Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o pomoc...wpadka

POSTINOR

Polecane posty

Gość prosze o pomoc...wpadka

dzis w nocy podczas stosunku CHYBA cos wycieklo mi do pochwy cos tzn sperma mam 24 lata i nie jestem glupia malolata ale nie mam pewnosci czy wszystko jest w porzadku nie planuje jeszcze miec dziecka prosze powiedzcie czy wystraczy ze zazyje jedna tabletke postinoru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc.. wpadka
dodam ze mam dni plodne:-( bardzo sie martwie moj chlopak jest bardzo przeciwny tej tabletce twierdzi ze moge pozniej urodzic chore dziecko nie wiem skad ma takie informacje ale nie podzielam jego zdania doradzcie czy powinnam zazyc:-( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..wpadka
wlasnie o tym mowie przeciez postinor jest lekiem PO ale chcialam zasiegnac waszej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnoporonna tabletka
nie zazywaj tego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tabletka
wczesnoporonna!! w jaki sposb wytlumaczysz ze jesli jest juz plod a ty zazyjesz postinor to go nie ma!!! zabija go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..wpadka
nie pomagacie mi:-( dalej nie wiem co mam zrobic:-( tak bardzo sie boje a wy sie ty wydurniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
Boze co za dzieci niedoinformowane tu pisza... Kiedy kobieta zajdzie w ciaze nie pomoze juz Postinor. Wrecz przeciwnie. Utrzyma plod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc..wpadka
no to ja juz nic nie wiem pomoze czy nie?? to dla mnie wazne moze mi ktos udzielic jednoznaczniej odpowiedzi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie sciema...
chcialam sie zapytac dziewczyn co ja braly jakie ma skutki uboczne wiec co to sa google! ale nie interesuja mnie suche fakty tylko opinie ludzi ktorzy to przezyli! dziekuje wa pieknie za pomoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc WIEM
a nie WIEC przepraszam za klopot oczywiscie WIEM co to jest google pozdrawiam i zycze spotykania na swej drodze samych zyczliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam
Ja wzielam ta tabletke, tez mialam sytuacje awaryjna. Najpierw duzo o niej poczytalam. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych, moze bardziej spiaca bylam. Miesiaczke tez dostalam w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
HEj, nei czytaalm dokłądnie tego co inne Ci pisały, ale jak poczytałąm ze wczesnoporonna albo inne głupoty to od razu Ci pisze. MAsz 72 godziny zeby wziac tabletke, pirwsza najwczesniaj jak mzoesz,a druga 12 godzin pozniej. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji i dla pewnosci lepiej wziac niz załowac ze sie nie wzieło. Mozesz sie róznie po tym czuc, mi akurat nic nei było, tylko miałam krawienei kilka dni pozniej, z reszta to jeden ze skutków ubocznych. Moze Ci sie okres spoznic, nie stresuj sie mis ei spoznił 2tyg!!! Wiec jak siei bedziesz stresowac zrob test. Spokojnie nie wiem po co jakies idiotki pisza ktore tego nie brały. Idz do lekarza wez tabletke i neis tresuj sie. Trzymaj sie dzielnie, wiem co to znaczy strach, buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja bralam POSTINOR i wcale to (zwracajac sie do tych idiotow) nie jest tabletka wczesno poronna.jest to tabletka(dokladnie dwie) po ktore musisz sie zglosic do ginekologa bo sa one w Polsce na recepte.kosztuja okolo 50 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na tym forum dokładni taki sam temat jak Ty założyłaś,jest tam już mnóstwo wypowiedzi jesli minelo wiecej niz 8 h to musisz wziasc 2 tabletki,podobno jest to srodek prawie w 100% skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×