okres przesunie ci sie jeszcze bardziej...z tego stresu.. wiec oszczedz sobie leku i mykaj do apteki!!! bo zaczynam sie o ciebie martwic.. nie powtarzaj mojego bledu i nie zwlekaj ze zrobieniem testu!!!!!!! zycze powodzenia:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
spoznil mi sie 3 dni...w sumie to moze wcale nie spoznienie:P ale mialam objawy nie jak przed miesiaczka... zaczynalam sie bac bo to jakby byly objawy ciazy... ale jest w porzadku...nudnosci pewnie mialam ze stresu... wiec mowie ci ze oszczedzisz sobie lęku jak zrobisz jeszcze dzisiaj test!!! i jak sie wyluzujesz to ciotka na pewno dojdzie spokojnie:D wiec juz nic nie chce uslyszec oprocz tego ze jak tylko wyjdziesz z pracy to od razu kierunek-APTEKA!! i koniecznie jeszcze dzisiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
dzieki za te słowa...w takim razie pójde..a jak wyjdzie pozytywny..boze...tylko wiesz one i tak nie dają pewności...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
nie denerwuj sie bo sama sobie nakrecasz bledne kolo... dzisiejsze testy (przynajmniej PRE-TEST i BABY QUICK VUE) sa raczej 100% spokojnie naprawde ja zaufalam i sie nie przejechalam na zadnym z nich... fakt..zdecydowanie wygodniejszy jest PRE-TEST!! ale 100% pewnosci!! i zaufaj testowi...po to sa,zeby rozwiewac watpliwosci:D jezeli nadal nie ufasz moim slowom ,przeczytaj ulotke i wszystko bedziesz miala jak na dloni:D pozdrawiam:D buziaki:D pamietaj!!! czekam tu na wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
oki:( zrobię tak jak mówisz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
noooooo!!! i o to chodzi !! zrozum nie chce dla ciebie zle!! i dziekuje ze posluchalas!! i....czekam tu na wynik!! jak tylko bedziesz wiedziala-zawiadamiaj chlopaka,i zaraz pisz tutaj wynik!! acha! i jeszcze cos!! nie musisz wykonywac testu wczesnie rano.. bo jestes juz w tym okresie chyba(a raczej na pewno) ze test o kazdej porze da ci wlasciwy wynik...:D:D:D wiec zero stresu...luzik w pracy a w domku rozwianie watpliwosci:D!! pozdrawiam i pamietaj! bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
zaplodnienie podczas pieszczot jest baaardzo czeste moja droga i naprawde sie zdarza penis nie musi 'wejsc' do srodka a wystarczy kropla plynu przedejakulacyjnego - w ktorej sa miliony plemnikow - na rekach i klopot gotowy jezeli nie uplynelo 72 h to i dz do lekarza po najbardzie legalna na swiecie antykoncepcje 'po' testy sa wiarygodne ale w zasadzie po 3 tygodniach przynajmniej od zaplodnienia i ze srodkoego strumienia porannego moczu, w ulotkach dla pacjentow nie pisza tego co w ulotkach dla lekarzy, bo towar (test) ma przedewszystkim sie sprzedac a nie popoludniu po kawie cmikach itp jezeli uplynelo juz 72 h to niestety ale w tym kraju kobieta nie moze decydowac w pelni o sobie i swoim brzuchu , wiec masz pecha w takim przypadku rzuc palenie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
i jak?? zrobilas juz ten test ?? .................ciagle czekamy............... nie badz dziecinna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
zrobiłam dziś rano ..wyszedł negatywny..ale ja wciążsię boję ..nie dostałam okresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
Proszę ..napiszcie co o tym sądzicie..caly czas sie denerwuję...nie mogę spać..budzę się...nikomu nie życzę czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
czy juz nikt tutaj nie zagąda? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
czy juz nikt tutaj nie zagąda? :(:( napiszcie co o tym myślicie co Waszym zdaniem powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie klaki
prawdopodobienstwo ze bez stosunku jestes w ciazy jest jak wygrana w totka. pomysl o tym, ze zeby plamnik doszedl do jajeczka to musza byc dni plodne, silne plemniki i 1000 innych okolicznosci! a jak test powiedzial ze wszystko ok to tym bardziej sie nie przejmuj tylko spokojnie czekaj na okres, na pewno przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
spokojnie dziewczyno,zrobilas test,negatywny to sie ciesz spokojnie naprawde...nie wiem skad w tobie tyle nieufnosci do testow... spokojnie,odpocznij i sie wyluzuj bo przeciez jak tak dalej sie bedziesz bala to juz w ogole mozesz sie spodziewac okresu za np. 2 miesiace...stres i autosugestia robia swoje!!! odpocznij,pobadz troche ze swoim facetem,powiedz mu ze sie boisz...miej w nim oparcie,i wyluzuj sie !!! test negatywny-to juz OK!! wez naprawde sie uspokoj..wiem ze to sie tak mowi,ale ja sama z tego lęku budzilam sie w nocy i plakalam...i wiem juz jak to jest:) wiec nie wiem ...zaufaj choc troszeczke,a jesli nie chcesz zaufac testowi...idz do ginekologa...no tam juz bedziesz miala 100% pewnosci kobieto... pelen luuuz..... bo inaczej sie okresu nie doczekasz tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
a po co masz sie denerwowac i pozniej miec niechec do przytulanek i pieszczot ze swoim facetem,a tego bys przeciez nie chciala... wszystko robi psychika slonko!! uspokoj sie i zaufaj testowi- takie jest moje zdanie... naprawde, uwierz,o ciaze nie jest tak latwo jak nam sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
dzięki słonko za te słowa..były mi potrzebne , musze sie jakoś wyluzować..tylko sama nie wiem jak...boje sie jeszcze ze test zrobiłam za szybko ..dzis to juz 7 dzien:(wiesz ja podswiadomie stresuje sie dodatkowo bardzo waznym egzaminem który czeka mnie za 2 tyg.:( juz tak sobie to tłumaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo
slonko,:) przestan sie tak denerwowac... jezeli chcesz to dla pewnosci jeszcze mozesz zrobic sobie drugi test,ale jestem pewna ze i on wskaze negatywny wynik:D spokojnie naprawde:Dwez faceta idzcie sie gdzies razem "odstresowac" i nie mysl tyle bo naprawde to najgorsze co mozna robic w takiej sytuacji... ja osobiscie zaufalam testowi:D:D i nie zaluje...jak tylko wyszedl wynik od razu poczulam jak odplynely wszystkie watpliwosci... spokojnie wedlug mnie wszystko jest OK:D:D:D i wez faceta i naprawde..odstresujcie sie razem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klak
może kupię sobie jakies tabletki ziołowe upokajające...:( hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe...przydadza sie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuniunia
ej ja też tak mam tyle że chłopak nawet zapewnia mnie że nie możliwe jest aby zaszła w ciąże że dokłądnie wie jak i co było i to jets niemożliwe... ale i tak okropnie się denerwuje :( już od miesiaća... nie dostałam normalnego okresu... mam znikome ilości śluzu... no i sutki mi się powiekszyły :( jakieś cudowne zapłodnienie ? :( z nerwów już wysiadam psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
Sylwuniu a robiłaś sobie test? no i jak długo spóźniał Ci sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
co on moze wiedziec, wytlukl plemniki piescia, czy zaczarowal je o sutkach na poczatku ciazy wiele tu bylo postow, zwlaczaszczza w dziale maciezynstwo , ciaza to nie cudowne zaplodnienie, tylko normalne, biologiczne seks to seks, nie ma zartow, natura dba o nas zeby rodzaj ludzki nie wymarl pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaki
Do miałam to samo..a jak myślisz kiedy moge zrobić drugi test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnictwo
po 14 dniach, nie po imprezie, alkocolu itp poranny mocz, srodkowy strumien, to daje pewny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×