Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość crazy-ona

porada ginekologa przez internet

Polecane posty

Gość crazy-ona

dajcie namiar na ginekologa ktory udziela porad przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niika1991
Witam. Nie miałam dwa miesiące miesiączki. Od jutra zaczynam brać Luteinę 50 i Bromergon. Luteinę 3 razy dziennie po jednej tabletce pod język a Bromergon pierwszą tabletkę mam zrobić na 4 części aby brać przez cztery pierwsze dni a później po połówce wieczorem. Luteinę mam odstwaić gdy dostanę okres i czy też mam odstawić Bromergon czy brać do końca opakowania (30 tabletek) i czy gdy dostanę miesiączkę to mogę dalej brać tabletki antykoncepcyjne Diane 35 czy jeszcze ich nie brać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2710
Witam mam pytanie wzielam zastrzyk antykoncepcyjny ale bardzo zle sie czuje mam przyspieszona akcje serca i mam pytanie czy jak nie wezme 2 zastrzyku czy miesiaczka wróci sama. I czy płodność wróci szybko bo jak narazie to chciala bym odpoczac od antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa ; x
Dzień dobry. z moim chłopakiem dawno rozpoczelismy współżycie . kiedys odczuwałam pulsowanie w brzuchu , które raz przechodzilo a potem powracalo. zdarzylo mi sie w ciagu 3 tygodni 2 razy krwawic po stosunku .boje sie co sie moze dziac. pozniej mialam żółtawozielonkawy śluz. tak mi sie wydaje ze to byl taki kolor..ale byl on jednorazowy pozniej juz go nie mialam..od 5 miesiecy robie regularnie testy ciazowe..bo mam swoje obawy ale kazdy wychodzi negatywny ..ostatni po krwawieniach jak robilam tez byl negatywny . pierwsze krwawienie bylo 3 dni po okresie..a ostatnie 13 dni przed.. coraz bardziej mi sie to nie podoba bo pojawiaja sie co chwile nowe objawy.. kiedys tez robily mi sie male guzki ktore wygladaly jak ugryzienie komara i znikaly po tygodniu lub 2. byly wieksze i mniejsze i twarde. w sumie od nich sie zaczelo . od lutego tez mam raz albo 3 dni wczesniej okres albo 3 dni pozniej . zawsze mialam regularne miesiaczki . ale to chyba jest najmniej istotne w tym . to nie ciaza? prosze o szybka odpowiedz. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog po godzinach
oczywiście, że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pewien problem otóż ok czerwca miałam zapalenie ucha i musiałam brać antybiotyk niestety mimo , że spytałam się mej Pani Doktor to zapewniła mnie , że leki te nie będą osłabiały tabletek antykoncepcyjnych , po nie całym tygodniu jak zakończyłam antybiotyk zaczął mi się nowy blister pigułek (Rigevidon) , w dniu piątym współżyłam z chłopakiem niestety bez dodatkowych zabezpieczeń. W momencie gdy zakończyłam brać pigułki to w ośmiu dniowej przerwie okres mi się pojawił był dość krótki ale BYŁ. Niestety mam dziwne przeczucia. Jestem przewrażliwiona czy jednak nie ? Dodam ,że pigułki biorę REGULARNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to był antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strachliwa ; x "to nie ciąża?" Raczej nadżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety AUGMENTIN :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem strachliwa ;) ale po prostu to nie moment na ciąże wiec się przejmuje jakbym wcześniej przeczytała , że augmentin i anty się "nie lubią" to teraz bym się niczym nie martwiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz zrobić test. Będzie juz wiarygodny. Regulon to dosc "mocne" tabletki, nie sądzę, zeby antybiotyk tak łatwo zniósł ich działanie. Natomiast jedna uwaga - przerwa miedzy opakowaniami powinna byc 7-dniowa, a nie 8-dniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale to w 8 dniu zaczynasz swoje 21 dni z super fajnymi pigułkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku lat biore tabl antykonc, ostatnio przez kilka dni o nich zapominalam i bralam nawet z 12 godzin opoznieniem, od kilku dni mam mdlosci, jest mi niedobrze i podejrzewam ciaze, test pre tets wyszedl negatywnie... moze jest za wczesnie zeby wyszedl pozytywnie, jezeli to ciaza to powinnam przestac brac tabl ale nie mam pojecia co robic... czekam na porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku lat biore tabl antykonc, ostatnio przez kilka dni o nich zapominalam i bralam nawet z 12 godzin opoznieniem, od kilku dni mam mdlosci, jest mi niedobrze i podejrzewam ciaze, test pre tets wyszedl negatywnie... moze jest za wczesnie zeby wyszedl pozytywnie, jezeli to ciaza to powinnam przestac brac tabl ale nie mam pojecia co robic... czekam na porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola16
Witam mam pytanie wpółżyje z moim mezem caly czas bez zabespieczenia ,tabletek antykoncepcyjnych nie biore ..w tym miesiacu mialam dziwna miesiaczke inna niz dotychczas .pierwsze 2 dni to byly lekkie plamienia koloru brazowego 3 dnia rano nic juz nie lecialo dopiero 4 dnia pojawilo sie juz normalne mocniejsze krwawienie ,czy to mozliwe ze moge być w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam dwadzieścia dwa lata. zawsze miałam okres co dwadziescia osiem dni ale przedostatnio już w dniu trzydziestym a teraz opóźnia mi się do trzydziestego czwartego dnia. Test ciążowy robiłam wczoraj i w ciąży nie jestem, ostatni raz współzyłam w lipcu z zabezpieczeniem. Co mi jest? pozdr Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w 12 dzień cyklu współżyłam z moim chłopakiem. Oczywiście się zabezpiczaliśmy prezerwatywą, ale były to dni płodne. Nie pękła, nie zsuneła się. Ale strasznie się boję, że mogło dość do zapłodnienia. proszę o szybką odpowiedź, schizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest potrzebna porada psychiatry, a nie ginekologa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc temu brałam tabletkę 72 po , po 27 dniach dostałam okres , w ostatni dzień okresu kochałam sie ze swoim partnerem bez zabezpieczenia , jakie jest prawdopodobienstwo że zajde w ciążę . Dodam że brałam tabletki antykoncepcyjne które odstawiłam pół roku temu . Czy wysoka dawka hormonów ma wpływ na ciążę bądź w późniejszym czasie na płód ? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona171
Witam. Wiem ze pewnie powielam pytanie ale coz.... prosze pomozcie mi, Miesiaczka spoznia mi sie od 21 dni. Moje cykle sa rozne- czasem regularnie, czasem nie. Wspolzylam z chlopakiem 11 wrzesnia a dzis mamy juz 20 pazdziernik. Uzylismy prezerwatywy, nie pekla ani nic. Po ok 10 dniach od daty wspolzycia robilam wyniki z krwj i moczu,wszystko bylo w normie. Po dacie spodziewanej miesiaczki zrobilam 3 testy i byly negatywne. Bylam u ginekologa i po badaniu stwierdzila ze moze tobyc lekka grzybica pochwy i dostalam skierowanie na usg. Na jutro zapisalam sie do ginekologa z usg aby od razu sprawdzic Co jeszcze dodam: nie mam innych objawow. dbam o linie i istatnio stracilam 3 kg w ciagu miesiaca. Dodatkowo strasznie sie stresuje- doslownie wsxystkim... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona171
Dodam jeszcze ze spac nie moge. :( Wzielam 3 dni temu furaginum na pecherz i wydzielina pochwowa zawierala niewielkie ilosci krwi ale dzis nic juz nid ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 9 miesięcy staramy sie z mężem o dziecki i nam nie wychodzi.kochamy sie w dni płodne i nawet nie płodne kilka razy w tygodniu a ostatnio przez miesiąc nawet co 2 dzien i nic co mamy robić prosze o rade. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina 96
witam mam problem kochalismy sie z chlopakiem i spadla nam prezerwatywa ostatnia miesiaczke mnialam 24 lutego a dzis sie kocalismy i boje sie ze moge zajsc w ciazy niewiem co mam zrobic czy ktos moze mi obliczyc czy to byly dni plodne prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam 22 lata czy powinnam zrobic sobie usg piersi gdzyz moja babcia zmarla na raka piersi oraz mojejmamy dwie ciocie zmarly tezna raka i oczywiscie moja mama miala raka piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zaczęłam brać 1 opakowanie tabletek madinette i w pierwszym miesiącu zamiast 21 wziełam 23 aby przesunąć okres. Miiesiączkę miałam 31.12-04.01 następnie po 7 dniowej przerwie zaczęłam brać 2 opakowanie w niedziele wzielam ostatnią tabletkę (lacznie 19) bo wczesniej wzielam dwie. Aktualnie mam drugi dzien przerwy i jakby okres od 20.01 czyli juz ponad tydzien takie plamienie czarne(okres drugi raz w miesiacu). Dodam ze mam bardzo nieregularne cykle i dlatego zaczelam tez brac pigulki. Wczesniej zdarzalo sie ze nie mialam okresu 3-4 miesiace. Ile mam zrobić dni przerwy teraz? 7 i zaczac juz normalnie brac? co z tym dziwnym plamieniem? podczas brania tabletek chyba nie powinno występować krwawienie? Krew jest czarna, gęsta i skrzepnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie jak ty po zmianie tabletek z przerwą ok 3 miesięcy. Jak zaczyna się stosować antykoncepcję to takie rzeczy się zdarzają. Najlepiej by było gdybyś jednak skonsultowala się ze swoim lekarzem. Teraz ja proszę o pomoc. Stosuje krążek juz ok roku. Przez to ze ostatnio miałam dużo stresu totalnie wyleciał on mi z głowy. Wyjęłam go 10 dni za późno... Jak myślicie co teraz zrobić ? poczekać na okres i włożyć go w nast środę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×