Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ico

Potrzebna info na temat HCG po poronieniu

Polecane posty

Gość ico

Pilnie potrzebuję informacji do kiedy utrzymuje się w moczu HCG po poronieniu,tzn po jakim czasie on zanika i nie wychodzi wynik dodatni w teście ciążowym.Ponieważ wynik mam dodatni a poroniłam 38 dni temu.Współżyłam 3 tyg po poronieniu i cholera teraz sama już nie wiem,czy to ciąża czy jeszcze utrzymuje mi się tamten hormon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia-1982
po poronieniu trzeba odczekac ok pol roku z nastepna ciaza jesli jestes w ciazy to mozesz miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blenkitna
U mnie HCG z krwi utrzymywało się 6 dni, tzn. 6 dnia już było bardzo niskie i lekarze mieli pewność że to było poronienie. Poroniłam w 3 tygodniu i nie miałam łyżeczkowania- w ciążę mogłam zachodzić od razu tak powiedział lekarz po szczegółowym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
a co sie dzieje jak kobieta poroni np w 3 tygodniu?tzn co sie dzieje z tym zarodkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HGW co to jest to HCG
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blenkitna
U mnie niestety gdzieś "wyleciał" z okresem. Wiem że to straszne ale to prawda ja nie byłam nawet czyszczona. Strasznie to przeżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
a co sie stalo ze poronilas??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
a co sie stalo ze poronilas??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blenkitna
Nie wiem co się stało. Lekarze mówili że to samoistne poronienie, zdaża się tak w 85% poronień, czasami kobieta nie wie że była w ciąży i w opóźnionym okresie porania i nie wie o tym. Tak jak u mnie gdybym nie starała się zajść to myślałabym że to opóźniony okres a nie poronienie. A ja robiłam tetsty "co chwilę" dlatego wiem że byłam we wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×